Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może ten "nowy" gracz nie być wcale taki bardzo nowy. Nikt jeszcze nie wspomniał, że istnieje coś takiego jak Amazon, który bibilotekę filmową ma w Polsce dość ubogą i sport jak zresztą na wielu rynkach jest dla nich opcją. Ale to oczywiście dywagacje i domysły. Ale nerwowo jest moim zdaniem tylko w C+. Oni bez Laliga znowu mega tracą . Eleven się jakoś wybroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP pójdzie do likwidacji, a nie Eleven. Kogoś poniosła fantazja.

 

A co do C+ nie spodziewałem się, że będą pokazywać niemiecką piłkę ręczną tym bardziej, że nie chcieli już LM. 

Coś mi się wydaje, że w redakcji "wszystkie ręce na pokład" aby wygrać przetarg na piłkarską ligę mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven się spokojnie wybroni bo nie sprzedają się jako kanał "premium". 15 zl i masz.  Po za tym w razie problemów najwyżej połaczą się z Polsatem.

C+ ma problemy. Utracone SGP, dużo ważnych przetargów w tym i następnym roku. W razie porażki z LaLiga, rzeczywiście  LM może dla C+ być albo nie być. Samą ligą polską nie ujadą na takim poziomie cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj że posiadają Ligę Angielską która też cieszy się sporym zainteresowaniem. Ja osobiście wolę angielską niż hiszpańską włoską i niemiecką razem wzięte.Druga sprawa o jakim pozimie cenowym mówimy?Tym z kablówek czy z PC+?Bo jak z PC+ to 25 zł za sport i film to raczej nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Tak, Eleven idzie do likwidacji od 2015 w oczach niektórych osób z forum, a po przejęciu przez Polsat już w ogóle ;d.

A to jakoś C+ ratuje się prawami do niemieckiej ligi koszykówki, nie Eleven...

 

4 godziny temu, Beks napisał:

PSP pójdzie do likwidacji, a nie Eleven. Kogoś poniosła fantazja.

 

Jeszcze inaczej. PSP do likwidacji, a Eleven przejdzie rebranding, być może na PSP.

 

Te gó...ne prawa do niemieckiej ligi koszykówki pewnie dla kablówkowego nSport+, żeby czymkolwiek wypełnić ramówkę. Przy okazji żeby zająć czymś redakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tyrla napisał:

No Ja w swojej kablówce płacę 49 zł za Prestige. Ale to i tak lepiej niż 100 zł za Film+Sport na OTT emoji16.png

100 zł za Canal+ (w tym serwisy), HBO, Eleven, Filmbox i Sportklub

23 godziny temu, TimesSquare napisał:

 

Opieram sie na Szkolnikowskim, ktory juz wie do kogo trafily prawa. Komentarze typu "jest nowy gracz" i "w paru miejscach jest goraco" nie sugeruja, ze zostaje po staremu.

 

Uwazam tez, ze zdanie "w kilku miejscach jest goraco" odnosi sie do Polsatu i Eleven. Moze i maja jednego wlasciciela, ale maja rozne redakcje sportowe. Gdyby chodzilo o Canal+, napisalby "w jednym miejscu jest goraco".

"w kilku miejscach jest gorąco" bo tracą prawa i tyczy się to Canal+, Eleven i PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tyrla napisał:

A w tych meczach reprezentacji to chodzi o MŚ 2022, 2026 i o Euro 2024 ?

Prawa są na

European Qualifiers+Nations League 2022-2027 

Euro 2024

Euro 2028

Dobrze wiem zwycięzca ogłoszony zostanie 27 października. Najwięcej się mówi te prawa polsat weźmie. Parę tygodni temu ogłoszeni prawa do 2028 i może te prawa chodziło nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Był w sierpniu. 

Tylko do tej pory nie powiedzieli jakie prawa nabyli do 2028. Może się omówili z stacjami. 

Moje zdanie. 

Polsat nabył te prawa na te lata i mecze Polaków będzie sprzedawane na rzecz tvp, a tvp weźmie eliminacji mistrzostwa świata i mistrzostwa świata. Tylko moje zdanie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...