Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A&G to porownaj z c+ france- tam tez na c+ sport niekeidy leca filmy- maja rugby i zyja zaglami- bardzo czeste transmisje- c+ nasz moglby jeszcze zakupic nhl, puchar polski i ligi - wtedy w tyg bylo by tego wiecej- ale i tak uwazam ze program z powtorkami niema bytu.pozdrawiam

ps: bogdan sam wybrac mecz bedziesz mogl jesli by weszlo pay-per-view- tylko wybor bedzie znaczyl zaplate a to juz takie fajne nie jest co??? :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"moje trzy grosze"

Uważam, że na powtórki jesteśmy skazani. Poprostu nie da się wszystkiego zobaczyć na żywca. Nawet lekki poślizg, to już powtórka.

Na C+ france rzeczywiście są rugby, żagle, łodzie i wiele innych dziedzin sportowych, może za nimi ja nieprzepadam a inni ?, no właśnie dlaczego u nas tego poprostu nie ma ?. Mocno wierzę w wielość kanałów sportowych, bo w końcu ktoś, to pokaże ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze masz cp i tam powtorka na powtorce a transmisji live malo- ale uratuja ta sytuacje transmisje z lig rosyjskiej,ukrainskiej i greckiej bedziesz mial live i retransmisje przez caly tydzien- dlatego wole mniej ale najlepszej jakosci- bo uwierz wole raz zobaczyc barca-real niz 100 razy spartak-cska.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze masz cp i tam powtorka na powtorce a transmisji live malo- ale uratuja ta sytuacje transmisje z lig rosyjskiej,ukrainskiej i greckiej bedziesz mial live i retransmisje przez caly tydzien- dlatego wole mniej ale najlepszej jakosci- bo uwierz wole raz zobaczyc barca-real niz 100 razy spartak-cska.pozdro

 

Najlepszym sposobem jest zapoznać się z programem np. sobota 9.09.2006r. Canal+sport2, czytuję: godz. 22:31 liga hiszpańska bez żywca, ale premiera przekazu.

Cyfra+ przez cały dzień sobotni z piłki nożnej na dwóch kanałach pokaże:

2 x liga angielska

1 x liga polska

1 x liga włoska

1 x liga hiszpańska - bez żywca, to powtórka. Nie widzę w tym rewelacji. Pewnie będą to mecze, które chcą pokazać a to wcale nie znaczy, że ja akurat chcę je oglądać, jak wielu zresztą.

Zatem zapytam, dlaczego nie ma więcej meczy z ligi polskiej, która jest nam tak bliska, bo nasza. Dlaczego jeden mecz ligi włoskiej i tak "lubianej" ligi hiszpańskiej (po nocy zresztą)?. A czy w lidze francuskiej w sobotę nie ma nic ciekawego ?, może tam właśnie jest lepszy zestaw par i więcej miłośników ligi francuskiej?. Taka właśnie jest ta cała Cyfra+, wszystko sama wie najlepiej ?.

Między innymi i to było powodem, że po blisko dziesięciu latach z krótką przerwą zrezygnowałem na czas jakiś ? z ich usług.

