Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 15 kwietnia

18:00 Piast - Lech C+ Family Komentarz: Rafał Dębiński - Mirosław Szymkowiak; Reporter: Krzysztof Marciniak - Remigiusz Jezierski - Daria Kabała-Malarz - Bartek Ignacik

 

Wtorek 16 kwietnia

20:00 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: Maccabi Electra Tel Awiw - Real Madryt C+ Family 2

20:40 Arsenal - Everton C+ Sport Komentarz: Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny

22:00 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: Panathinaikos Ateny - FC Barcelona Regal C+ Family 2

 

Środa 17 kwietnia

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: Caja Laboral Baskonia - CSKA Moskwa C+ Family 2

20:55 Fulham - Chelsea C+ Sport Komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki

04:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Lakers - Houston RocketsK C+ Sport

 

Czwartek 18 kwietnia

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: Panathinaikos Ateny - FC Barcelona Regal C+ Sport

 

Piątek 19 kwietnia

17:40 Widzew - Piast C+ Sport, nSport

20:10 Korona - Górnik C+ Family

20:25 Montpellier HSC - Ol.Lyon C+ Sport

20:45 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off nSport

 

Sobota 20 kwietnia

13:10 Podbeskidzie - GKS C+ Family

15:30 Jagiellonia - Wisła C+ Family, nSport

15:55 Fulham - Arsenal C+ Sport

16:55 PSG - Nice C+ Family 2

17:45 Legia - Pogoń C+ Family

17:55 Real Madryt - Betis C+ Sport

18:30 Żużel, SGP - Grand Prix Europy: Bydgoszcz, Polska Canal+

19:55 Barcelona - Levante C+ Family 2

20:55 St.Etienne - Rennes C+ Family

21:55 Valencia - Malaga C+ Sport

 

Niedziela 21 kwietnia

13:55 Bastia - Lille C+ Family 2

14:10 Śląsk - Lechia C+ Family

14:25 Tottenham - Man.City C+ Sport

16:00 Żużel, Enea Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów nSport

16:40 Lech - Zagłębie C+ Family

16:55 Liverpool - Chelsea C+ Sport

18:30 Żużel, Enea Ekstraliga: PGE Marma Rzeszów - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa nSport

20:40 Juventus - Milan C+ Family 2

20:55 Sevilla - Atletico C+ Sport

21:00 Koszykówka mężczyzn, NBA - faza play-off C+ Family

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też to zauważyliście, ale goście z nSportu jak komentują na C+ to zachowują się całkiem inaczej niż w nSport. Tak jak teraz podczas meczu Milan - Napoli Terlecki nie śmieje się jak głupi, nie krzyczy, nie wcina się w słowo i nie gada głupot jak zawsze. Nawet Bandych pokazuje trochę emocji. Chyba zależy im na robocie w nowej redakcji i nie chcą podpaść Smokowskiemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też to zauważyliście, ale goście z nSportu jak komentują na C+ to zachowują się całkiem inaczej niż w nSport. Tak jak teraz podczas meczu Milan - Napoli Terlecki nie śmieje się jak głupi, nie krzyczy, nie wcina się w słowo i nie gada głupot jak zawsze. Nawet Bandych pokazuje trochę emocji. Chyba zależy im na robocie w nowej redakcji i nie chcą podpaść Smokowskiemu ;)

 

Też to zauważyłem, komentarz tych panów na całkiem poprawnym poziomie.

 

Tomek Smokowski to jednak ich tam wszystkich ogarnie mam nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też to zauważyliście, ale goście z nSportu jak komentują na C+ to zachowują się całkiem inaczej niż w nSport. Tak jak teraz podczas meczu Milan - Napoli Terlecki nie śmieje się jak głupi, nie krzyczy, nie wcina się w słowo i nie gada głupot jak zawsze. Nawet Bandych pokazuje trochę emocji. Chyba zależy im na robocie w nowej redakcji i nie chcą podpaść Smokowskiemu ;)

 

Dokładnie! Wczoraj oglądałem lige włoską z komentarzem Bandycha, i całkiem przyjemnie się go słuchało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Wczoraj oglądałem lige włoską z komentarzem Bandycha, i całkiem przyjemnie się go słuchało

 

Oglądalem 1połowe to Bandych przecież usypiał a nie komentował ! Słabiutki i nie nadaje sie na komentowanie meczów na szczycie.

 

A dzisiaj Jagoda daje show w meczu Lazio - Juventus. Co to jest za żałosny "ekspert" to brak mi słów.

Gada jakby był jakimś największym znawcą piłki w całym kraju. Krytykuje każdego, śmieje się a sam nigdy w piłke nie grał pewnie a tacy najwięcej do powiedzenia zawsze mają. Fra jer do kwadratu. Aż szkoda, że Marchliński musi z tym [beep]em komentować... ale dobrze że Serie A oglądam rzadko a przy Premiership tego dziada nie usłyszę nigdy uffffffffffffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieje się a sam nigdy w piłke nie grał pewnie a tacy najwięcej do powiedzenia zawsze mają.

