Skocz do zawartości

Redukcja liczby kanałów TVP


jacobsenq04
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc w tę stronę trzeba dążyć, a nie odwrotną. Być może pasmo wspólne powinno stać się bardziej elastyczne, żeby te ośrodki, które mają więcej mozliwości, nadawały więcej programów lokalnych, a pozostałe miały czym wypełnić ramówkę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2022 o 22:35, jacobsenq04 napisał:

Witam
Od jakiegoś czasu z nudów zacząłem zastanawiać się nad reformami w TVP. Poza oczywistymi zmianami jak odpolitycznienie telewizji publicznej dużo swojej uwagi poświęciłem kwestii redukcji liczby kanałów. Szczególnie zastanawiam się nad  ośrodkami regionalnymi (obecnie TVP 3) oraz kwestią kanału informacyjnego (obecnie TVP Info). Mam kilka pomysłów na to jak powinno to wyglądać. Oto one:
1. Programy lokalne na TVP 2. Informacja na TVP Info
2. Programy lokalne wraz z pasmem wspólnym na TVP 3. Informacja na TVP Info
3. Zmniejszenie liczby Ośrodków Regionalnych do 8 i uruchomienie przez każdego z nich osobnego kanału bez pasma wspólnego.  Informacja na TVP Info
4. TVP 3 jako stacja informacyjna wraz z pasmem lokalnym
5. TVP Info jako stacja informacyjna wraz z pasmem lokalnym. 
Który z tych pomysłów jest wg was najlepszy. Podzielcie się swoją opinią.

To może zamiast likwidować kanały tematyczne, zlikwidować kanały ogólne TVP 1 i 2 ?

 

 

W dniu 4.02.2022 o 02:34, jacobsenq04 napisał:

Temat "Redukcja liczby kanałów TVP" odnosi się ogólnie do całego TVP a nie tylko telewizji regionalnych. Sam uważam, że TVP powinno zredukować liczbę kanałów tematycznych. Lepiej posiadać mniejszą liczbę kanałów z wysokiej jakości ramówką niż posiadać kilkanaście kanałów z samymi powtórkami. Chyba żaden inny nadawca publiczny z Europy nie posiada tylu kanałów co TVP. No może jedynie włoski RAI.

 

Dlaczego TVP nie może mieć własnej paczki kanałów tematycznych jak mają TVN czy Polsat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A ja tam nie wiem co macie do tych regionalnych stacji i tego że przypominają Wam lata 90-te. Mnie to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Ma to swój klimat. To raczej większość dzisiejszych innych stacji się nie da oglądać przez swą chaotyczność, ale nie mówię, bo może mam specyficzny gust. 

 

 

Edytowane przez Lannan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...