Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio myślisz, że ludzie nie mają nic ciekawszego do robienia w piątkowe wieczory tylko oglądanie meczów? Ja mam bardzo wieli znajomych, którzy zamiast tracisz czas na oglądanie meczów ligowych w weekend, wolą wyjść z rodziną na spacer, a wieczorem obejrzeć serial/film. Czasami warto wyjść poza swoje schematy, nie każdy żyje piłką nożną czy sportem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że taka transmisja miała trafić do młodych, uzależnionych od social media ludzi.

Takich, którzy w ilości 100 tysięcy potrafią oglądać jak ktoś "gra w grę" na YT czy Twitchu (a są streamy co maja po 2-3 mln widzów, no ale to już międzynarodowe).

 

A wygląda to jak zwykle w przypadku Canal+ czyli tak:

mqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leo-83 napisał(a):
Po co ściągano Żelisława z tego Zanzibaru czy gdzie on tam był? Dziś komentuje w duecie z Trelą, gorszej pary komentatorów obecnie chyba nie ma. 

Żelek musiał wracać z Zanzibaru bo jego szef nawiał z kasą co mu ludzie płacili za wycieczki default_wink.png A co do sedna to się zgadzam. Trela pisze fajne teksty, ale komentuje beznadziejnie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 godzin temu, kocik89 napisał(a):

A Bartek to przesadza. Jego nachalne poczucie humoru nie pasuje do tenisa.

Chodzi o Ignacika? Ten gość to największa porażka komentatorska jeśli chodzi o tenis ziemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan Szała to niestety kiepski komentator. Właśnie komentuje mecz Lecha z Lechią. Gdy włączyłem w trakcie drugiej połowy - miałem wrażenie, że dzisiaj sam Gleń komentuje. Szały nie było słychać wcale przez dobrych kilka minut.  Wiem, że to komentatorska "dwójka", ale też bez przesady. 

 

Ogólnie to komentatorka w C+ poszła bardzo w dół w ostatnim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k05 napisał(a):

Pan Szała to niestety kiepski komentator. Właśnie komentuje mecz Lecha z Lechią. Gdy włączyłem w trakcie drugiej połowy - miałem wrażenie, że dzisiaj sam Gleń komentuje. Szały nie było słychać wcale przez dobrych kilka minut. 

Akurat Lecha z Lechią nie oglądałem ale słuchając go kilka razy robił na mnie dobre wrażenie. W przeciwieństwie na przykład do Treli. Dla mnie ten to jest dopiero nudziarz.



 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, k05 napisał(a):

Pan Szała to niestety kiepski komentator. Właśnie komentuje mecz Lecha z Lechią. Gdy włączyłem w trakcie drugiej połowy - miałem wrażenie, że dzisiaj sam Gleń komentuje. Szały nie było słychać wcale przez dobrych kilka minut.  Wiem, że to komentatorska "dwójka", ale też bez przesady. 

 

Ogólnie to komentatorka w C+ poszła bardzo w dół w ostatnim czasie. 

Aż żal pomyśleć, jak wyglądała obsada komentatorska 10 czy nawet pięć lat temu :( Piękne czasy to były, czasami człowiek włączał mecz, żeby tylko chłonąć całą otoczkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze oglądam NBA przez Game Pass, ale dziś postanowiłem obejrzeć na C+. Komentarz tragiczny. Ludzie narzekali na Michałowicza, ale przy reszcie komentatorów NBA, to był profesor.

Kołodziejczyk odmłodził zespół komentatorski, ale jednocześnie obniżył poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport chce na YouTubie przyciągnąć młodych. Rokuszewski i Kapica z własnymi cyklami, transmisje meczów Świątek
 

Cytat

Canal+ Sport coraz mocniej stawia na swój kanał youtube’owy. Zatrudnieni niedawno Mateusz Rokuszewski i Filip Kapica zaczęli prowadzić autorskie cykle, niebawem pojawią się program o PKO BP Ekstraklasie, reportaże, a także transmisje wybranych meczów Igi Świątek. - Chcemy budować zasięgi Canal+ w internecie. YouTube dociera do większego grona osób w wieku 14-34 niż dowolna telewizja kablowa i serwisy VOD razem wzięte - mówi portalowi wirtualnemedia_pl, Konrad Mazur, szef internetowego wideo w Canal+ Sport.
Rokuszewski na kanale youtube’owym stacji kontynuuje swoje felietony wideo „Roki wyjaśnia”, a w zeszły piątek zadebiutował cykl „Kapica prezentuje”.

Nowych programów będzie więcej. - Lada chwila ruszy z programem live o PKO BP Ekstraklasie. Z kolei z Filipem pracujemy nad treściami storytellingowymi, reportażami wideo oraz sportowym talk-show - wylicza Konrad Mazur.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-sport-youtube-mateusz-rokuszewski-filip-kapica-transmisje-iga-swiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał(a):

postanowiłem obejrzeć na C+. Komentarz tragiczny

Co gorsza nie ma bez komentarza na oryginalnej ścieżce podczas wszystkich transmisji.

Niezależnie czy w Canal+ Family, Canal+ Sport 5 czy Canal+ Premium to po wybraniu ścieżki "org" to mamy komentarz zamiast czystego dźwięku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...