Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obejrzałem mecz Pogoń - Widzew. Takiego dna komentatorskiego to nawet w nSport nie było. Przy tych komentatorach, Kalinowski, Jagoda czy (nigdy nie wierzyłem że to napiszę) nawet Ryczel to mistrze komentarza.

Także nie wszystko jest czarno-białe i nie jest tak że wszyscy komentatorzy z C+ to super eksperci, a ci z nSport to nieudacznicy jak to niektórzy próbowali wmawiać.

 

Sam poziom meczu to totalne badziewie. Na trzeźwo nie szło tego oglądać. Jak takie beznadziejne rozgrywki mogą zaśmiecać ramówkę porządnego kanału. Stworzyć na to coś osobny kanał i kto chce to niech dopłaca i ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom polskiej ligi jest niski i to jest fakt niepodważalny, ale dla prawdziwego kibica mecze jego ukochanej drużyny są i tak najważniejsze niezależnie od prezentowanego stylu gry. Ja właściwie oglądam mecze Legii i czasem Podbeskidzia i tyle. Czasem rzucę okiem na skróty pozostałych i oczywiście fantastyczny program Liga + Extra. Żałuję i nie rozumiem decyzji o wycofaniu programu Sport+ Extra. Co do komentatorów to zdecydowana większość z C+ jest lepsza od tych z dawnej N-ki, ale oczywiście zdarzają się niechlubne wyjątki. Twarowski, Nahorny, Wolski, Rosłoń i wielu innych to poziom nieosiągalny dla Ryczela i spółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosłonia akurat nie trawie, więc jak widać wszystko kwestia gustu. A i w N są konkretni komentatorzy ale widocznie Ryczel czy Kalinowski maja za duże plecy bo od zawsze promuje się tam te beztalencia.

 

Zgadzam się co do jednego. Duet Twarowski - Nahorny wyprzedza o lata świetlne wszystkich innych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do jednego. Duet Twarowski - Nahorny wyprzedza o lata świetlne wszystkich innych komentatorów.

Ten duet pomału robi się nudny , żałosny oraz strasznie irytujący. Nahorny to powinien udzielać głosu w syntezatorze IVONA , niczym się nie różni od tamtejszego narratora płci męskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem mecz Pogoń - Widzew. Takiego dna komentatorskiego to nawet w nSport nie było. Przy tych komentatorach, Kalinowski, Jagoda czy (nigdy nie wierzyłem że to napiszę) nawet Ryczel to mistrze komentarza.

Także nie wszystko jest czarno-białe i nie jest tak że wszyscy komentatorzy z C+ to super eksperci, a ci z nSport to nieudacznicy jak to niektórzy próbowali wmawiać.

 

Sam poziom meczu to totalne badziewie. Na trzeźwo nie szło tego oglądać. Jak takie beznadziejne rozgrywki mogą zaśmiecać ramówkę porządnego kanału. Stworzyć na to coś osobny kanał i kto chce to niech dopłaca i ogląda.

Lepszy Laboga i Murawski niż Kalinowski i Chałaśkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Już bym wolał ryczenie Ryczela słuchać niż słowotok Murawskiego i błędy Labogi (bo rozumiem że to on komentował ten mecz Pogoni?). Gol wyrównujący dla Widzewa a ten się drze: jest 1:0 :lol2: .

 

Ale nie chodzi o to żeby się sprzeczać kto lepiej komentuje a kto gorzej.

Chodzi o to że i w C+ są lepsi komentatorzy i tacy, których trzeba by odstrzelić przy okazji fuzji, tak jak i w nSport. A nie jak niektórzy tutaj podniecali się że tylko w C+ najlepsi komentatorzy (wszyscy, bez wyjątku) a reszta to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durda to weteran. Komentuje w C+ od lat 90. więc na pewno pozostanie. Z resztą to taki mentor wielu młodszych komentatorów w C+ (takie mam wrażenie). No i komentuje w Eurosporcie. Z resztą, jego komentarz np. w meczach ligi angielskiej jest o wiele lepszy, niż w polskiej, gdzie nie ma się zbytnio czym emocjonować i to czuć. Różnica jest spora. Z kolei Laboga to fakt, jeden z ostatnich wyborów na komentowanie polskiej ligi. Komentuje wtedy gdy musi i ktoś inny nie może na miejsce dotrzeć. Jego specjalizacja jest hiszpańska...i chyba tylko hiszpańska liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem mecz Pogoń - Widzew. Takiego dna komentatorskiego to nawet w nSport nie było. Przy tych komentatorach, Kalinowski, Jagoda czy (nigdy nie wierzyłem że to napiszę) nawet Ryczel to mistrze komentarza.

Także nie wszystko jest czarno-białe i nie jest tak że wszyscy komentatorzy z C+ to super eksperci, a ci z nSport to nieudacznicy jak to niektórzy próbowali wmawiać.

 

Sam poziom meczu to totalne badziewie. Na trzeźwo nie szło tego oglądać. Jak takie beznadziejne rozgrywki mogą zaśmiecać ramówkę porządnego kanału. Stworzyć na to coś osobny kanał i kto chce to niech dopłaca i ogląda.

Jest prosty sposób jak dodać sobie emocji do każdego najnudniejszego meczu-zakłady bukmacherskie.

 

Co do komentatorów to jaki mecz taki komentarz.Jakby się więcej działo na boisku to wszystko wyglądałoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 na 10 spotkań z TOP 10 to mecze polskiej ekstraklasy. Ale wg. co niektórych fachowców wypowiadających się na tym forum, nikt tego nie ogląda :lol:

 

Gdyby akurat było brak w tym zestawieniu co wrzucił kolega @muza-tv meczów Real-Barca i United-City to pewnie byłoby 9 na 10 ;) A co do meczu Pogoń-Widzew to i tak go pewnie spokojnie obejrzało kilka razy więcej abonentów niż by obejrzało mecz innej ligi zagranicznej pomiędzy dwiema drużynami tuż nad strefą spadkową (jeszcze wynik z ligi angielskiej byłby przyzwoity) wiec spokojnie ;)

 

 

Ja oglądam co tydzień 4-5 spotkań. Poziom jaki jest taki jest ale lubię oglądać zwłaszcza w C+Sport ;)

 

To jesteś lepszy ode mnie, ja 3-4 a 5 to rekord :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nawiązując do mojej wypowiedzi w środku tygodnia, okazuje się, że transmisję będą w HD na pewno. MultiProduction zrealizuje te transmisje, tak jak podejrzewałem na wozach czeskiej firmy Reckord. Jak to będzie wyglądać zobaczymy, no ale nie powinno być, żle. Bardziej boje się o komentarz pana Dryły. Podczas meczów LM zupełnie bez emocji, koszykówka na IO dokładnie tak samo. Żużel komentowany bez żadnych emocji nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...