Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Live w 4K można się na pewno spodziewać ekstraklasy. Reszta to loteria. Były już takie miesiące,  że hiszpańska i angielska to były tylko z odtworzenia, mimo, że bylo wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lukimann napisał:

 

Bundesliga w 4K jest zarezerwowana dla Eleven..

Przeciez na kolejke jest tylko jeden mecz w 4K,pisalem juz o tym ?

3 godziny temu, kkzk81 napisał:

Mogliby dać w takim razie Union Berlin z Bayernem w 4k skoro mają taką możliwość.

I ten mecz wlasnie bedzie w 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukimann napisał:

Bez przesady nawet bez sportu C+4K jest dość  atrakcyjny ( nadrobiłem kilka zaleglości filmowych) , chociaż tutaj jakość bitrate nie została obniżona.

 

Nie ważne co, ważne żeby było w 4K. Akurat fanatycy C+ wolą powtórki w 4K niż na żywo w HD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2020 o 16:26, andi64 napisał:

Przeciez na kolejke jest tylko jeden mecz w 4K,pisalem juz o tym ?

Od tej kolejki przynajmniej dwa mecze mają być produkowane w 4k. W tej kolejce będą to mecze

sobota - Eintracht Frankfurt - Borussia Moenchengladbach  godz. 18.30

niedziela - 1. FC Union Berlin - Bayern Monachium  godz. 18.00.

Obydwa mecze transmituje C+ sport i tak szukając po epg i różnych programach tv. nigdzie nie znalazłem informacji żeby jakiś z tych meczów miał być pokazywany w C+ 4k....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy, chyba najciekawszy dla polskich kibiców mecz 26. kolejki Bundesligi, czyli Union Berlin - Bayern Monachium. Mecz skomentuje Bartosz Gleń wraz z Tomaszem Ćwiąkałą, a studio poprowadzi Żelisław Żyżyński, którego gośćmi będą Maciej Murawski i Andrzej Juskowiak. Emisja od 17:00 w CANAL+Sport. 

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-16-maja-wraca-bundesliga-hit-weekendu-na-zywo-w-canalplus-sport_15889341507553

 

Poza tym wiadomo, że 1. liga żużlowa ma wystartować 11 lipca. Prawdopodobnie widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie mecze na żywo. Mecz sobotni o 14:00 ma być pokazywany w platformie internetowej CANAL+, natomiast pozostałe mecze (sobota 16:30, 19:00, niedziela 14:00) w nSport+.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/i-liga-zuzlowa-wystartuje-w-lipcu-w-canal-zdradzono-szczegoly/0fbey4m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z powrotem Ekstraklasy powrócą do Canal+ Sport takie magazyny jak "Ekstraklasa po godzinach", "Ekstrapaka", "Kącik klubowy", "Liga+", "Liga+Extra", "Liga gra", "O co biega?", "Super piątek" oraz informacyjny "Sport News+", zaś "R1. Rezerwowy Program Żużlowy" będzie przeniesiony na środowe wieczory o 20:00. Znikną natomiast "Dobry wieczór sport" i archiwalne wydania "Ligi+"/"Ligi+Extra" z 2002.

 

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać "Liga+Extra" po przerwie, no chyba że w studiu będą tylko i wyłącznie prowadzący + pan Sławek.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Frontowiec napisał:

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać "Liga+Extra" po przerwie, no chyba że w studiu będą tylko i wyłącznie prowadzący + pan Sławek.

 

Zapewne będzie po prostu transmitowana ze studia Canal+, a nie z pomieszczeń TVNu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...