Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest super, bo jest lepsze. Gdyby nasze kluby grały tak jak angielskie, czy hiszpańskie i cyklicznie awansowały do ćwierćfinałów i półfinałów LM, to gdzieś miałbym mecze Barcelony, Bayernu, czy M. City. Ale tak nie jest i dlatego wiszą mi mecze beznadziejnej Legii, Lecha, czy innej Wisły. Trzeba być masochistą, by to ogladać i czerpać z tego przyjemnosć.

Widocznie ja i wiele tysięcy kibiców polskich klubów jesteśmy masochistami. I dobrze mi z tym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super, bo jest lepsze. Gdyby nasze kluby grały tak jak angielskie, czy hiszpańskie i cyklicznie awansowały do ćwierćfinałów i półfinałów LM, to gdzieś miałbym mecze Barcelony, Bayernu, czy M. City. Ale tak nie jest i dlatego wiszą mi mecze beznadziejnej Legii, Lecha, czy innej Wisły. Trzeba być masochistą, by to ogladać i czerpać z tego przyjemnosć.

To jest pojęcie względne.  Ja tam zawsze wole iść na stadion nawet na niską ligę niż oglądać mecz w TV bo to inny klimat być na stadionie. Ale w tym co pisałem nie miałem na myśli piłki, bo mamy kompleks zachodu. W UK kibice mają gdzieś Real czy Barcelonę i wolę iść na mecz swojego klubu nawet w niskich ligach a u nas dzieci facebooka szaleją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Bo to nie problem poziomu a naszego zacofania i kompleksów, naszej mentalności. W Polsce to co jest zagraniczne, jest super, jest lepsze itd.  Dużo wody w Wiśle musi upłynąć aby to się zmieniło.

 

Daruj sobie gościu..nie obrażaj Polaków..

Chyba wiadome,że Polacy oglądają Ligę Mistrzów bo u nas i liga słaba i nędznie nasi grają w pucharach..

Mam nieoglądać LM bo tam nasi nie grają? Bzdura i zacofanie właśnie z Twojej strony jak i tego użytkownika wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie gościu..nie obrażaj Polaków..

Chyba wiadome,że Polacy oglądają Ligę Mistrzów bo u nas i liga słaba i nędznie nasi grają w pucharach..

Mam nieoglądać LM bo tam nasi nie grają? Bzdura i zacofanie właśnie z Twojej strony jak i tego użytkownika wyżej..

Bzdura. Zacytuje Probierza " Gdybym ja tak prowadził Lecha, powiesiliby mnie za jaja" I tak jest z zagranicznymi rzeczami u nas, nie chodzi o to żebyś się nie oglądał, bo sam oglądam ale chodzi o podejście, sport to nie tylko wygrywanie ale dla przykładu też dam drugą sytuację z LM gdzie dzieci facbooka z Realu uważały, że należy się im 3/4 biletów na Legii bo są za Realem. Ale to nie miejsce aby to tłumaczyć.

 

 

Co do NBA to chyba C+ uda się jeszcze kolejny rok wyciągnąć.

 

Jagoda to w sumie w C+ się wyrobił, bo jeszcze za czasów Nsportu w N to nie dało się go słuchać, dziś nawet czasem powie coś ciekawego a w sumie wielu tych ekspertów bije na głowę. Nie wiem ale mi brakuje w C+ trochę świeżej krwi, ciągle ci sami eksperci w zasadzie poza Juskowiakiem, ciągle ten sam tok myślenia co jak co ale jeśli wygrają ESA to mogliby pomyśleć nad odświeżeniem tego grona, kilku zawodników skończyło kariery, kilku inny ma coś ciekawego do powiedzenia a mimo to w mediach są dość rzadko.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noc z piątku na sobotę (4/5 maja)
02:00 New Orleans Pelicans - Golden State Warriors CANAL+ SPORT

sobota (5 maja)
23:00 Philadelphia 76ers - Boston Celtics CANAL+ SPORT 2

niedziela (6 maja)
21:30 New Orleans Pelicans - Golden State Warriors CANAL+ SPORT 2
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrzów do oglądania zaczyna się w lutym w fazie pucharowej. Faza grupowa to mega nuda. Mimo wszystko jest nadzieja ze Polsat udostępni nc+ pakiet na lm- a jak nie - to trudno- będzie szkoda ale liga polska jest najważniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crakovia z Ślask Wroclaw komentowali  Michał Kornacki  i Wojtek Jagoda 

 

A Rafal Debiński został niezłe dostal od Trenera Crakovia Krakow Michala Probierz

 https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/752706/michal-probierz-znow-strzeli-sobie-whisky-trener-cracovii-ma-co-oblewac

 

Zostaje na następny sezon Seria A 1 kobiet siatka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crakovia z Ślask Wroclaw komentowali Michał Kornacki i Wojtek Jagoda

 

A Rafal Debiński został niezłe dostal od Trenera Crakovia Krakow Michala Probierz

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/752706/michal-probierz-znow-strzeli-sobie-whisky-trener-cracovii-ma-co-oblewac

 

Zostaje na następny sezon Seria A 1 kobiet siatka.

Jakieś potwierdzenie, że siatka zostaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/MilenaRadecka/status/990972131700887552


 

Gala boksu zawodowego w Filadelfii - walka w wadze lekkiej o wakujący tytuł mistrza USBA,walka Devin Haney - Mason Menard - 12.04.18 od 04.00 w canal+sport2

 

FIA WRC: Portugalia aż 5 etapów lub odcinków na żywo w canal+ 

 
Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...