Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwe,że p.Wolski zagości na anteny TVP lub Polsatu.W dzisiejszym Q&A Marka Szkolnikowskiego,przyznał on,ze na Euro2021 chcą stworzyć w TVP "dream team" komentatorów.Ale mowil tez,ze Polsat chce go ściągnąć. 

Edytowane przez tentezzajety12
Nowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Szkolnikowski mówi tak jakby pewne było przejście Wolskiego do Polsatu. Dziwi mnie ten ruch Wolskiego, chyba że dostał ogromną kasę. Polsatowi kończy się Liga Mistrzów, oprócz eliminacji Mistrzostw Świata 2022 nie mają póki co żadnych praw. Co ma tam komentować ?Bardzo dziwne to dla mnie. 

Edytowane przez marcin82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi może opisac w jaki sposób ogladac te mecze które Canal+ emituje w internecie?:

https://satkurier.pl/news/198361/ligue-1-szlagiery-w-paryzu-i-marsylii.html

 

Absolutnie nie mogę ich znaleźć - probowałem w zeszlym tygodniu, nic nie bylo widoczne w aplikacji Canal+. Wczoraj podobno byl mecz Saint-Etienne vs Angers - nie wiedzialem ale przegladalem aplikacje po 20 przez kilkanascie minut i ten mecz rowniez mi sie nie wyswietlil w propozycjach ani nic w ogole.

 

Jutro 2 mecze - jak to obejrzeć? I dlaczego nie ma aplikacji Canal+ na Android TV (Mi Box)? Przeciez to absurd. Telefon telefonem ale chcialbym miec mozliwosc obejrzec mecze po ludzku w TV.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 21:55, Vojthas napisał:

Nie ma? To na czym ja oglądałem rugby w C+ Now? Cholibka, żeby mnie o piractwo zaraz nie ścigali. ?

Przepraszam ale jaki sposob zainstalowales?

Gdzie w AptoideTV jest aplikacja Canal+? Nie ma nic takiego.

Jest tylko nC+ GO - nieprzystosowana zupelnie pod Smart TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bugmenot napisał:

Ale jakie Aptoide? Aplikacja Canal+ jest w sklepie Google Play na Android TV.

 

Tak jak wspomniałem - mam MiBoxa, w wersji chińskiej - nie SmartTV w telewizorze bezposrednio.

 

Na MiBoxach w wersji na Chiny nie ma mozliwosci uzyskania dostepu sklepu Google. Gdyby takowy byl to juz dawno temu byl sobie zainstalował ta aplikację na Boxie.

 

Jedyne opcje to Aptoide TV lub wgranie pliku APK z dysku USB.

 

W Aptoide TV nie ma jeszcze tej nowej aplikacji Canal+.

W sieci niby znalazlem 2 wersje - ta Canal+ ktora jest w sklepie oraz myCANAL (bo ludzie mowili ze to niby to samo a na oczatku instalacji na telefonie trzeba bylo wybrsc kraj, wiec sadzilem ze moze przejdzie jako bazowa wersja) ale pierwsza jest w formacie .xapk i nie moxna jej odpalic a druga nie dziala po instalacji (HTTP 503 Service unavalaible).

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że pisałes, że masz chińską wersję MiBoxa.

On nie ma wymaganych DRMów jak Widevine itp, nawet po wgraniu ręcznie apki ona nie zadziała.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Mi Boxa, nawet dwa, zwykłego (wersja 3) i S i na każdym mam normalny dostęp do Google Play. Co ciekawe, oba zamawianie bezpośrednio z Chin, a nie polskiej dystrybucji. Nie wiem czy jest wersja, która nie ma Google Play, ale jeśli tak faktycznie jest, to nawet nie chcę wiedzieć ile więcej można przycebulić i się tak męczyć :D A jeśli to zakup świadomy, to tym bardziej nie rozumiem narzekań, że czegoś nie ma. To nie wina Canal+, że jego aplikacji nie ma w jakiś dziwnych, nieoficjalnych sklepach.

 

A przy okazji, ma ktoś może porównanie między Mi Boxem, a boxem Canal+? Chodzi mi o Multi-view, na Mi Boxie odpalenie więcej niż jednego kanału (już nawet dwóch, a nie mówiąc o trzech, czy czterech) powoduje strasznie klatkowanie i widać, że box chyba nie wyrabia. Na ich własnym boxie dzieje się to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Mi Boxa to jest wersja "China" na ich rynek i "Global", czyli ta sprzedawana w Europie.

Ale sprzęt jest na tyle popularny, że rzeczywiście trzeba się postarać, żeby kupić wersję inną niż Global ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 16:43, marcin82 napisał:

Rzeczywiście Szkolnikowski mówi tak jakby pewne było przejście Wolskiego do Polsatu. Dziwi mnie ten ruch Wolskiego, chyba że dostał ogromną kasę. Polsatowi kończy się Liga Mistrzów, oprócz eliminacji Mistrzostw Świata 2022 nie mają póki co żadnych praw. Co ma tam komentować ?Bardzo dziwne to dla mnie. 

No cóż, ruch logiczny, Polsat oprócz Iwanowa nie ma komentatorów na poziomie (oczywiście z szacunkiem do pozostałych, ale przedstawiam moją opinię), więc takiego Wolskiego chcieli przejąć. Co może komentować? Może przedłużą puchary europejskie, jest kadra (może na zmianę z Iwanowem), a może dokonali niemożliwego i zdobyli La Ligę, którą podzielą między Eleven i Polsat? Nie wiadomo. Weźmy pod uwagę fakt, że może Wolski sam chciał nieco zwolnić tempo, może wydarzyło się coś w C+... Co by nie było, ogromna szkoda i bardzo duża strata dla C+. Ciekawe kto przyjdzie, bo tracą nie tylko Wolskiego, ale też i Żyżyńskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcin82 napisał:

Ponoć Canal+ nabył prawa do turniejów tenisowych WTA które do tej pory były w TVP. Prawa zostały nabyte wraz z koszykarską liga mistrzów. Komunikat ma zostać wydany na dniach. 

Jeszcze tego brakowało tracą istotne prawa a kupuja to co nie interesuje abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kkzk81 napisał:

Skąd wiesz,  że WTA nie interesuje  abonentów?Ja byłbym  zadowolony gdyby nabyli te prawa. 

Wiem że piłka nożna interesuje abonentów. Zaraz będzie tłumaczenie że nie będzie La Ligi czy innych praw bo kupili tenis. Albo jeszcze lepiej, stracą żużel gdzie oglądalność była bardzo duża a będzie tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...