Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma? Na "jajtjubie" widziałem demonstracyjne podłączenie multiroomu i koleś na filmie miał opcję multiroom w opcjach deka głównego.

Zakładając, że miał jakiś stary soft to jak sprawdzić czy dek główny widzi ten podrzędny i śle uprawnienia odbioru?

(zrobiło się multiroomowo, sorencja).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o poradę. Jakiś miesiąc temu przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata. Obecnie  posiadam dekoder SAGEMCOM DSIW74 I kartę cameleon. Zastanawiam się czy mógłbym teraz dostać multiroom do tej umowy i czy ta karta z tym dekoderem by mi została? Dodatkowo ile taka opcja multiroomu by mnie kosztowała miesięcznie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam. Dodatkowy podaje swoje IP i sygnalizuje, że nie widzi głównego.

W zakładce multiroom głównego jest info, że podpięty do sieci, nie ma jednak dekodera dodatkowego (powinien być chyba wyświetlany na liście?).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Obecnie wszystko działa, ale w ustawieniach deka multiroomowego widnieje "niepoprawna konfiguracja multiroomu".

Ikona głównego deka nie ma przypisanego IP.

Tak może zostać, skoro działa?


Pupa. Wyłączyłem główny dek i drugi od razu wali info że brak połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na jednym z  for dowiedzialem sie ze posiadacze multiroom z dekiem dodatkowym i karta Cameleon moga przestac meczyc sie z dekami od operatora. Prawdopodobnie  karty Cameleon z dekow dodatkowych  dzaialaja z dekoderami z wolnego rynku typu FERGUSON OPTICUM . 

Caly pic dzialania multiroom to laczenie sie dekow ze soba a nie przesylania uprawnien z karty glownej . Wiec jesli dodatkowy nie wykryje glownego powoduje brak dzialania calej konfigurcji . Wystaczy wiec prawdopodobnie zainwestowac ze 2 stowki wsadzic camela do np Ferdka  a dek dodatkowy do szafy .

Jesli moze to ktos potwierdzic uprasza sie o piasnie w tym topicu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@woyt@s kup Fergusona Arivę 102 - 103  włóż kartę Cameleon i będzie działać :) Zawsze możesz kupić dekoder przez internet i zwrócić w odpowiednim terminie bez podawania przyczyn. Tylko po co jak będzie to działać prawidłowo bez łączenia z głównym dekoderem.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...