Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, k05 napisał(a):

Ogólnie są ludzie związani z C+ od wielu lat, typu Laboga czy Orłowski, ale czy ich odejście dzisiaj z tej stacji byłoby wstrząsem? Nie. Tak jak było to widać przy odejściu Pana Żelka czy ostatnio Wodzińskiego. Gość od ponad 10 lat prowadził "Ligę+" i zniknął z ekranów niemal niezauważony. 

Problem z tym że redaktor Wodziński to kolejna osoba zniknął z niezauważony, wcześniej zniknął ani słowa w C+ m.in. Lipiński, Wróblewski i Woźniak (obecnie teraz pracuje w Polsacie Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak było głośno, gdy z C+ odchodził Laskowski, Smokowski, Twarowski czy Wolski. 

 

Wodziński, po prostu nadawałby się do czytania newsów. Jako prowadzący już nie potrafił się wyróżnić.

 

Lipiński, moim zdaniem i tak już od dawna męczył się w C+. Odkąd C+ stracił europejskie puchary, czyli ostatnią możliwość komentowania czegokolwiek z włoskiej piłki w tej stacji, dostał Ekstraklasę, czasami coś z hiszpańskiej, ale według mnie - to nie było już to samo, co przy okazji włoskiej. 

 

6 minut temu, domka napisał(a):

 Wróblewski 

 

On też juz tam nie pracuje? Jeszcze nie tak dawno, mam wrażenie, że widziałem go w roli reportera przy Ekstraklasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, tym bardziej, że świetnie zna hiszpański. Do tego kobiet na antenach C+ mało. Mogliby w tej kwestii pomyslec nad zmianami. 

 

Ogólnie nie wydaje mi się, żeby to Jej podziękowano. Myślę, że odejście właśnie teraz, przy okazji, gdy odchodzi też Polkowski i Wiśniowski nie jest przypadkowe. Myślę, że wkrótce zobaczymy ją już w innym miejscu. Z resztą już jakiś czas, wraz z Wiśniowskim właśnie, prowadzi jakieś wywiady na YouTube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arkon napisał(a):

To moim zdaniem duża strata. Nie tylko piękny głos, ale rewelacyjny hiszpański. Niezrozumiały ruch.

Może jednak Maja chciała sama odejść z Canal+ bo miała lepszą pracę i własne perspektywy na dalszą karierę?Pewnie wkrótce się dowiemy, ale faktycznie jej obecność dodawała uroku i miała to „coś” co przyciągało przed ekran i była w tym doskonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bo ty wiesz jakie były pakiety i jaki jest minimalny 😂 Tym bardziej że podczas kolejnych przetargów liczba spotkań sie troche zmienia. Kolejna sprawa że podobno prawa były czy są drogie a oglądalność mała. Akurat ogladalność nie dziwi bo dużo spotkań to nie bardzo atrakcyjna pora z naszego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...