Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ podpisał umowę dotyczącą emisji meczów na żywo włoskiej ligi piłkarskiej Serie A. Tym samym fani piłki nożnej nadal będą mieć okazję do śledzenia spotkań włoskich drużyn przez trzy kolejne sezony – 2007/2008, 2008/2009 i 2009/2010. Na antenie Canal+ zostaną wyemitowane wszystkie najważniejsze spotkania w ramach rozgrywek włoskiej ligi. Fani sportu będą mieli okazję śledzić poczynania na boisku najważniejszych drużyn Serie A, w tym Inter Mediolanu, AS Romy, AC Milanu i Lazio Rzymu.

 

Na kanale będzie można obejrzeć dwa spotkania tygodniowo z komentarzem Grzegorza Milko oraz dziennikarza 'Piłki Nożnej' Tomasza Lipińskiego.

 

Najważniejsze bramki, skróty spotkań ligi włoskiej można śledzić odpowiednio w niedzielnym programie 'Sport+' i czwartkowym 'Serie A'.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem reklamówkę na C+ i nie wiem czy się nie przesłyszałem, że będą pokazywać mecze playoff NFL. Czyżby Cyfra zaszalała? Ostatnio liga angielska, włoska, puchar 6 narodów w rugby, walki Kilczki, a teraz więcej NFL, może tak jak NBA, 2 mecze w tygodniu! Można wtedy C+sport2 w pełni wykorzystać. Oby tak dalej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony ofrtą premiership dzisaj spoko 2 mecze we wtorek też 2 ale potem w sobote 30 tylko jeden mecz i dalej pierwszego stycznia też jeden a można pokazać po 2 spotkania już nie mówię że da rade i po 3 mecze ale tylko jeden z kolejki gdzie nie ma innych transmisji szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to nie na temat ale nie chce otwierac nowego jak kogos interesuje wlasnie leci na sport italia live psv feyenord / sport italia to swietna stacja szkoda ze po wlosku pokazuja tam lige holenderska , 2 lige angielska , lige argentynska brazylijska , nba , i swietne mecze towarzyskie i o punkty reprezentacji narodowych./ na polsat sport chyba nawed bedzie tylko retransmisja , a na sport italia live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony ofrtą premiership dzisaj spoko 2 mecze we wtorek też 2 ale potem w sobote 30 tylko jeden mecz i dalej pierwszego stycznia też jeden a można pokazać po 2 spotkania już nie mówię że da rade i po 3 mecze ale tylko jeden z kolejki gdzie nie ma innych transmisji szkoda

Napewno przydaloby sie wiecej transmisji z Premiership. Ciekawe czy nowa umowa od sezonu 2007/2008 da nam abonentom mozliwosc obejrzenia wiekszej ilosci transmisji z boisk Ligi Angielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...