Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kkzk81 napisał:

Pewnie ci co mają w kablówce to tak samo będzie jak z C+Now.

 

Pewnie jedne kablówki zdążą włączyć, inne nie. Widać teraz dlaczego UPC zrobiło zobowiązanie na starą paczkę C+ tylko do końca roku.

Chodzi o to, żeby można było sobie kupić samą ekstraklasę w necie (zapewne docelowo w myCanal), a oprócz tego jak napisał @roberttosat całkiem możliwe też o to, żeby sprzedawać samą ekstraklasę konkurencji ;).

Będzie oficjalny komunikat to wszystko się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję,  że w oficjalnym info będzie więcej szczegółów. 

A dokładnie co tak ciekawego w tym jest? Że tworzy się kolejne "kanały", które przy przedłużaniu umowy będą jako wabik działać mimo iż dziś rmowka C+ Sport to kompromitacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Lubie mieć na swoim TV milion kanałów , to jest dla mnie ciekawe. 

Ty tak nie masz?

PS.

Uprzedziłem was w napisaniu tego moi szanowni ulubieńcy. Tak wiecie o kim piszę. :mrgreen:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, djadijos napisał:

A teraz ważne pytanie:

Mają miejsce na transponderach na 2 dodatkowe kanały HD ?

Bo bitrate na kanałach HD canal + z tego co czytałem spadł po wejściu C+4K. Jeśli się mylę to przepraszam.

 

Miejsce jest akurat na dwa kanały, ale wykluczy to możliwość uruchomienia czegoś w 4K.

Choć podobno Polsat miał zabierać Eleveny jak przejmie nad nimi pełną kontrolę, więc może się wtedy znajdzie, bo akurat z 25 Mbps będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pawel1987 napisał:

Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 ruszają od jutra!

Kanały w całości będą poświęcone PKO Ekstraklasie.

To nie lepiej byłoby wystartować z nimi bliżej startu nowego sezonu? Tak aby mieć chociaż kilka dni na rozreklamowanie tego cudactwa? ;)

 

38 minut temu, kingofsouth napisał:

A ja myślałem,  że mamy sezon ogórkowy i nic się nie dzieje. Dobra informacja dla nas abo NC+ emoji4.png

Może dlatego, że Ekstraklasa jako jedna z nielicznych lig rozpoczyna się w połowie lipca?

 

38 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Dobra to ona będzie jak te kanały będą za 0 zł dla obecnych abonentów z paczką Canal+ :P

Ciekawiej byłoby jakby zaoferowali też opcję tylko z tymi dwoma kanałami ;)

 

Chcesz samą Ekstraklasę? Dołącz opcję z nowymi kanałami CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4.

 

37 minut temu, kingofsouth napisał:

I to mi się podoba.

Uwielbiam moją kochaną NC+.

Fanatyzm nie zna granic ?‍♂️

 

39 minut temu, bugmenot napisał:

O, czyli kanały których rzekomo nikt nie zapowiadał jednak ruszą :D.

Od nc+ nie było wcześniej oficjalnej zapowiedzi nowych kanałów. Dostali jedynie koncesje, o których zwykli Kowalscy nie muszą wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

 

Miejsce jest akurat na dwa kanały, ale wykluczy to możliwość uruchomienia czegoś w 4K.

Choć podobno Polsat miał zabierać Eleveny jak przejmie nad nimi pełną kontrolę, więc może się wtedy znajdzie, bo akurat z 25 Mbps będzie ;).

CP chyba też miejsca nie ma u siebie nawet na 4x HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Emil.1603 napisał:

Od nc+ nie było wcześniej oficjalnej zapowiedzi nowych kanałów. Dostali jedynie koncesje, o których zwykli Kowalscy nie muszą wiedzieć.

 

Wykaz koncesji jest dostępny publicznie, był tam też termin uruchomienia kanałów (przekroczony wielokrotnie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kocik89 napisał:

Jeśli one mają być tylko o ESA to dla tych z nc+ to nic nowego.

Dokładnie.

 

Teraz, Arkon napisał:

Zamiast zlikwidować dziadostwo typu Canal+ Seriale czy Family, to oni uruchamiają nowe. Bez sensu. Zamiast na jakość idą na ilość. Mam nadzieję, że przynajmniej NBA przedłużą.

Jednak z sensem. Te kanały są nastawione na sprzedaż na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, djadijos napisał:

CP chyba też miejsca nie ma u siebie nawet na 4x HD

W jakości ala Eurosporty wejdą ;). A jakby chcieli lepszy bitrate to w końcu przyda się ten "VOD" SD wyłączyć...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kanały CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 będą dostępne dla abonentów nc+ na pozycji 107 i 108.

Jak był, tak wciąż będzie [beep] w EPG, a nawet i większy… ?‍♂️

 

To już mogli nazwać te kanały o wiele prościej, czyli CANAL+ EKSTRAKLASA 1 oraz CANAL+ EKSTRAKLASA 2.

 

 

 

Teraz, bugmenot napisał:

Wykaz koncesji jest dostępny publicznie, był tam też termin uruchomienia kanałów (przekroczony wielokrotnie ;)).

Och, oczywiście! Ale chodzi mi o zwyczajnych, szarych Kowalskich, którzy gdzieś mają wykazy KRRiT.

 

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Uwielbiam mieć wszystko ze wszystkim.

Tak uwielbiasz mieć wszystko ze wszystkim, że jarasz się kolejnymi rozdrobnieniami dzięki kolejnym nowym usługom ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nowe kanały zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat dla abonentów platformy nc+ korzystających z pakietów telewizyjnych lub opcji dodatkowych zawierających osiem kanałów CANAL+

Osoby mające pakiet z sześcioma C+ będą musiały dodatkowo dopłacić bo stracą Ekstraklasę? ?

No chyba że będą dublować transmisje, chociaż wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...