Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś go w końcu uświadomi

Najlepiej jego żona, która jest nauczycielką ;)

 

Oprócz tych błędów, ten gość mówi mega niewyraźnie i ma problem z wymowa "r". Skrajny spust nad barcą już przemilczę. I teraz oczywiście ktoś może mi napisać "pokaż lepiej". Nie pokaże, bo nie potrafię. Tylko, że ja w przeciwieństwie do Orłowskiego nie błaźnie się w tv. Jak wytłumaczyć to, że ten człowiek jest nadal w składzie tak dobrej redakcji? Musi mieć chyba mega dobre plecy, albo z kimś wpływowym wypił morze wódki, bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Obok Rafała Murawskiego zdecydowanie najsłabsze ogniwo w C+.

 

EDIT: Chodziło mi oczywiście o Macieja Murawskiego ;) Pomyliło mi się, ponieważ piłkarz Lecha jest takim samym nieporozumieniem jak jego starszy kolega podczas komentowanie piłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie narzekajcie na Orłowskiego bo takiej wiedzy i takich rzeczy jak on to nikt wam w czasie transmisji nie powie!

Wolicie nieogarnietego i nie mającego pojęcia kto w ogóle gra Murawskiego ? TO jest dramat jak on komentuje mecze!!!

 

A Orłowski mimo seplenienia jest jednym z najlepszych ekspertów i basta! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 25 lutego

18:00 Górnik - Piast C+ Sport Komentarz: Marcin Rosłoń - Tomasz Wieszczycki; Reporter: Krzysztof Marciniak - Piotr Dziewicki - Adam Westfal - Bartek Ignacik

20:55 WHU - Tottenham C+ Sport Komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny

03:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers C+ Sport Komentarz: Wojciech Michałowicz

 

Wtorek 26 lutego

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: New Orleans Hornets - Brooklyn Nets C+ Sport Komentarz: Wojciech Michałowicz

 

Czwartek 28 lutego

20:25 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Caja Laboral - Maccabi Electra Tel Awiw C+ Sport

 

Piątek 1 marca

17:40 Lechia - Pogoń C+ Sport

20:10 Lech - Polonia C+ Sport

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Unicaja Malaga - Żalgiris Kowno C+ Gol

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat - Memphis Grizzlies C+ Sport

 

Sobota 2 marca

13:10 Ruch - Widzew C+ Sport

15:30 Real Madryt - Barcelona Canal+, C+ 3D

15:30 Piast - Zagłębie C+ Sport

15:55 Man. Utd - Norwich C+ Gol

16:55 Reims - PSG C+ Weekend

18:10 Legia - GKS Canal+

18:25 Wigan - Liverpool C+ Gol

19:55 St. Etienne - Nice C+ Sport

21:00 Tenis, Turniej ATP - Delray Beach, Stany Zjednoczone: Półfinał C+ Weekend

21:55 Valencia - Levante C+ Gol

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Chicago Bulls - Brooklyn Nets C+ Sport

02:30 Tenis, Turniej ATP - Delray Beach, Stany Zjednoczone: Półfinał C+ Weekend

 

Niedziela 3 marca

14:10 Korona - Śląsk C+ Sport

16:40 Górnik - Jagiellonia C+ Sport

16:55 Tottenham - Arsenal C+ Gol

18:55 Malaga - Atletico C+ Gol

20:55 Sociedad - Betis C+ Sport

20:55 Lille - Bordeaux C+ Gol

21:00 Tenis, Turniej ATP - Delray Beach, Stany Zjednoczone: Finał C+ Weekend

21:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder Canal+

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wymowa nazwiska Rahoui przez Bobo Kaczmarka zmiażdżyła system. Jak dla mnie tekst roku Ligi+ Extra :D Jakby ktoś nie wiedział czy słyszał to trener Lechii zamiar powiedzieć "Rałi" powiedział "Ra h u j" (sorry za ominięcie cenzury, ale chciałem zacytować dokładnie). Ja leżałem po tym, a podziwiam Smokowskiego, Wieszczyckiego i innych, że nie wybuchli brechtem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leżałem po tym, a podziwiam Smokowskiego, Wieszczyckiego i innych, że nie wybuchli brechtem ;)

No w pewnym ujęciu kamery widać było jak się gotują, szczególnie Smokowski, ale dali radę ;)

 

Liga+ Extra wyznacza poziom nieosiągalny dla innych. Oby fuzja nie wpłynęła w żadnym stopniu na to co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzy typy i na razie do końca nie wiadomo ;) Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby Michał Żewłakow miałby teraz nagle skończyć karierę. Po sezonie tak (mówi się, że ma pełnić jakąś funkcję w legii), ale teraz gdy walczą o mistrzostwo? Marcin zdaje się doznał jakiegoś urazu, jego gra w Kielcach to niewypał i dzisiaj rozwiązał kontrakt z Koroną, więc to wydaje mi się najbardziej chyba realne, bo o Kiełbowiczu (z całym szacunkiem) raczej by nie wspominali w zapowiedzi takiego programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem przy wywiadach przed meczem Zagłębia, że dziennikarz trzyma mikrofon z logiem CANAL+. Zawsze było to logo CANAL+SPORT. Może to jakiś sygnał, zniknął Canal+sport,gol,weekend i film i zostaną one zastąpione po prostu odpowiednio Canal+ 1,2,3,4.

 

Podobnie dzisiaj Wolski na tej teczce konferencyjnej ma tylko logo CANAL+. Jeszcze niedawno miał logo Canal+Sport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...