Jump to content

RK83

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About RK83

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Czy po aktywacji Canal+ przez internet stracę dostęp do nc+go? Na ile urządzeń można aktywować i używać Canal+ przez internet? Pytam nim się przesiądę bo z tego co piszecie widzę, że nie wszystkie kanały są dostępne, które są w nc+go.
 2. Kupiłem dekoder PACE w usłudze na kartę. Ma on oprogramowanie 163. Zauważyłem, że nie działa na nim pauza i cofanie aktualnie oglądanego kanału. Wyświetla się komunikat "funkcja niedostępna". Natomiast nagrywanie jednego kanału i oglądanie drugiego działa bez zarzutu. Również pauza i przewijanie z biblioteki nagrań działa. W takim samym dekoderze z abo z softem 162 funkcje te działają bez problemu na tej samej instalacji antenowej. Czy dekoder z softem 163 nie ma funkcji pauzy i cofania czy mam pecha i dekoder jest po prostu uszkodzony?
 3. Czy w dekoderze PACE z softem 162 będzie działał splitter Clone+ który działa na SAGEMCOMach? Z tego co się nie mylę oba dekodery korzystają z tego samego systemu kodowania.
 4. Też macie problem z odbiorem TTV? zaktualizowałem uprawnienia, wskoczyły na 26.07.20 do tego jeszcze listę programów i dalej bez zmian - brak uprawnień do odbioru tego kanału. Mam dekoder PACE PVR z softem 159 i kartę cameleon.
 5. Witam, mam 2x dekoder PACE PVR i splitter od tygodnia nie mam dostępu do Travel Channel. Kontaktowałem się wielokrotnie z c+ i ich pomoc sie ograniczyła do wysłania uprawnień i do tego abym zaktualizował listę programów. Operacje nie pomogły, dalej brak uprawnień do tego kanału, podobnie jak do nowego Biznes24. Pozostałe programy z pakietu, który posiadam działają bez zarzutu. W czym może być problem?
×
×
 • Create New...