Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

18 godzin temu, Catmatix napisał:

Tak jest. Działają dobrze w moich dekoderach Vu+, ale kanały znikają, ponieważ PC+ chce, abyśmy przenieśli się na sparowane karty.

Na dekoderach z E2 dalej można oglądać wszystko na Cameleonach

 

18 godzin temu, PawelTSW napisał:

Jeśli masz 2 cameleony i multiroom po starej cyfrze to możesz oba wymienić na moduł (poszukaj info na forum, było już poruszane) 

Sorry.. Po zadajesz dziwne pytanie skoro wyraźnie napisał. Zacznij czytać. Załaczam cytat na dole.

19 godzin temu, Catmatix napisał:

A może zamiast tego nowy CAM CI + ECP dla moich dwóch dekoderów Vu + Solo4K? Czy mogę mieć dwa CAM w ramach mojej istniejącej umowy multiroom? Czy to będzie działało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzyść na rzecz modułów jest też taka, że przy Cameleonie w trybie Nagra trzeba pokombinować, a działanie modułu ogarniają pluginy. No i moduł jest pewnym rozwiązaniem, które nie przestanie działać z dnia na dzień. No i działają kanały 4K. Fakt faktem, że jak uruchomią ECP, to wybrane audycje przestaną działać, ale na Cameleonach nie działają wcale kanały 4K.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Edit:

Takie pytanko: ile trwa u was ręczne sprawdzenie połączenia multiroom w zakładce w WiFiBOX+, bo u mnie zdaje się mielić w nieskończoność.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie Multiroom - obecnie mam Muliroom Premium, ale będę wymieniał dekoder na 4K i dowiedziałem się, że mogę na nim korzystać tylko z Mulitoom Standard:

 

1. Jaki dekoder w ramach MS otrzymam?

2. Skoro nie będę miał dostępu do nagrań z głównego dekodera to czy będę mógł nagrywać na drugim dekoderze? (jeśli tak to dysk muszę dokupić?, mogę równocześnie nagrywać i oglądać inne kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinbvb nie ma takiej opcji - multiroom na więcej niż 2 urządzeniach tylko na dekoderach.

 

I jedna podstawowa sprawa przy multiroom od PC+.

Dekodery które teraz PC+ daje do multiroom czyli Wifibox nie obsługują technologii Unicable.

 

Czyli krok w tył bo ADB2850ST które były dawane wcześniej do multiroom obsługują technologię Unicable.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko, czy ktoś ma multiroom premium z głównym dekoderem MEDIABOX?

ja mam jako główny turbobox + mydelniczka, lekko już nie daje rady i chciałbym wymienić go na mediaboxa, ale cały czas mi mówią, że madiabox nie obsługuje mr premium i trzeba przejsc na standart (co mi się nie opłaca bo mam teraz za zero złotych) z tego co pamietam jak brałem dawno temu ten multiroom to mediaboxy wtedy już były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...