Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

szanowni Panowie Fiant i szunaj, pana Jagodę w przeciwieństwie do mnie, słuchają jeśli nie miliony to setki tysięcy osób, tak że proszę mnie z nim nie porównywać, to że Wam się podoba komentarz tego pana wasza sprawa, a jeżeli się wam z kolei nie podoba to forum, proszę nie czytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni Panowie Fiant i szunaj, pana Jagodę w przeciwieństwie do mnie, słuchają jeśli nie miliony to setki tysięcy osób, tak że proszę mnie z nim nie porównywać, to że Wam się podoba komentarz tego pana wasza sprawa, a jeżeli się wam z kolei nie podoba to forum, proszę nie czytać..

 

To jak na tym forum mogą być tylko Ci co krytykują p.Jagodę. Wiesz co gościu ..... się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dali obsadę komentatorską na mecz Lecha z Wisłą... Rafał Wolski i Maciej Murawski. Wolski oczywiście to TOP 5 komentatorów C+, więc o niego mi nie chodzi. Ekspert to najgorsza opcja z możliwych, bo znowu zacznie swoje yyyyyyyyyyy i gadanie dla gadania. Szkoda, że nie dano tu Przytuły, który w ten weekend nie ma żadnego meczu Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

szunaj chłopie jesteś bezczelny typ, najpierw piszesz "kończ waść ..." a potem "To jak na tym forum mogą być tylko Ci co krytykują p.Jagodę. Wiesz co gościu ..... się".

sam sobie przeczysz, skoro są zwolennicy i przeciwnicy to co mam kończyć? szkoda się z takimi typami jak ty przekłucać, nie uda ci się sprowadzić mnie do swojego poziomu bezczelności, aroganctwa i zaczepek. Jagoda to beznadziejny komentator czy ci się to podoba czy nie. i wyleci z teamu komentatorów przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Jagoda dobrze sprawdza się jako ekspert przy komentowaniu meczów. Uważam, że duet Gleń - Jagoda, który ostatnio obsługuje w większości ważne mecze LM to najlepsza para komentatorów w nSport. Każdy może mieć swoje zdanie. Wg mnie w jednej wspólnej redakcji powinni zostać Gleń, Jagoda, Chałaśkiewicz, Salak, Karpiński i Ryczel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Jagoda dobrze sprawdza się jako ekspert przy komentowaniu meczów. Uważam, że duet Gleń - Jagoda, który ostatnio obsługuje w większości ważne mecze LM to najlepsza para komentatorów w nSport. Każdy może mieć swoje zdanie. Wg mnie w jednej wspólnej redakcji powinni zostać Gleń, Jagoda, Chałaśkiewicz, Salak, Karpiński i Ryczel.

 

Gleń, Jagoda, Salak OUT!

Zamiast nich niech zostawią Marchlińskiego, Surme bo są młodzi perspektywiczni a i mecze z ich udziałem są ciekawsze bo emocjonalnie reagują i znają się na rzeczy, a dziady jak Jagoda i Salak to po prostu żenada.

 

Ryczel i Chałaśkiewicz nawet wczoraj mi nie przeszkadzali w meczu Benfa- Fener więc dałbym im szanse na mecze piątej kategorii typu Podbeskidzie - Bełchatów :D Bo od PRemiership, La Liga i LM z daleka oczywiście.

Ryczel aż taki zły nie jest, ale spadła na niego krytyka po sztucznym i to baaaaardzo sztucznym klrzyczeniu " goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool " , śmieszne to było.

Ale mówiąc , że nie jest zły nie znaczy że równa się poziomem do komentatorów C+ oczywiście ;) Po prostu top2 z nSport bo wyżej cenie Marchlińskiego i tak.

A Chałaśkiewicz jako eskpert daje rade, na pewno lepszy niż żenujący Jagoda i wkurzający Terlecki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

szunaj weź se na wstrzymanie i nie spamuj tu więcej bo robisz z tego forum śmietnik, twoje uwagi są nic nie warte i wnoszą zero do tematu, jak tak lubisz pana Jagodę weź umów się z nim przez twittera na lody i pogadajcie sobie o piłce, na pewno pożytecznie spędzisz ten czas a nie przesiaduj tutaj, pan Jagoda powtarzam ci chłopie to pseudokomentator, a jak jesteś innego zdania to znaczy, że masz klapki na oczach, jesteś jego kumplem albo ziomkiem albo członkiem rodziny, albo po prostu znasz się jak kura na [beep]u, wybieraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Jagoda powtarzam ci chłopie to pseudokomentator, a jak jesteś innego zdania to znaczy, że masz klapki na oczach, jesteś jego kumplem albo ziomkiem albo członkiem rodziny, albo po prostu znasz się jak kura na [beep], wybieraj

 

Ile Ty masz lat? Jak komuś odpowiada komentator, to po prostu pisze, że jest dobry i tyle. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Ja także lubię Jagodę i nie jestem rzecz jasna żadną jego rodziną. A zapewniam Cię, że na futbolu i komentowaniu znam się dość dobrze. Ja nie znoszę Marchlińskiego, ale jak ktoś pisze, że jest najlepszym komentatorem w nSport, to ok, jego opinia, nie zamierzam go obrażać i pisać, że nie zna się na rzeczy. Komentarz to kwestia gustu, jedni cenią bardziej barwę głosu, drudzy przygotowanie merytoryczne, inni jeszcze coś innego. Wg niektórych nawet Szpakowski jest świetnym komentatorem, kompletnie się nie zgadzam, jednak potrafię to napisać w miarę normalny sposób. @marekpolek Spuść trochę z tonu, opanuj emocje, bo naprawdę niepotrzebnie się denerwujesz i mówisz, że ktoś się nie zna i ma klapki na oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

lukas876 cofnij się do wczoraj do początku wątku i sprawdź kto pierwszy na kogo ruszył.. czy ja kogoś z tego forum atakuję za poglądy czy to ktoś mnie zaatakował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście @szunaj niepotrzebnie napisał wczoraj to, co napisał, ale nie kłóćcie się już, bo zaraz wszystkie posty wylądują w koszu. Niech każdy pozostanie przy swojej opinii i niech nikt nie wygania nikogo z forum, bo nie po to zostało ono założone.

 

A jeszcze co do obsady komentatorskiej meczu Lech - Wisła, to rzeczywiście pan Murawski jest chyba najsłabszym ekspertem CANAL+, co nie znaczy, że jest tragiczny, jednak brakuje mu nieco luzu. Jednak jak dobrze pamiętam on swego czasu przyszedł do CANAL+ po odejściu Macieja Terleckiego. Więc z tej dwójki to ja wybieram zdecydowanie Murawskiego, choć idealny to on na pewno nie jest, a jego zachowanie dwa tygodnia temu w Lidze+ Extra było po prostu karygodne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...