Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

To czego ty oczekujesz? :roll: Gwiazdek, kolorowanego i innego tego typu "ekskluziwów"? Polacy to najbardziej narzekający naród świata ...

Wręcz przeciwnie. Przykładowo jeśli chodzi o scoreboard to zdecydowanie najlepszy był ten z poprzednich sezonów kiedy za realizację transmisji odpowiadało Multiproduction.

 

A z dwojga złego, lepszy jak dla mnie był ten z rundy jesiennej obecnego sezonu niż to co jest teraz.

 

Zresztą, jak dla mnie, grafika z rundy jesiennej była OK. Ja akurat na tamtą nie narzekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w piątek w tym wątku -> viewtopic.php?f=11&t=37&start=1968

 

Teraz jak jest doliczony czas w meczu ŁKS - Polonia zauważyłem że za jasne jest tło dla "+4" i "3:50".

 

Tło powinno być takiego samego koloru jak tło wyniku meczu (ciemniejsza zieleń).

 

Mam nadzieje że to poprawią, ja w paincie zrobiłem przykładową tablicę wyników:

k1qlw9.jpg

 

"+3" i "1:43" koloru bardzo ciemno szarego na tle bardzo jasnego szarego.

Live Park patrzcie i się uczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mecze według przepisów sejmu muszą być w otwartej antenie.

Po pierwsze to Ukassiu18 Ci już co nieco wyjaśnił, a po drugie - LITOŚCI! Jakie przepisy sejmu? Co przepisy sejmu mają wspólnego z piłką w tv?! :roll: Wiesz o czym piszesz w ogóle? Mega ignorancja... :roll:

Ogladam właśnie mecz NBA San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers i wie ktoś może dlaczego mają inne napisy na koszulkach nie typowe jak mają zawsze?I

W NBA to baaaaardzo powszechne zjawisko. Czasami drużyny grają z nazwami na cześć latynosów (np. http://3.bp.blogspot.com/_AXhWXW1FFeA/S ... s+suns.JPG). Innym razem grają w strojach retro ze względu na szacunek dla ludzi z organizacji sprzed lat. Stąd też taki, a nie inny wygląd. Więcej tutaj: http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,330 ... index.html i tutaj: http://espn.go.com/espn/page2/story/_/i ... nets-spurs

Tłumaczenie sie brakiem miejsca w ramówce to po prostu smiech na sali.

Nie spotkałem się nigdy z takim tłumaczeniem z ich strony. Zawszę piszą/mówią w ten sposób: ograniczenia licencyjne/nasz subiektywny wybór. Więc z kogo ten śmiech na sali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach dosyłów satelitarnych warunki pogodowe mogły "mieszać". No ale chyba LivePark dosyła sygnał światłowodem więc teoretycznie problemy związane z pogodą nie powinny mieć miejsca. Jedna wielka amatorka za co Canal+ (i nie tylko) płaci gigantyczne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 27 lutego

18:00 GKS - Górnik C+ Sport

 

Wtorek 28 lutego

04:30 Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves C+ Sport

 

Środa 29 lutego

17:30 Asseco - Jenisej Krasnojarsk C+ Sport

19:55 UNICS Kazań - Panathinaikos Ateny C+ Sport

 

Czwartek 1 marca

20:40 Olympiacos Pireus - Galatasaray Stambuł C+ Sport

 

Piątek 2 marca

17:40 Korona - Podbeskidzie C+ Sport

20:00 Cracovia - Zagłębie C+ Sport

02:00 Utah Jazz - Miami Heat C+ Sport

 

Sobota 3 marca

13:10 GKS - Polonia C+ Sport

13:40 Liverpool - Arsenal C+ Gol, C+ 3D

15:30 Legia - ŁKS C+ Sport

15:55 Man. City - Bolton C+ Gol

17:45 Lechia - Wisła Canal+

17:55 Palermo - Milan C+ Sport

18:55 Ol. Marsylia - Toulouse C+ Weekend

19:55 Barcelona - Gijon C+ Sport

20:55 Turniej ATP w Delray Beach - mecz półfinałowy C+ Weekend

21:55 Sevilla - Atletico C+ Sport

01:00 Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder C+ Sport

01:10 Turniej ATP w Delray Beach - mecz półfinałowy C+ Weekend

 

Niedziela 4 marca

12:55 Newcastle - Sunderland C+ Gol

14:10 Widzew - Śląsk C+ Sport

14:55 AS Roma - Lazio C+ Gol

15:55 Puchar Sześciu Narodów: Francja - Irlandia C+ Weekend

16:40 Jagiellonia - Ruch C+ Sport

17:05 Tottenham - Man.United C+ Gol

18:55 Tenis ziemny C+ Weekend

21:25 R. Madryt - Espanyol C+ Sport

21:30 Los Angeles Lakers - Miami Heat C+ Gol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. W takim razie skompromitował się (nie po raz pierwszy) serwis spam.org, którzy krytykował LivePark pisząc że to wstyd że taka realizacja idzie m.in. do Niemiec, a tymczasem, jeśli wierzyć Weszło (a już prędzej im wierzę) to akurat np. w Niemczech sygnał jest OK.

 

I faktycznie dzisiaj, prawie pół drugiej połowy meczu Śląska z Legią to kreskówki i plansza Przepraszamy za usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale kolejna kompromitacja pana Kazimierza Węgrzyna ten facet jest tak stronniczy wobec Legii że ja jako kibic L musze wyciszac dzwięk aby sie nie denerwowac. W dodatku facet nie ma pojęcia o piłce bo jak dla niego czerwień dla pietrasiaka to za dużo to ja tego nawet nie chce komentowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Chłop zna się na piłce i słucha się go dużo lepiej od innych pseudo-ekspertów Canal+ z Murawskim na czele. Ja nie rozumiem .... dawniej Canal+ słynęło z najlepszej jakości ekspertów i komentatorów. Teraz? Dno. Tylko parę osób ( stara gwardia ) trzyma jeszcze poziom. Jak słucham Żeżyńskiego to mi niedobrze. Układy i układziki widać dotarły juz nawet do Canal+ skoro takie osoby jak Murawski, Ulatowski i Żeżyński dostają tam prace jako komentatorzy i eksperci. Myślałem, że nic nie pobije Polsatu, który zapraszał Michniewicza jako eksperta i nazywał go "polskim Murinho". Ale jak widać Canal+ chyba chce się z nimi ścigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jednak niestety jest. Jest kilku komentatorów i ekspertów, którzy nie prezentują nadzwyczajnego poziomu, jak choćby Grzegorz Milko, który ciągle myli imiona zawodników :smile: Ktoś powie, że czasem jest to zwykłe czepianie się drobnostek i będzie miał rację ale to czasem naprawdę jest bardzo drażniące. Komentator powinien być ''dodatkiem'' do spotkania a nie przeszkadzać w jego oglądaniu a tak coraz częściej dzieje się w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...