Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu Nahorny już komentował jakieś spotkanie z niedzieli z 12:30. 

Może to przygotowania do "przebranżowienia się" z ligi angielskiej na polską w związku z utratą praw przez Canal+.

 

Dzisiejszy finał WTA 1000 z udziałem Igi Świątek przeniesiony z C+Family na C+Premium i będzie poprzedzony studiem od 15:35. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obsady ligi angielskiej w CANAL+ raczej pozostaną Pełka i Rosłoń. Oboje komentują też ligę polską, Pełka dodatkowo też hiszpańską, a Rosłoń jest koordynatorem działu piłkarskiego w CANAL+. 

 

Twarowski, Nahorny, Gutka, Rudzki to naturalni kandydaci do transferu do Viaplay, bo w CANAL+ zajmują się tylko angielską piłką. Chociaż Rudzki sam przyznaje, że zaproszenia do Viaplay się nie spodziewa. Co do reszty to się pewnie zobaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, czerstwy napisał:

Na dzień dzisiejszy nawet się nie dogadali by udostępniać ich usługę. Więc  na mecze tym bardziej bym nie liczył.

Poczekamy, zobaczymy. Ja liczę na miłą niespodziankę, choćby taką jak PSP za darmo. Nie mówię, że mecze Premier League będą na pewno w Canal+(nawet te wybrane), ale już Viaplay za jakieś rozsądne pieniądze jak choćby w UPC to jak najbardziej możliwe. Ja na to po cichu liczę, dlatego mam Vectrę na umowie bezterminowej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obsady ligi angielskiej w CANAL+ raczej pozostaną Pełka i Rosłoń. Oboje komentują też ligę polską, Pełka dodatkowo też hiszpańską, a Rosłoń jest koordynatorem działu piłkarskiego w CANAL+. 
 
Twarowski, Nahorny, Gutka, Rudzki to naturalni kandydaci do transferu do Viaplay, bo w CANAL+ zajmują się tylko angielską piłką. Chociaż Rudzki sam przyznaje, że zaproszenia do Viaplay się nie spodziewa. Co do reszty to się pewnie zobaczy. 
Co do Pełki nie byłbym taki pewien. Viaplay ma NHL a hokej na lodzie to też jego pasja.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...