 

Wojciech Jagoda grał w piłkę i to wcale nie w słabych drużynach :) Może kariery wielkiej nie zrobił ale jednak.

 

No ale zgadzam się z tobą, mega irytujący typ, w dodatku słabo spisuje się w komentowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zgadzam się z tobą, mega irytujący typ, w dodatku słabo spisuje się w komentowaniu.

 

No to niech tma sobie grał, nie słyszałem o nim wcale. Zresztą to nie ważne. Wazne że do komentowania się nie nadaje i kropka, a oni go jeszcze wysyłają na najciekawsze mecze... to jest kpina.

Irytuje strasznie swoimi mądrościami i sposobem gadania, a jak już chce zażartowac to większe suchary niż w Familiadzie !

Widać, że nieraz próbuje podchwycić teksty Twarowskiego i zwraca się do drugiego kometnatora "Panie Adamie... " itp. ale wychodzi to żałośnie!!

 

Jak słysze tego gościa to nóż mi się otwira od razu.. DNO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zgadzam się z tobą, mega irytujący typ, w dodatku słabo spisuje się w komentowaniu.

 

No to niech tma sobie grał, nie słyszałem o nim wcale. Zresztą to nie ważne. Wazne że do komentowania się nie nadaje i kropka, a oni go jeszcze wysyłają na najciekawsze mecze... to jest kpina.

Irytuje strasznie swoimi mądrościami i sposobem gadania, a jak już chce zażartowac to większe suchary niż w Familiadzie !

Widać, że nieraz próbuje podchwycić teksty Twarowskiego i zwraca się do drugiego kometnatora "Panie Adamie... " itp. ale wychodzi to żałośnie!!

 

Jak słysze tego gościa to nóż mi się otwira od razu.. DNO!

 

Zgadzam się w 100% co do jegomościa Jagody. Gość zawsze ma najwięcej do powiedzenia w programach "mówionych" chce brylować, rzuca swoimi "mądrościami" a wszystko to wychodzi fatalnie. Zawsze gdy oglądałem mecze LM w pubach( nigdy nie miałem "n-ki") irytował, irytuje strasznie, naprawde nie potrafi komentowac wg mnie kazdy nawet w n-ce bije go na głowę.Mam nieodparte wrażenie ze ma szerokie plecy w firmie gdyz w przeciwnym wypadku nikt zdrowo myślący w tak wielkiej korporacji nie dawałby go na hitowe mecze. I ostatnie spostrzeżenie oby Bog bronił aby sie zmieniło co do komentowania meczy w ligach zachodnich i naszej Ekstraklasie. Tylko i wyłącznie niech pozostaną ludzie z Cyfry+ ( bo biją na głowę tych z n-ki) a LM i LE niech juz zostanie przy gostkach z n-ki to w końcu nie co tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha fest kariera i taki leszcz teraz śmie oceniać i krytykować najlepszych piłkarzy na świecie ?

śmiech na sali

 

Jak już tak mierzysz, to każdego jedną miarą. Pochwal się swoją karierą, że śmiesz krytykować pana Jagodę?

 

Nie odnosząc się do tego czy dobrze komentuje czy źle, to głupim jest pisanie, że tylko dobry piłkarz może krytykować dobrych piłkarzy. Gdyby tak było, to prawie nikt by nie mógł krytykować. Gdyby na świecie było takie podejście, to Mourinho nie byłby trenerem, bo jak może trenować, ktoś, kto sam w piłkę nie grał. Zawód dziennikarza by wyginął, bo tylko ktoś kto uprawiał daną dziedzinę nauki, sportu czy politykę mógłby komentować poczynania ludzi ze swojej branży. I byśmy mieli samych dziennikarzy emerytów, bo dopiero jakby zakończyli swoją pracę zawodową mieliby "łaskę" krytykowania innych. Absurd, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Jagoda grał w piłkę i to wcale nie w słabych drużynach :) Może kariery wielkiej nie zrobił ale jednak.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=663 8)

 

Haha fest kariera i taki leszcz teraz śmie oceniać i krytykować najlepszych piłkarzy na świecie ?

śmiech na sali

Tak sama jak np. bożyszcze co poniektórych Rosłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sama jak np. bożyszcze co poniektórych Rosłoń.

Proszę Cię nie porównuj [beep]a z czekoladą.

Rosłoń zna się na rzeczy, potrafi super komentować więc to porównanie akurat nie na miejscu, a to że kariery nei zrobił, coż, ale przynajmniej ma dystans do siebie i na każdym kroku podkreśla to że ma drewniane nogi i zero techniki.

Zreszta o czym tu w ogóle rozmawiać. Rosół TOP5 komentatorów w Polsce, a Jagoda number one w kaleczniakach nie nadających się do komentowania, dziad i tyle w temacie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ Sport pokaże mecze półfinałowe Ligi Mistrzów.

 

Wtorek (23 kwietnia 2013 roku) Bayern Monachium - FC Barcelona

Środa (24 kwietnia 2013 roku) Borussia Dortmund - Real Madryt

 

Liga Europejska

 

Canal+ Sport pokaże mecz FC Basel - Chelsea Londyn od godziny 21.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...