-serdecznie pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jak wprowadzasz PPV,to cena premium MUSI zejsc w dol,a nie byc trzymana na takim poziomie,jakby do wszystkiego byl tam dostep.Przy PPV nie musze tez oplacac premium,ani tematycznego,a wystarcza startowy,a wtedy ogladam co chce,a to co mi narzuci jakis"spec"od pilki....Juz nieraz pisalem,ze Cyfra tak kupuje prawa,aby sie tylko konkurencja nie dopchala,a w glebokim powazaniu ma to ile sama bedzie mogla transmitowac...W ten sposob mozna skupic prawa do wszystkich lig(tanio)i nadawac po 1 meczu z kazdej kolejki,a konkurenja nie bedzie miala nic.Pytanie tylko czy abonenci tez beda szczesliwi.... C+sport 2 to jest kanal,ktory powinien byc przerobiony za kanal HD i wtedy wszystko ok-mozna zrozumiec ze nie maja transmisji,ale w takiej formie jak dotad-to jedno wielkie nieporozumienie,bo sport leci takze na "zwyklym C+....Ja na razie mimo opoznien i najwyzej sredniej oferty ide do ITI.Daje tamtym rok na rozwoj,a Cyfrze na rozwoj technologiczny i przemyslenia wlasnego blednego toku rozumowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan patrz jaka jest kumulacja transmisji- jedyne wyjscie to liga hiszpanska na c+ glownym ale co wtedy by powiedzieli abo ktorzy maja ten kanal dla filmow- akurat to chyba 1 raz ze c+sport2 jest az tyle wykorzystywany bo od 18.10 do nocy sa transmisje live-a moze zuzel powinien byc na c+glownym i wtedy by bylo miejsce ale jak pisalem filmowcy tez chca cos porzadnego zobaczyc a premiera jest calkiem calkiem- moze powinni wyjatek zrobic i poscic na c+film- kto wie. na sile by mogli ale ramowka nie kiedy jest sztywna- niestety. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. Powinni zrobić dwa kanały sportowe na full. Trudno, że bedą powtórki ale też niekoniecznie. Od poniedziałku do piątku, może się coś trafić. I trzeci kanał, który pracowałby jak dziś drugi.

Do tego są potrzebne pieniądze a przede wszystkim transponder a właściwie miejsce na nim oraz dziennikarze sportowi.

Wydać tyle kasy na kupno praw do transmisji na żywo i z tego nie korzystać, to grzech, ja nic a nic z tego nie rozumnię. Sami z tego nie korzystają i drugiemu nie dadzą. W takim razie gdzie jesteśmy my?, jak to ma być dla nas. Czyżby możliwości Cyfry+ przerosły ich umiejętności ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tylko zadać pytanie czy stacja nie musi patrzeć na układ w 3. aspektach: kosztów własnych, oczekiwań róznych grup odbiorców (kto powiedział, że na canalu+ WSZYSCY oczekują tyle futbolu), ceny multipleksu. Sądzę, że osiągnięto pewną równowagę i dobrze sie dzieje, że są bardziej otwarci na dopasowanie.

Ja korzystam z darów orbity :wink: i póki co mam to o czym mówi bogdan ... czyli 2-3 razy większy wybór, ale i w canalu+ też widzę zaangażowanie, aby widzom pokazać (w ramach posiadanych praw) wszystko co najlepsze (7-8 meczy z Zachodu + krajowa kopana , ile tych meczy fizycznie człek może obejrzeć.... a dodatkowy wybór pewnie nie byłby za darmo).

Jedno, czego nie potrafię pojąć to, że canal+ w tygodniu raczy wyłącznie powtórkami meczy, które były live w weekend , a mogłyby to być inne mecze wybrane z tych lig...

Np. do niedawna prawie nieznane były transmisje z Włoch o 15.00 i z Anglii o 18.15 (a przecież w tych porach gra się tam już od dawna), a w niedzielę, proszę bardzo hicior Milan-Lazio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. Powinni zrobić dwa kanały sportowe na full. Trudno, że bedą powtórki ale też niekoniecznie. Od poniedziałku do piątku, może się coś trafić. I trzeci kanał, który pracowałby jak dziś drugi.

Do tego są potrzebne pieniądze a przede wszystkim transponder a właściwie miejsce na nim oraz dziennikarze sportowi.

Wydać tyle kasy na kupno praw do transmisji na żywo i z tego nie korzystać, to grzech, ja nic a nic z tego nie rozumnię. Sami z tego nie korzystają i drugiemu nie dadzą. W takim razie gdzie jesteśmy my?, jak to ma być dla nas. Czyżby możliwości Cyfry+ przerosły ich umiejętności ?.

