Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bart23 napisał:

Mają kibica w tyłku, rozumię że prawa drogie, i określona ilość transmisji, ale mam wrażenie że C+ traktuje te prawa po macoszemu, mało powtórek, a jak są to zazwyczaj rano o 9:00, zawsze były w nSport wieczorami a na fazę pucharową jak na złość nie chcą puszczać, powinni sobie odpuścić już relacjonowanie na kolejne sezony i pozwolić aby inna stacja/platforma się tym porządnie zajęła.

Problem polega na tym, że prawa są drogie, oglądalność nie jest rewelacyjna, a do tego NBA niespecjalnie jest zainteresowana sprzedażą praw tv, bo woli aby ludzie kupowali NBA League Pass, więc może być tak, że jak Canal+ tego nie kupi, to nikt inny nie będzie zainteresowany. Wolę takie okrojone prawa niż nic. Tym bardziej, że stacja stara się pokazywać wszystkie kluby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 14:23, Arkon napisał:

Problem polega na tym, że prawa są drogie, oglądalność nie jest rewelacyjna, a do tego NBA niespecjalnie jest zainteresowana sprzedażą praw tv, bo woli aby ludzie kupowali NBA League Pass, więc może być tak, że jak Canal+ tego nie kupi, to nikt inny nie będzie zainteresowany. Wolę takie okrojone prawa niż nic. Tym bardziej, że stacja stara się pokazywać wszystkie kluby.

U nas Sky rozdaje za darmo passy na 14 dni,a mecze w YT lecą...więc coś Twoja teoria o drogich prawach nie trzyma się kupy to raz...i skoro rozdają to pewnie oglądalność też leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz BVB z Werderem jest teraz na c+ now. Jakimś kanale widmo, do którego mają chyba tylko dostęp posiadacze nc+. Ja w Upc mam pełny pakiet C+, a niestety tego nie mam. Tak nie powinno być, że mecze tak istotne dla mistrzostwa Niemiec wrzuca się do śmiesznych kanałów. Rozumiem, że ramówka jest wszędzie zajęta, ale naprawdę mecz cardiff z crystal palace na c+ sport 2 jest ważniejszy i ciekawszy? Śmiem wątpić. To jest przykład, że Premier League ma pierwszeństwo nad Bundesligą. Nie podoba mi się to.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
21 minut temu, gregor111 napisał:

Mecz BVB z Werderem jest teraz na c+ now. Jakimś kanale widmo, do którego mają chyba tylko dostęp posiadacze nc+.

To nie kanał widmo. 

Jest on , tylko i wyłącznie w NC+. Ten mecz można również obejrzeć w aplikacji Canal+Sport Online.

Za dużo dzisiaj sportu na kanałach Canal+, NSport i dlatego jest jak jest , a podobno oferta Canal+ kuleje. ;)

Jakiś rychły upadek platformy NC+, niektórzy na forum przepowiadają. A tu takie kwiatki .

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po owie moze pytanko. Czy jest jakaś oficjalna informacja które prawa sportowe są na wyłączność w nsport - względnie dla których jest to kanał główny?

 

 Czy jest to PGE Ekstraliga i PGNiG Super liga (czy mają prawa na następny sezon bo te się kończą z 2018/2019)? Czy jeszcze jakieś inne dyscypliny? 

 

Co jakiś czas rzucają jakieś 3rzedne mecze piłkarskie itp natomiast interesowało by mnie co jest tutaj jakby gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakończył się sezon ligi włoskiej siatkarek. Asia Wołosz zdobyła mistrzostwo. Ciekawi mnie czy NC + ma prawa na kolejny sezon do tych rozgrywek, a jak nie to czy przedłuży? Tak samo cały czas ciekawi mnie czy tak jak w zeszłym roku przeprowadzą transmisje że spotkań Polek z prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters bo inne stacje nie pozyskały praw do tego turnieju, a w takich okolicznościach na ostatniej prostej pozyskał prawa do transmisji w 2018-tym roku owy NC +. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji ostatniej kolejki Premier League:

15:55 Mecz+Mecz (łączona transmisja Brighton - Man City i Liverpool - Wolverhampton), Canal+ Sport
15:55 Brighton - Manchester City, Canal+ Sport 2
15:55 Liverpool - Wolverhampton, Canal+ Family
18:00 Ceremonia wręczenia pucharu i medali, Canal+ Sport

Edytowane przez tyrla
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sportowy specjalista napisał:

Tak samo cały czas ciekawi mnie czy tak jak w zeszłym roku przeprowadzą transmisje że spotkań Polek z prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters

Montreux Volley Masters w tym roku na sportowych antenach Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, FanMMA napisał:

Po co na 3 kanałach dawać 2 mecze?

Znowu C+ w formie..

Na jednym masz łączoną transmisję, na dwóch pozostałych masz normalne relacje. W czym problem skoro w tym czasie nic innego nie gra (oprócz Ekstraklasy na C+)? 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Montreux Volley Masters w tym roku na sportowych antenach Polsatu.

Można było się tego spodziewać, że jak nikt nie wykupił praw to zostanie to pokazane w Polsacie. W końcu to typowo polsatowska dyscyplina, którą niestety mocno okazjonalnie wyrażają zainteresowanie  inne stacje telewizyjne. Siatkówka niestety za bardzo uzależniona jest od jednej stacji w Polsce. Mało chyba, który sport jest tak "upępkowiony"  nie licząc tych sezonowych dyscyplin co siatkówka właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...