Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak wszyscy liczyli na komentatorów c+ na lidze mistrzów, a okazuje się że na LM i LE będzie okienko npremium i tyle.

 

Tak jak TVP2 ma okienko na regionalne TVP3. Wygląda to tak samo.

 

Małe sprostowanie. TVP2 już od dłuższego czasu nie ma okienek regionalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd info ?

Od nowego sezonu redakcje się łączą.

 

Dzisiaj byliśmy świadkami historycznego wydarzenia, bo po raz pierwszy w historii LM zagościła na żywo do C+ Sport. A na dodatek cóż to był za mecz! Szkoda tylko, że nie komentował tego duet Wolski (Pełka) - Rudzki, bo pewnie oni by to wzięli, ale Ryczel jak zawsze dawał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego komentatora wszyscy w trakcie tego meczu byliśmy Niemcami. Cóż za obiektywizm.

 

Osobiście, jak większość sympatyzuję Polakom w BVB, niech doświadczają wspaniałych chwil, ale nie oznacza to, że cały naród identyfikuje się nagle z tym zespołem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lecie ma powstać jedna redakcja sportowa z połączenia ludzi z nsportu i canal+sport. Oczywiści dla wszystkich nei ma miejsca, tak więc beda wypowiedzenia. Oby nikogo z Canal+ nie wyrzucili, bo zabije :D Niech odpadają ludzie z nsportu, którzy za komentowanie nie powinni sie nigdy brać. Wczoraj tak piękny spektakl był, a komentarz to straszna pomyłka. "Teraz MY musimy strzelić jeszcze 2 bramki". Co to, Borussia to polski klub, czy nagle wszyscy jestesmy Niemcami? Kompromitacja po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekalismy na komentarz z wtorkowego meczu Borussii, ale to co było wczoraj to już po prostu kompromitacja. Mecz Barcelona - PSG oczywiście. Komentarz bez jakichkolwiek emocji, jakby to były rozgrywki IV ligi polskiej. Białas co chwile nie wie kompletnie o czym mówi ( to samo jest przy lidze francuskiej w +sport ), jakieś wytwory wyobraźni o spalonym, gdzie zawodnik jest metr przed zawodnikiem przeciwnika. Jak ten człowiek może być ekspertem? Drugi człowiek od komentowania ( totalny no-name jak dla mnie, nie mam zielonego pojęcia kto to jest... ) dostał się do redakcji chyba totalni z ulicy. Praktycznie zasypiał przy komentowaniu, mówil jakby mu się nie chciało. Wstyd dla Canal+, że reklamuje to całe dziadostwo z nsportu swoim logiem na ekranie. Cała redakcja z nsportu nie jest do zwolnienia. Ich trzeba wy*****olić dyscyplinarnie! Dodać do tego Białasa i Murawskiego oczywiście! Współczuje ludziom, którzy musieli od 2006 roku oglądać LM na kanałach od Nki. Ja nie mogę wytrzymać 2 meczy z ich komentowaniem, a wy znosiliście to 7 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel byłby dobry na polskie drużyny w europejskich pucharach do TVP. Głos całkiem niezły, emocje są, a już lepsze to, niż taki komentarz jak kilka dobrych sezonów temu, gdy Wisła grała z Realem w eliminacjach do LM i te spotkania pokazywał TVN, to komentujący mecz Kalinowski po strzeleniu bramki przez Gorawskiego na Santiago Bernabeu, powiedział tylko krótko i bez emocji "gol".

 

Składu nowej redakcji jestem ciekawy, ale jak dla mnie to całe nSport z Tuzimkiem na czele powinni otrzymać wypowiedzenia i w miejsce nSport powstaje Canal+ Sport 2. Zdaje jednak sobie sprawę, że to raczej niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...