Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

LM oraz Ekstraklasa to były i są nici porozumienia miedzy platformami.

Reszta moim zdaniem będzie utopią i fantazjami. :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, SZNYCEL napisał:

Mam nadzieję , że nie będzie CANAL+ w Polsacie.

Po co tyle nienawiści? 

Ty na tym nie stracisz , a może w przyszłości coś zyskasz.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nasir napisał:

Panowie

Orientujecie się czy abonenci z opcją 6xC+ również będą mieli bezpłatnie te kanały? Czy tylko z opcją 8xC+?

 

Przecież 95% spotkań będziesz miał i tak w paczce C+ a jeśli masz pakiet Comfort lub wyższy i kanał nSport+ to 100%. Niepotrzebne ci są dodatkowe kanały

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emil.1603 napisał:

ITI, które znaliśmy, nie ma już od blisko 10 lat. Wyprzedali się ze wszystkiego co mogli. A zarząd nc+ od paru lat był typowo francuskim betonem. 

Miałem w swojej wcześniejszej wypowiedzi na myśli ITI Neovision S.A. - obecnego operatora platformy nc+ i nadawcę Canal+ w Polsce. Nowa Pani Prezes może w końcu wprowadza tam nową jakość i świeżość. Ten beton post Canal+ Cyfrowy trzymał się tam mocno i jak wspominasz czerpał mocno z Francji. A i we francuskiej centrali jak donoszą media wieje wiatr zmian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to że jak Canal+ kupił na kolejne lata prawa do Ekstraklasy to miłośnicy Cyfrowego Polsatu śmiali się jaki to słaby poziom, że za darmo by tego nie oglądali. Natomiast teraz gdy jest mały % szansy na obecność Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie to nagle takie podniecenie na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy, to NBA akurat mogliby sobie odpuścić. Ubiegłoroczne prawa były i tak wybrukowane, pokazywanych meczy było mało, a na domiar złego komentarz fatalny. Jak ktoś na poważnie w sposób legalny chce oglądać NBA, to zostaje mu tylko NBA Pass. Piszę to z punktu widzenia fana ligi, natomiast dla kogoś kto ogląda od czasu do czasu i nie jest zagorzałym fanem kosza, oferta Canal + wydaje się być całkiem ok.

Edytowane przez Xentic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...