Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No nie.. na głównym dekoderze 4k nagrywam 3kanaly i oglądam wszystkie pozostale kanały bez problemu nie mam komunikatu bo jest podłączony na unicable konwertera, ale w mydelnitce mimo ustawiony 1 kablowy Unicable i ustawiony na 4 kanały moge tylko nagrać a wszystkie praktyczne kanały są wyłączone bo czestoliwosci zajęte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pomylił znaczenie unicable w tunerach typu mydelnica. Tu chodzi o to, że np mając konwerter unicable1 możesz jednym kablem od anteny doprowadzić sygnał do 4 takich dekoderów dzieląc go już np w mieszkaniu splitterem sat. Tu nie ma mowy o niezależnym nagrywaniu wielotunerowym.
Tak samo jest w dekoderach HD 2000-6000 z Cyfrowego Polsatu.


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, to bez sens (w drugim przypadku nie) że tylko możesz pociągnąć kabel ale nie możesz  nagrywać więcej niż 1 i nie możesz oglądać inne kanały mimo ustawień Kanał 4.

 

Powiedzcie w czym problem jest wszystko poprawnie podłączone ale jak oglądam na dekoderze 4k mam na niektórych kanałach komunikat: "Obecnie program nie jest nadawany - spróbuj ponownie później" odłączam kabel od boxa+ przy rozgałęźniku i wraca do normy a jak podłączam mam ten komunikat i też czasem na Boxie+ jest tak" Przerwa w sygnale antenowym - sprawdź ustawienia anteny" ale przecież wszystko jest dobrze ustawione i podłączone. 

 

Jakoś miałem podłączony Polsatowi dekoder po unicablu i nie maiłem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dobrania najlepszego z możliwych C+. Obecnie mam multiroom na dwóch camelach, ale chcę 4 dekodery.

Dekoder 4k z dyskiem + 3 dekodery MR.

Czy przy przedłużaniu umowy jest możliwość wybrania konkretnych dekoderów?

Na multiroom, które dekodery lepsze Box+ czy Wifibox+?

Dekodery 4k z dyskiem jakiś konkretnej firmy czy dają jak leci?

Dostęp do internetu mam przy każdym TV na kablu bądź wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwą box+ kryją się tak naprawdę dwa modele dekoderów.Sagemcom i ADB tzw. mydelniczka.Jeśli przy każdym telewizorze masz sieć eth najlepszym wyborem jako dekodery dodatkowe byłyby tzw. mydelniczki ale raczej do dostanie tylko w punktach.  Sagemcom i wifibox+ to niestety słabe sprzęty.

Co do dekodera głównego to tez jesteś skazany na model jakim dysponuje punkt. Ja będzie na stanie Technicolor to bierz jego. Mimo wszystko jest chyba bardziej stabilny w porównaniu z ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...