Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o 3 jednoczesnie,ale o mozliwosc wyboru.Nie zawsze to co oni wybieraja(nawet z 2 meczow) jest najciekawsze(nawet dla wiekszosci,a nie tylko indywidualistow).Powinien byc wybor,moze nie z calej kolejki,ale z 2-3 meczow tak.Rozsadnie wydaje?No to spojrz:czesto gesto w srodku tygodnia graja ligi-jest wtedy max 1 transmisja na dzien,a czasami nie ma.Wczoraj byla,ale mecz srednio ciekawy,a w tym czasie grala LM.Wiadomo,ze niewielu normalnych ludz ogladalo lige angielska,chybaze jakis kibic ktorejs z tych druzyn.Zmarnowana jedna transmisja.Za miesiac nie bedzie LM,bedzie posucha,np.Francuzi maja przerwe i jestem pewny ze w srodku tygodnia bedzie max 1 mecz na dzien,albo i go nie bedzie..Rozsadek tu jest taki,aby kto inny nie mogl tego trasmitowac....To sie nazywa cwiercrozsadek,albo najwyzej polrozsadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mewcz PL byl duzo ciekawszy niz mecz Barcy w ktorym po 20 min juz bylo wszystko jasne.

ja tam nie chcde by lecialy 3 mecze jednoczesnie z ligi Hiszpanskiej bo i Tak kazdy bedzie ogladac Barce lub Real.

Bo wybor jest prosty.......wybierasz to co lepsze

Canal+ puszcza wszystkie najciekawsze mecze i w wekkendy mozesz od 14 ogladac non-stop pilke na wysokim poziomie do poznych godzin nocnych.

I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak nie jest...Nie zawsze np Barca gra poznym wieczorem,a i wtedy nie zawsze daja jej mecz.Np w ostatniej kolejce tak bylo,dali inny mecz,ktory mnie w ogole nie interesowal.Ja pisalem tez o kolejkach ligowych w srodku tygodnia,kiedy to nie ma zazwyczaj nic ciekawego w tv.W weekendy zawsze cos sie znajdzie innego,czasem nawet w tv otwartych...Tak wiec mnie osobiscie nie podnieca 10 godzin transmisji meczow, tylko moze ze 3 godziny i chce miec wybor.To ze graja czolowe ligi,nie oznacza automatycznie,ze te wszystkie mecze sa super..Lubie Barce od ponad 20 lat i chcialbym ja ogladac ile sie da,a nie mecze Realu Saragossa,czego nikomu nie chce zabronic,tylko miev mozliwosc wyboru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja zapytam co powiedzie na to ze nie obejrzymy Lazio-Roma wielkich derbow Rzymu natomiast ma byc pokazany Lyon-PSG ale to chyba malo ciekawy mecz bo Lyon ma juz taka przewage ze praktycznie jest juz mistrzem a PSG w tym sezonie to dno i blizej im jak na razie do spadku a chyba wiekszosc wolalaby obejrzec derby Rzymu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak nie narzekal lyon-psg to wielki mecz,a co mają powiedzieć widzowie polsatu sport?a wy narzekacie na weekendy w c+,

lazio-roma to wielki mecz,milo gobedzie ogladac w polsacie sport,ale niestedy ligi w PS to tylko od świeta dobry futboltak to jest gdy nie masz zadnej ligi z czolowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
jaka?

ogladniesz 3 mecze jednoczesnie?

C+ daje tyle ile trzeba za rozsadna cene i widzisz wszystko co najlepsze

 

Zgadzam sie w pelni, ze oferta jest adekwatna do ceny. Poza tym rzeczywiscie na C+ Sport jest to co najwazniejsze i to co w sumie najlepsze. Po co ogladac malo widowiskowe mecze - to strata czasu.

 

Fakt, ze czasem trafi sie cos nie ciekawego jak jest na zywo, ale tego nie mozna przewidziec. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co bedzie w hd - bedzie w 16/9 na c+sport sd - dzwiek tez bedzie 5.1- jak wkoncu rusza z kopyta- tylko liga polska ma byc w dd 2.0- bluzgi z trybun:) juz teraz na dolby surant slychac w glosnikach tylnich takie bluzgi ze szok.pozdrawiam i sorry za bledy - ale angielski u mnie cienki- nawet ten techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dobra ale czasami mozna puścić lepszy mecz za tydzien w niedziele jest everton chelsea a transmisji nie ma a mogła być bo w tym czasie nadają powtórkę z soboty więc lipa z meczami w tygodniu też się zgadzam czasem nie ma transmisji a powinna być wiem że jest około 10 transmisji live ale czasem można inaczej ułożyć program i bedzie 12-14 nie trzeba ogladać wszystkiego ale ma się większy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem "To i Owo" i przeglądnąłem wreszcie program nSport - tak dla porównania - i jestem przeogromnie szczęśliwy że mam Cyfrę a nie "n"-ke - Canal+Sport to absolutnie najlepsza oferta sportowa w Polsce

No to już jest nas dwóch co tak myślą.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam i jedno i drugie,tylko telewizora sie nie dorobilem,bo co na jakis spojrze to odbiera coraz gorzej mimo ze kanal HD i polaczenie przez HDMI...Juz te wszystkie kanaly SD lepiej wygladaja na lcd-kach.Przynajmniej pikseloza nie lapie.Dotyczy to rowniez drozszych sprzetow,a nie tylko za 3 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzę sobie na strone c+ cyfrowy a tam oprócz komunikatu o mowej umowie na pokazywanie seria a jest też info. że kupili nz 3 lata premiership :D:D:D

Edycja:bogdan425 - pewnie z tej radości napisałeś dwa posty po kolei, zamiast skorzystać z opcji zmień - ale niech będzie - teraz będziesz wiedział. Też się cieszę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...