Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz jak było na prawdę, a osądzasz. Nikt z nas nie jest w środku zespołu Canal+, nie wiemy jaka była między nimi relacja, nie wiemy o co tak na prawdę poszło, że Laskowski już nie pracuje. Może po prostu kontrakt mu się skończył, strony nie doszły do porozumienia i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię dociekać i wyciągać wnioski.

 

Jeden awansował, a drugi wyleciał. Pewna dedukcja nasuwa się sama.

 

Laskowski stracił pracę akurat wtedy kiedy Smokowski został nowym szefem sportu w C+. Co za przypadek...

 

...aż chciałoby się sparafrazować słowa Tommy'ego Lee Jonesa z filmu "Ścigany" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski sam odszedł z tej funkcji z powodów zdrowodtnych...

 

A co do konfliktu. Prosty rachunek, Laskowski zarabiał 16tys miesięcznie. Smokowski chciał troszkę to wyrównać i zaoferował 8tys Laskowskiemu, bo tyle zarabialo większość komentatorów. Ten się nie zgadzał, prostestowal i odszedł z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy?! Luuuudzie, ludzie. Przepraszam, ale to jest niedorzeczne. Niesamowite, ze cos takiego ma miejsce - ludzie szukaja pracy, jak sie wysyla do nich zgloszenia do zero odzewu a tych starych ludzi trzymaja tam i placa takie pieniadze? Obiektywnie patrzac, to przynajmniej 1/4 komentatorow sie po prostu nie nadaje. Sam jestem mlody, swiezo po Liceum i w takiej pracy moglbym byc na okraglo. Jednak widocznie mlodzi ludzie z zapalem, to wedlug nich [beep]e, ktorzy nie umieja sie wyslowic (ciekawe co by odpowiedzieli na moje zarzuty co do komenarza np. w sprawie Pana Ołłowskiego, vel Elmer Fudd i jego historii z hiszpanskich gazet, rodem z pudelka) i w ogole cholota najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pelna zgoda Umkwatata:)

 

sam marze o takim zajeciu, bo praca tego nazwac nie mozna nawet bym sam za to doplacal.

 

A najsmieszniejsze jest to gdy ktos na forum satkuriera w roznych dzialach pisze ,,a kto to bedzie komentowal, przeciez oni nie maja komentatorow od tego";)

 

Przepraszam bardzo, przeciez sa tylko jedyni nieomylni, ktorzy tylko zmieniaja stolki i telewizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pełki to się nie zgadzam z ProjektemAlfem. Ja go z kolei uważałem za najlepszego komentatora w CP. Uwielbiam jego głos. Nie miał co za bardzo co komentować to odszedł. No nie wiem,ale jak widzę C.Kowalskiego jako komentatora lub Włodarczyka to przełączam z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy?! Luuuudzie, ludzie. Przepraszam, ale to jest niedorzeczne. Niesamowite, ze cos takiego ma miejsce - ludzie szukaja pracy, jak sie wysyla do nich zgloszenia do zero odzewu a tych starych ludzi trzymaja tam i placa takie pieniadze?

Niedorzeczne, to jest to, co piszesz. To jest firma prywatna i może płacić komu chce, ile chce. Chyba Ci się ustroje pomyliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Małkowski komentował F1 w Canal+ za dawanych czasów. Nie prowadzone są żadne rozmowy, ale mówi się że póki pełni tę funkcje to może o to zawalczy.... Zastępca Smokowskiego jescze nie jest znany, ale propozycje dostał Dariusz Tuzimek.

 

Smokowski sam odszedł, był tym zmęczony, a poza tym ma problemy ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

a ja Smokowskiego właśnie nie trawię za przekręty z Laskowskim, typ cwaniaczka, chciał się odegrać na Laskowskim i doprowadził do jego odejścia, upokorzył go wykorzystując swoją pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie śmiałe tezy.. każdy szef może dobierać sobie współpracowników, widać nie było im po drodze, zyskała TVP bo przynajmniej ma jednego eksperta od piłki i w kilku innych dziedzinach jest pomocny. Canal+ ma Pełkę ,więc jak dla mnie wychodzi na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Smokowskiego właśnie nie trawię za przekręty z Laskowskim, typ cwaniaczka, chciał się odegrać na Laskowskim i doprowadził do jego odejścia, upokorzył go wykorzystując swoją pozycję.

 

Bez przesady. Nie znasz Laskowskiego. On chciał 18tys miesięcznie, Smoku dawał mu 9tys... Owszem, nie lubili się ale bez przesady. 9tys to za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...