Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zdecydowanie wolę bardziej wyważony komentarz, a nie wrzaski i gadanie bez przerwy. Nazwałbym to nawet paplaniną bez sensu. Często przez wiele minut mówił o wszystkim innym, a nie o wydarzeniach na boisku. Do tego ciągłe mylenie nazwisk zawodników. Zdecydowanie nie tęsknię, wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jeszcze śledzi "Ligę+Extra"? Jak oceniacie duet Marciniak&Gleń? Moim zdaniem, pomimo że minęły juz 3 lata to kompletnie ten duet nie działa. I główną winę widzę tu u Marciniaka. O ile jeszcze w "Ekstraklasie po godzinach", którą prowadził sam, jak najbardziej się sprawdzał, tak tutaj zamiast "grać w duecie" to raczej widać indywidualizm. 

Wiem, że nie ma co porównywać z duetem Smokowski&Twarowski, ale nawet bez tego - wypada to nijako. 

 

A jak Wy sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przeniesienie żużla w jakimś stopniu poskutkuje większą liczbą abonentów pakietu „CANAL+” u swoich operatorów. 😉
@k05 Przestałem oglądać „Ligę+Extra” bez duetu Twaro-Smoku… ciężko ich przebić. Gleń chyba do teraz nie potrafi się odnaleźć w roli prowadzącego magazynu - przynajmniej jakiś czas temu tak twierdził.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne posunięcie C+ jeżeli chodzi o zmianę kanału na premium. Myślę że jak ktoś nie śledzi na bieżąco wiadomości to jak 14 kwietnia włączy C+Sport 5 to może być w lekkim szoku że nie ma żużla na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rotalplus napisał(a):

PKO BP Ekstraklasa znika częściowo z C+ Premium? A co z abonentami co nie mają dostępu do C+ Sport 3?

Z C+ Sport znika. Proste - przechodź na nową umowę i płać - tanio już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rotalplus napisał(a):

PKO BP Ekstraklasa znika częściowo z C+ Premium? A co z abonentami co nie mają dostępu do C+ Sport 3?

 

Mam ten sam problem, gdyż mój operator (JMDI) nie oferuje C+3 i 4. Do tej pory było to bez znaczenia, gdyż były to kanały powtórkowe. Teraz sytuacja się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Z C+ Sport znika. Proste - przechodź na nową umowę i płać - tanio już było.

Tylko że nie wszędzie jest dostępny C+ Sport 3 więc gdzie ci przejde jak mam umowę z innym operatorem? Nie da się ot tak przejść ani zmienić warunków w trakcie trwania. 

Posypią się reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis powinien trafić do C+ Sport 5 gdzie jest najmniejsze obłożenie transmisjami live i najwięcej miejsca na ten najbardziej nieregularne rozgrywki. Ale absurd polega na tym że jest zbyt premium na tą antenę bo wtedy bida z nędza byłaby w C+Sport. Z drugiej strony nadawca ma zbyt dużo wydarzeń na żywo. Komizm w czystej postaci

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w innym temacie o Viaplay (tanio już było). Już każdy telekom zapowiada podwyżki, to prawdopodobnie nadchodzi czas na wzrost cen w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...