Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz niech płaczą Ci co tak ochoczo wymieniali Pejsy na P.box, bo chcieli mieć szybki dekoder i cieszyć się MR na niezależnych kartach, mający dodatkowo do MR sprzęt od operatora. Tyle było pisane. ..no i w końcu zaczeło się.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie wie nikt ani nie wiadomo czy nastapi, tak jak wspomniałem "trwają" rozmowy - nie wiadomo co wymyślą i w ktorym kierunku pójdą, a jak widać już kombinują (blokada Multiroom)

 

wielka rewolucja ma nastąpić w nc+ w okresie promocji Świątecznej wtedy też zapadną kluczowe decyzje co do:

- uszczelnienia systemu kodowania

- wymian sprzętu abonentów Cyfry+ (co ciekawe n'kowi nie są brani pod uwagę)

- nowych "promocji" czyli albo nowe pakiety albo inne ceny

- kolekcji VOD w 4K

- wprowadzenie nowego dekodera

- najprawdopodobniej przesunięciu daty startu uslugi BackwardEPG

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się  :mrgreen:

 

Szanowni Państwo, Informujemy, że wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia w usłudze Multiroom, dla części Abonentów posiadających dwie niezależne karty Cameleon z dekoderami wifi Premiumbox+ (główny) oraz wifiBOX+ (dodatkowy). Zmiana spowoduje włączenie funkcjonalności kontroli odległości sprzętu, co w rezultacie będzie wymagało połączenia dekoderów w sieć kablem lub poprzez WIFI. Dodatkowo dekodery wifi Premiumbox+ oraz wifiBOX+ są kompatybilne z funkcją CARDSWAP, która umożliwia czasowe (7 dni lub do wyłączenia prądu) odblokowanie dekodera dodatkowego za pomocą karty dostępowej dekodera głównego. W przypadku kontaktu Abonenta dopytującego się o powód włączenia zabezpieczeń przekaż oficjalne stanowisko firmy: Od 27 lipca 2017r. ITI Neovision S.A. prowadzić będzie prace techniczne mające na celu spowodowanie prawidłowego, zgodnego ze Szczegółowymi Warunkami udostępniania Opcji dodatkowej Multiroom oraz umowami z dostawcami treści, korzystania przez Abonentów z Opcji dodatkowej Multiroom. Jeżeli Abonent zgłasza, że nie ma technicznych możliwości podłączenia dekodera, np. korzysta w dwóch lokalizacjach, zaproponuj podpisanie nowej umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila namysłu dla operatorów: czy lepiej utrudniać życie abonentom, czy splajtować. 99,9999% abonentów nie uczestniczy w jakichkolwiek działaniach pirackich.

A ja cię zapewniam, że 90% z tych co ma dwie niezależne kary używa ich niezgodnie z regulaminem, czyli druga karata pracuje u innej osoby. Ba... mało tego. Obie w większości przypadków siedzą w spliterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest w miarę ogarnięty to i tak sobie poradzi. Dla chcącego nic trudnego.

Wystarczy że oba zestawy ( dekodery + karty ) połączy się poprzez internet VPN pomiędzy dwoma mieszkaniami i po problemie.

Działa idealnie.

Ucierpi na tym tym zwykły "Kowalski" który chce używać karty w swoim dekoderze.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba dekodery wpięte w sieć internetową - zestawi na routerach połączenie VPN i działa co ma działać bez problemów i kłopotów. Działa to do dłuższego czasu także z dekoderami Polsat i po byłej N.

https://openlinksys.info/forum/viewthread.php?thread_id=16352 dla przykładu - https://pomoc.fritzbox.pl/knowledgebase.php?article=15

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder wifipremiumbox z kartą cameleon ( dekoder wymieniony za Philipsa, karta została ta co miałem od lat). Chcąc zamówić MR, mam o wyboru wifiboxa+ lub BOX+. Ze względu na wifi skłaniam się do wifiboxa. Czy wifibox+ otrzymam ze sparowaną z nim kartą, a wifipremiumbox zostanie z kartą Cameleon i MR będzie działał prawidłowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pakiet Start + z dopełnieniem do Comfort + oraz paczką C+, to wszystko ze zobowiązaniem do końca umowy. Chciałbym dobrać do tego dekoder multiroom, pytanie czy przy takiej ofercie jest taka możliwość? Jeśli tak, to jakie dekodery wchodzą w grę? Od razu zastrzegam, że nie interesuje mnie WiFiBox+. Miałem to coś przez ponad miesiąc i nie chcę nawet myśleć o następnych mękach z tym 'dekoderem'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...