Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby to, że przez godzinę próbował wszystkim wmówić, że Buttner jest dunczykiem.

Za co następnie przeprosił, jak na dobrego komentatora, a przede wszystkim człowieka przyznającego się do błędu przystało.

Nie wiem, jak można ocenić komentatora jako złego przez jeden błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kto i dlaczego zaprosił do studia Rząse i Tuzimka ? A tak poza tym to niech więcej tego nie robi!! Słabiutkie studio w którym jedynie Marciniak na wysokim poziomie. Dębiński już mnie zaczyna irytować swoim zachowaniem, które nie jest wcale śmieszne...

A Smokowski faktycznie nie jest aż takim topowym komentatorem, Rosłoń z Rudzkim na taki mecz by idealnie pasowali, jakoś brakowało mi ekspresji w komentarzu Smoka. Wolski za to dał show jak zawsze ! :) Chociaz oglądąlem tylko skrót to i tak ciary były jak słyszalem to ! uhh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia kto i dlaczego zaprosił do studia Rząse i Tuzimka ? A tak poza tym to niech więcej tego nie robi!! Słabiutkie studio w którym jedynie Marciniak na wysokim poziomie. Dębiński już mnie zaczyna irytować swoim zachowaniem, które nie jest wcale śmieszne...

A Smokowski faktycznie nie jest aż takim topowym komentatorem, Rosłoń z Rudzkim na taki mecz by idealnie pasowali, jakoś brakowało mi ekspresji w komentarzu Smoka. Wolski za to dał show jak zawsze ! :) Chociaz oglądąlem tylko skrót to i tak ciary były jak słyszalem to ! uhh ;)

 

Masz rację jeśli chodzi o Dębińskiego, w studio jest irytujący. Myśli, że jest śmieszny, próbuje trochę naśladować Twarowskiego, a tak naprawdę jest żenujący. Na początku go lubiłem, ale teraz zaczyna działać mi na nerwy. Z komentarzem u niego też gorzej, szczególnie gdy komentuje Legię i PSG i nie radzi sobie z obiektywizmem. ;)

Natomiast Smokowski zawsze dla mnie był daleko w tyle za Twarowskim, Wolskim, Laskowskim czy Rosłoniem. Brakuje chłopu powera, ostrego depnięcia. ;) Żeby chociaż troszkę mógł sobie tego wziąć od Wolskiego byłoby super. ;) Oczywiście nie twierdzę, że Smokowski jest kiepskim komentatorem, od całej reszty w redakcji jest lepszy, ale od tej czwórki odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj skrót meczu Barcelona-Atletico. Wolski robił niesamowite emocje! Dla mnie to najlepszy komentator w Polsce obecnie. Szkoda, że tak mało go wykorzystują przy hitowych meczach. Już wiem, że za tydzień na pewno wybiorę rewanż tego meczu, bo znowu kapitalny duet Wolski-Orłowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłali komentatorów na stadion, a żadnego pożytku z tego nie było... Dębiński też już doświadczony komentator, ale jeszcze się nie nauczył, że w czasie hymnu LM nie trzeba gadać o głupotach?

 

 

No właśnie był pożytek z wysłania ich na Parc des Princes, Smoku zrobił rozmowy z Jose i Lolą Blą ;) Pewnie będzie szydera ze strony Twarowskiego, że Smoku rozmawiał z Jose :D

Meczu nie oglądałem bo wybrałem jednak Real z BVB no i duet Wolski & Orłowski nie zawiódł jak zwykle ;) Szkoda że brakowało tego przy El Classico ale nie ma co patrzeć w tył, tylko się cieszyć, że obaj panowie skomentują w ten weekend dwa mecze Sociedad - Real i Sevilla - Espanyol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...