Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjasniam jeszcze raz ze chodzi o promocje dla nowych abonentow w przypadku wyboru platnosci poleceniem zaplaty. Od normalnych cen macie 35% ulgi przez 11 miesiecy ; Styczen za free ; Wylacznie w Lutym 2008r (ostatni miesiac promocji) - 76zl. A tak przez 11 miesiecy placimy 49zl

 

- Tematyczny : 30zl

- Opcja : C+ : 19zl

 

Promocja trwa do 08.01.2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiazek byl taki ze wielu chcialoby ogladac ten kanal bo uwaza ze ma najlepsza oferte ale ostrasza ich cena dlatego wyjasnilem opcje oszczedzania ktora mozna jeszcze przez tydzien skorzystac. Co do C+Sport na maxa wkurzony jestem brakiem transmisji dzisiaj z Premiership a zapowiada sie ciekawe spotkanie Aston Villa - Chelesea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że C+ ma najlepszą ofertę, jak [beep]nie oszczędzają na abonentach. Wykupili mały pakiet na Premiership i niestety nie obejrzymy meczu Aston Villa - Chelsea. Nie muszę dodawać, że mecz ten obejrzą w takich krajach, jak Albania, Bułgaria, Rumunia, czy Turcja. To jest totalna porażka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie: 64zl ; 8zl drozej niz za tematyczny i opcje C+

 

- Komfortowy : 43zl

- Opcja : C+ : 21zl

 

Mam abonament komfortowy obecnie ale wzialem go tylko ze wzgledu na obecnosc w nim Eurosport 2 i dlatego ze Cyfra+ zaproponowala mi go ze znizka 10zl/miesiecznie przy trwaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam full abo i nienazekam:)

Tylko majac full abo i nie bedac nowym abonentem placisz jak za zboze cos w granicach 170zl. Wiec troche duzo.

 

MZKS1929 mozesz mi wyslac link tej strony z ktorej amsz te informacje?:D bo widze ze jest najwiecej nowych informacji na niej

Wyslalem

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłą niespodziankę dla polskich fanów amerykańskiego futbolu przygotował sportowy Canal+, który od stycznia będzie pokazywał transmisje z meczów fazy play off NFL.

Do tej pory widzowie Canal+ mogli oglądać magazyn amerykańskiej ligi NFL oraz wielki finał Super Bowl. Od tego sezonu stacja jako pierwsza w Polsce zaproponuje także sześć spotkań fazy play off, które wyłonią finalistów. Wszystkie mecze z polskim komentarzem pokaże tylko Canal+.

 

Na pierwszą transmisję stacja zaprasza do Canal+ Sport w niedzielę, 7 stycznia o 19. New England Patriots zmierzą się z New York Jets. Kolejna relacja tydzień później. O tym jakie drużyny staną naprzeciw siebie 4 lutego zadecydują finały poszczególnych konferencji, które także będą transmitowane w Canal+ Sport pod koniec stycznia. Stacja planuje relację z Super Bowl w jakości HD.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...