Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały?

 

Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtmen napisał:

Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały?

 

Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.

 

Zawsze lepiej za 30 zł pełny pakiet niż dwa kanały :)

Wiele wskazuje na to, że NC+ jesienią postawi na sprzedaż tylko pełnej paczki Canal+.

To znaczy będzie jeden pakiet Canal+ bez kombinowania, tym bardziej, że będą tez promocje na samą Ekstraklasę, bez konieczności zakupu całego pakietu Canal+.

 

Po drugie Canal+ Sport 3 i 4 oficjalnie nie są (gwarantowaną!!!) częścią pakietu Canal+, bo ich działalność w głównej mierze będzie zależała od tego czy NC+ ma Ekstraklasę czy też nie. I mają przede wszystkim zarabiać na Ekstraklasie wśród tych, którzy chcą płacić tylko za Ekstraklasę, a nie za filmy czy seriale C+. Cena 30 zł to cena standardowa, poczekajcie na promocje i dedykowane oferty.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, muza_tv napisał:

Wszystkie mecze na żywo będą tak jak dotychczas (Canal+/Canal+Sport/nSport+) oraz dublowane w Canal+ Sport 3 i 4.

Problem może być przy Multilidze, gdy np. 4 mecze będą transmitowane jednocześnie.

 

Przecież w komunikacie prasowym jest info o tym że część meczów w formie multiligi czyli te decydujące kolejki pewnie tak będą pokazywane na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oficjalnie..

 

PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze na największej polskiej platformie satelitarnej


Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą CANAL+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.

 

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w formule programu Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.
Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.
Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Przecież w komunikacie prasowym jest info o tym że część meczów w formie multiligi czyli te decydujące kolejki pewnie tak będą pokazywane na tych kanałach.

 

Ale to wynika z tego, że w jednym czasie są 4 mecze i nie ma jak pokazać ich na dwóch kanałach, z czego na jednym będzie pewnie "Multiliga" :)

Abonenci Canal+ będa w lepszej sytacji, bo 8 kanałów do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtmen napisał:

Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały?

 

Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.

Jak już spekulujecie czy nie lepiej wykupić pakiet z 8 C+ za powiedzmy 10 zł więcej niż bulić za te 2 kanały 30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście jest spore wydarzenie.

Zwłaszcza, że mogli nazywać te kanały w stylu "Ekstraklasa TV" czy cokolwiek innego, ale jednak zdecydowali się "wyeksportować" markę Canal+ do konkurencji.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jeneka a co tam na tych C+ w świecie sVOD takiego wartościowego zostało? Jako kąsek premium dla NC+ pozostaje Canal+ 4K, o ile będzie pokazywał ligę hiszpańską i angielską (a przypominam, że pod koniec sezonu niespodziewanie te transmisje wyleciały i 90% to była ekstraklasa). Gdybym był abo CP to szczerze mówiąc bardziej ucieszyłbym się z Ale Kino, Planete i Domo niż np. Canal+ Family, Seriale i Dokument :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kfm877 napisał:
16 godzin temu, kingofsouth napisał:
Tylko,  ten Canal+ to taki szyty na miarę abo CP
emoji6.png

Żebyś wiedział. Między meczami będą widzów katować reklamami oferty nc+ i autopromocją swoich kanałów...

I bardzo dobrze ;-) jak już coś "leci" na głównym Polsacie to co druga reklama to oferta Polsatu czy Plusa i to uważam za marketingowy + z ich strony. Można już "rzygnąć" tymi reklamami ale w głowie abonenta i tak coś zawsze zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kingofsouth napisał:

Tylko,  ten Canal+ to taki szyty na miarę abo CP

;)

Szkoda, ze taki poziom prezentują niektórzy.... mentalnego (...). Uwazasz abo CP za nizszy gatunek.....a sam je będziesz miał w abonamencie "wielki człowieku"

Popatrz w lustro człowieku...sam oglądasz te kanały z reklamami (a 3,4 to już jaja o mało nie zniosłeś).

 

 

Edytowane przez zuzik1111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z niższym gołym pakietem chciał dołączyć do grona widzów C+3-4 dopłaci:

Comfort_  25 zł

Start+ 30  (po zgodzie kierownictwa) lub 40 zł miesiecznie

Info z BOK nc+. Można zamawiać z właczeniem od zaraz.

 

W CP nadal zastanawiają się nad ofertą dla abonentów. Konkrety za kilka dni.  Info z BOK CP

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuzik1111 napisał:

Gdyby ktoś z niższym gołym pakietem chciał dołączyć do grona widzów C+3-4 dopłaci:

Comfort_  25 zł

Start+ 30  (po zgodzie kierownictwa) lub 40 zł miesiecznie

Info z BOK nc+. Można zamawiać z właczeniem od zaraz.

 

I to niby w nc+? Ktoś tu odleciał z tego BOKu skoro oficjalne info od nc+ do punktów sprzedaży jest, że od pakietu Extra można uruchomić te 2 C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spamu ncplusowej oferty na nowych C+, to powiem wam że mnie to ani nie grzeje, ani nie chłodzi, bo w życiu tego spamu z 400 ton się naoglądałem i nawet nie pomyślałem o przejściu do nc+, także niech w przerwie sobie spamują, a ja i tak w tym czasie nacisnę mój ukochany przycisk na pilocie. 

depositphotos_131819476-stock-photo-mute

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...