Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ligue 1 w Canal+, to byłoby coś. Ciekawe jakby ogarnęli Sport+ z pięcioma ligami.

Takie coś jak kość rzucona psu. Nawet w Eleven zlewano tę ligę bo oglądalność była żenująca. W C+ też były to najsłabiej oglądane rozgrywki ligowe. Chyba, że wyznajesz zasadę, że kiedy coś trafia do C+ to staje się z marszu ekskluzywne. Z tego co widzę po innych wpisach niektórzy by traktowali ligę portugalską i brazylijską jako wartościowe dodatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak kość rzucona psu. Nawet w Eleven zlewano tę ligę bo oglądalność była żenująca. W C+ też były to najsłabiej oglądane rozgrywki ligowe. Chyba, że wyznajesz zasadę, że kiedy coś trafia do C+ to staje się z marszu ekskluzywne. Z tego co widzę po innych wpisach niektórzy by traktowali ligę portugalską i brazylijską jako wartościowe dodatki. 

Nie, nie są to ekskluzywne rozgrywki, ale kilka meczów w sezonie na Eleven zawsze udało się obejrzeć. :) I skróty meczów też cenne, także mam nadzieję, ze ta liga będzie na C+, ewentualnie znowu na Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie są to ekskluzywne rozgrywki, ale kilka meczów w sezonie na Eleven zawsze udało się obejrzeć. :) I skróty meczów też cenne, także mam nadzieję, ze ta liga będzie na C+, ewentualnie znowu na Eleven.

Otóż to, niezłe uzupełnienie ramówki i tyle. Ja czekam na informacje co z Pucharem Króla, bo to dla mnie ciekawsze rozgrywki od Ligue 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L1 idealnie uzupełniłoby wieczory w C+ gdzie oprócz Ekstraklasy z piłki mogłoby nie być wyboru, bo taka La Liga raz może być wieczorem w C+ a raz w Eleven. ;) A gorzej tych rozgrywek niż Eleven ostatnio chyba by nie opakowali (2 mecze w kolejce).

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jak wszystko pomyślnie się uda dopiąć, Ligue1 wróci do nc+.

Wiem, że jeszcze trochę czasu jest, ale myślę, że dla większości abonentów nc+ ważniejsze jest, aby wszystko pomyślnie udało dopiąć się w kwestii przedłużenia praw do Ekstraklasy i Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapchajdziura do ramówki, z nudów można spojrzeć na mecz PSG czy Monaco. 

 

No i fajnie, zobaczymy na jakich zasadach. Obstawiam jakieś 2-3 mecze z kolejki. 

Więcej to tak i tak nie ma co pokazywać, nie ma co przesadzać. 3 mecze w kolejce i fajny magazyn ze skrótami w zupełności wystarczą.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapchajdziura do ramówki, z nudów można spojrzeć na mecz PSG czy Monaco.

 

Więcej to tak i tak nie ma co pokazywać, nie ma co przesadzać. 3 mecze w kolejce i fajny magazyn ze skrótami w zupełności wystarczą.

Z nudów? Jak dla mnie Ligue 1 jest o wiele ciekawsze niż taka Bundesliga ;)

Pierw miałem nadzieję że Eleven przedłuży prawa ale teraz to trzymam kciuki żeby Ligue 1 wogole było w Polsce... W tym Przypadku gdyby C+ kupił prawa to byłoby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że trzeba poczekać .Niedługo już się wyjaśni czy Ligue1 i NFL trafi do Canal+ czy nie . Co do Ligi Portugalskiej tez jestem za chociaż obawiam się ze może któraś trafić do EuroSportów zamiast straconej Bundesligi . Nie jest prawdą że Ligue1 czy NFL nie ma kibiców w Polsce bo osobiście znam dużo ludzi którzy lubią i oglądają te Ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie włoska - bo ta według mnie zapowiada się ciekawiej. Ale wiadomo - ta będzie w Eleven.

Jeżeli potwierdzą się informacje dotyczące ligi francuskiej to będę mieć pięć lig do pokazania.

 

Co do portugalskiej - przecież Eurosport nie ma już Bundesligi od ostatniego sezonu. Skoro wtedy nie kupili to dlaczego mieliby teraz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt rozsądny nie zakłada, że liga francuska mogłaby choć w małym promilu zastąpić Ekstraklasę czy Premier League. To tylko uzupełnienie ramówki, a prawdziwa przyszłość C+ rozstrzygną przetargi na w/w ligi. Współpraca z TVP jak najbardziej, najgorszy scenariusz to byłoby przejęcie polskiej ligi przez Polsat.  Już wystarczy niepewność związana z LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + od długiego czasu ma strategie podobna do Sky Sports.Utrzymac to co istotne a resztę niech ma konkurencja,która i tak jest na ich platformie.Wilk syty i owca cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...