 

I o to mi cały czas chodzi!!! Tylko o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego popieram , jeszcze powinni znalesc miejsce na francuska , kupowanie na ilosc nie jest dobre ostatnie zakupy cp sa ogolnie dostepne na hot birdzie / hit ligi greckiej na erd sat, puchar niemiec na zdf /, oferta sportowa iti nie rzuca na kolana ,dla mnie lepsza oferte ma nawed cp , nie cyfra tak trzyma dalej i dalej bedzie numerem 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie sie jakie 3 kanały sportowe (2 pełne + 1 live) czasami nie ma co pokazać na C+S, jest dobrze jak jest. Po co C+ ma kupować jakieś słabe prawa, tak jak PS?

Cenię Twoje zdanie. Ale zobacz dzisiejszy program. Canal+Sportowy aż trzeszczy. Brak w nim ligi francuskiej. Mecz z ligi hiszpańskiej, tylko jeden po 22 i to z poślizgiem. Z ligi polskiej i włoskiej, tylko po jednym meczu. :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WEEKENDY najlepsza piłka grana jest w canale plus bez dóch zdań,w polsacie sport napewno sporo gorsza,

zaś w tygodniu najlepiej będzie w iti bo liga mistrzów i puchar uefa,

według mnie od tego czy iti będzie już teraz najlepsze na rynku(a będą sie ejscze rozwijać) zależy czy sportklub i ligi z nim związane będą w ich platformie jak tak to liga mistrzów któe mozna powiedzeic zastepują ligi europejskie i bundesliga silna liga to będzie super oferta,

taka jaką kiedyś miał polsat sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście informację o koncesji dla Canal+ Sport 2 i o "uruchomieniu" ich już we wrześniu? Chociaż nie rozumiem stwierdzenia "uruchomienie" w stosunku do Canal+ Sport 2.

 

Mam nadzieję, że to oznacza zmiany w emisji tego kanału na 7 dni w tygodniu, przez co najmniej 18 godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście informację o koncesji dla Canal+ Sport 2 i o "uruchomieniu" ich już we wrześniu? Chociaż nie rozumiem stwierdzenia "uruchomienie" w stosunku do Canal+ Sport 2.

 

Mam nadzieję, że to oznacza zmiany w emisji tego kanału na 7 dni w tygodniu, przez co najmniej 18 godzin dziennie.

 

Poprostu obecnie canal+ Sport 2 jest co jedynie weekendowym bolkiem programowym!

A "uruchomienie" oznacza włączenie całodobowego i całotygodniowego kanału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Canal + nie wykorzystuje w pełni swoich praw gdy prześledzi się programy zagarnicznych platform meczy jest więcej nie wiem czy umowy canal + polska są inaczej skonstruowane.

Powinni nadawać więcej spotkań przykładowy weekend:

3 lub 4 mecze z ligi polskiej

3 mecze ligi angielskiej

2 lub 3 ligi hiszpańskiej

2 mecze z ligi francuskiej

2 mecze z ligi włoskikej

Ciekawy jest również pomysł z nadawaniem innych spotkań w trakcie tygodnia a nie tylko powtórek meczy weekendowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No :) Canal + Sport ma koncesję, więc chyba bedzie mógl nadawać regularnie ;)

Nie tylko by mogli - ale im się poprostu nie chce. :oops:

@marcin c ma zuełnie takie same zdanie o potrzebie takich transmisji meczy jak i ja. :lol: Natomiast wielka szkoda, że innego zdania jest sama Cyfra+. Kompletny brak zainteresowania. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni maja taka licencje jaka maja i tyle pokazuja- proste- kupili angielskiej 3 na kolejke , innym po 2 i wiecej nie dadza bo nie moga. pozdro

Więcej nie trzeba. Wyżej jest zestawienie ile meczy z każdej ligi. Z naszej ligi mogą pokazać i całą kolejkę tylko, że technicznie to się nie da. Chyba, że jako mozaika, jak to robią w ostatniej kolejce ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...