Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to jest dla kogoś problem to jest tv naziemna. Jednak  bardziej wymagający telewidz i tak ma satelitę , kablówkę czy iptv.Dla mnie NBA nie jest jedynym produktem sportowym, który oglądam. Dochodzą do tego ligi piłkarskie czy tenis. Nie siedzę zazwyczaj jak maniak po nocach zarywając je by oglądać NBA(jedynie finały). Wystarczy mi mecz czy 2 w weekend o 19 czy 21:30. Do tego cenię sobie oglądanie sportu z polskim komentarzem. Dla mnie League pass odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kingofsouth napisał:

O.S.T.R szanuje więc czemu nie. Nic nie mam przeciwko.

HH 4 Ever 8)

Taa, tere fere. To teraz odwróć sytuację i na koncert HH zapraszasz Twarowskiego, Nahornego czy Marciniaka jako gwiazdy. Jak się bawisz? 

 

To, że celebryta ma parcie na szkło nie oznacza wcale, że chcę go oglądać. Bo ma dużą wiedzę o danej lidze? Ja też mam i co z tego? 

 

Każdy niech zajmuje się tym w czym jest dobry. Mamy przykład ze studia Polsatu, że to się nie sprawdza. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Taa, tere fere

Ile ty masz lat? :lol2:

To z kamienia łupanego tekst.

 

2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

 

 

To, że celebryta ma parcie na szkło nie oznacza wcale, że chcę go oglądać.

 

 

O.S.T.R celebrytą? Weż chłopie się zastanów co ty piszesz 8)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat nie mam nawet naziemnej podpiętej i nie widzę żadnej różnicy. Netflix, HBO GO, do tego Eleven, TVP Sport czy Polsat Sport (także premium) przez neta. Jak dla mnie takie serwisy jak league pass to właśnie to a nie sztywne ramy linearnej tv. Komentarz mi do niczego nie potrzebny, nawet fajnie jakby była możliwość w takim Elevenie czy PS wyłączyc komentarz i mieć głos ze stadionu albo właśnie włączyć angielski komentarz, gdzie o wiele mniej gadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Nie ma co porównywać z PSP bo tam jest istna parodia...

Jeśli chodzi o tego Pana w CANAL+ to jestem ZA.

Bardzo ciekawa barwa głosu wśród raperów, także z komentowaniem na pewno da sobie radę.

Czekam na debiut. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parszywe czasy nastały. Zamiast profesjonalistów i ludzi znających się na rzeczy coraz więcej miernot lansujących się na ekranie. Tylko dlatego, że kiedyś grali, śpiewali, występowali w reality show czy operze mydlanej. Nie dostają już zamówień, a na emeryturze też trzeba coś robić. Wszystko by przybliżyć treści "przeciętnemu" odbiorcy. Czyli celem jest zaniżenie poziomu programu, żeby pozyskać widza masowego. Dlatego zamiast teatru TV mamy serial turecki, zamiast filmu dokumentalnego komedię romantyczną, zamiast muzyki poważnej disco-polo, a zamiast fachowego dziennikarza, który zęby zjadł na piłce, mamy przebrzmiałą gwiazdę hip-hop. 

Polacy i tak już intelektem nie grzeszą, a trzeba ich jeszcze dobijać? 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

A to C+ ligami poza Ekstraklasą  czy nSport jest w CP  że tak z czekasz na te akrakcje ?

Dla takich wirtuozów poświęcę piątaka, i pójdę do baru na mecz.??. Nigdy nie mogę zrozumieć, że jest wielu słynnych piłkarzy z dawnych lat, których nie zapraszają a tu jakiś kopacz typu Sebek Mila mądrzy się na całego, a teraz jeszcze ci celebryci to już totalne jaja.? Doda kiedyś walczyła z Szulim, w jakimś kiblu,? to też ma pojęcie o sportach walki, to mogą dać ją do komentowania gal bokserskich. ??

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BizzareX napisał:

Nigdy nie mogę zrozumieć, że jest wielu słynnych piłkarzy z dawnych lat, których nie zapraszają a tu jakiś kopacz typu Sebek Mila mądrzy się na całego

Jakie zapraszają ? Nikt nikogo nie zaprasza, to przecież zwykła praca dla nich. Nie każdy ma czas, chęci aby iść do TV. Za darmo tego nie robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, WsFans napisał:

Zauważyliście że Platforma C+ puszcza w la liga tylko mecze Barcy który to już po rząd 3? 4? a Real ciągle na eleven w tamtym sezonie aż tak nie było co kolejka zmiana była 

Dokładnie to będzie nawet 7 pod rząd do 6 października. :) Real był tylko w pierwszej kolejce w C+.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...