Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A działa ten Premiumbox z kartą Cameleon?

A Wifibox co prawda jest pvr ready ale podobno nagrania to porażka - zacinanie obrazu, poza tym trzeba wydać kasę na własny dysk.

Skoro obraz w Premium był dobry i nagle to zepsuli, to myślę że jest szansa na poprawkę softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto; czyli kto? Rozumiem, że masz na myśli tą małą garstkę ludzi poinformowanych z forum i ewentualnie ich kilku znajomych co dostaną takie info. Raczej przyszły abonent napalony ofertą w dobrej cenie :D , nie będzie miał wyboru jak tylko wziąć P.box, bo innego z dyskiem nie dostanie.

Jak faktycznie ta słaba jakość obrazu jest faktem to tylko czekać na masowe wpisy na FP NC+czy Anty NC+ i z tej garstki jak twierdzisz dowie się dość duża grupa ludzi.A przyszły abonent jak przekalkuluje droga ofert i dekoder o słabej jakości obrazu to pójdzie do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto; czyli kto? Rozumiem, że masz na myśli tą małą garstkę ludzi poinformowanych z forum i ewentualnie ich kilku znajomych co dostaną takie info. Raczej przyszły abonent napalony ofertą w dobrej cenie :D , nie będzie miał wyboru jak tylko wziąć P.box, bo innego z dyskiem nie dostanie.

Jak faktycznie ta słaba jakość obrazu jest faktem to tylko czekać na masowe wpisy na FP NC+czy Anty NC+ i z tej garstki jak twierdzisz dowie się dość duża grupa ludzi.A przyszły abonent jak przekalkuluje droga ofert i dekoder o słabej jakości obrazu to pójdzie do konkurencji.

 

Wiecie co media box ma zły obraz i co? Dalej go chwalą dlaczego? Myślicie że inaczej będzie z premium?

Może mieć on obraz klarowny jak popłuczyny z chińskiego tekaway a i tak będzie "najlepszym" dekoderem na rynku a sat kurier nagrodzi go w jakiejś pomrocznej kategorii tak jak nagrodził wifi boxa z softem z kopanym jak kibol po meczu.

Nie wiem czemu panuje powszechna opinnija że dekodery od nc+ są dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie sa?są na równi z Polsatem może nawet mają drobne + które to są naprawde nie wiele znaczące...akurat mam dostęp do nowosci NC+ i powiem tylko że kwestia przyzwyczajenia...Fakt nie zastąpią ani te cp ani nc nic co masz swojego sporo lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy a miałeś dekoder od polsatu? Mam teraz 5500s w multiroomie w porównaniu do tv lg który mam jest gorszy ma gorszy obraz ale do media boxa porównując to zostawił go w jakości obrazu i czułości głowicy daleko w tyle nawet lg nie ma tak czułej głowicy. Co prawda nie ma tych wodotrysków co media box które "działają" jednak w dekoderze liczy się tylko jakość obrazu i czuła głowica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co media box ma zły obraz i co? Dalej go chwalą dlaczego? Myślicie że inaczej będzie z premium?

Tak się zastanawiam na jakim to odbiorniku telewizyjnym.. oglądasz.. ?? Jakimś odbiorniku z markietu kupionym w promocji za 500 złotych..???

Zarówno Wi-fi ..jak i media ..

Obraz zasadniczo się nie różni od dekoderów prywatnych.. i to na odbiornikach 50 cali i wyżej..

No chyba ,żeś trafił na jakiś wadliwy egzemplarz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy a miałeś dekoder od polsatu? Mam teraz 5500s w multiroomie w porównaniu do tv lg który mam jest gorszy ma gorszy obraz ale do media boxa porównując to zostawił go w jakości obrazu i czułości głowicy daleko w tyle nawet lg nie ma tak czułej głowicy. Co prawda nie ma tych wodotrysków co media box które "działają" jednak w dekoderze liczy się tylko jakość obrazu i czuła głowica.

A myślisz że na czym odbierałem 12 lat CP?Kiedyś nie było modułów.Obecnie też posiadam HD 3000 ale nie opłacony i wolę zdecydowanie obraz z dekodera NC+nie wspominając o działaniu czy rażącym w oczy menu o kolorze pomarańczowym.Zresztą przerobisz kilka dekoderów tamtego operatora jak ja to wyrobisz sobie opinię obyś miał większe szczęście niż ja i trafiał na lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trafiłem na jakiś dobry egzemplarz. A Polsatowsie menu to wywołuje u mnie odruch wymiotny nc+ ma piękne menu do tego co ma Polsat to nie jest ironia nawet te ostatnie na którym wszyscy psy wieszają.

Wolniejszy 5500s od media boxa przy przełączaniu kanałów też jest ale jak mam skakać po kanałach albo spokojnie obejrzeć jakiś film (a przeważnie przysypiam przy oglądaniu) w dobrej jakości bez męczących komunikatów brak sygnału na ant 2 to wybiorę 5500s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ten wątek jak i o Mediaboxie i sam oceń bo jest wiele sprzecznych opinii.Jedni chwalą inni narzekają. Mediabox mają niby wycofywać z oferty a Wifi będą oferować dalej więc i jakieś niedoróbki będą poprawiać aktualizacjami tym bardziej że to nowy dekoder a więc i nie dopracowany do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co media box ma zły obraz i co? Dalej go chwalą dlaczego? Myślicie że inaczej będzie z premium?

Tak się zastanawiam na jakim to odbiorniku telewizyjnym.. oglądasz.. ?? Jakimś odbiorniku z markietu kupionym w promocji za 500 złotych..???

Zarówno Wi-fi ..jak i media ..

Obraz zasadniczo się nie różni od dekoderów prywatnych.. i to na odbiornikach 50 cali i wyżej..

No chyba ,żeś trafił na jakiś wadliwy egzemplarz..

 

To chyba w żartach napisałeś, tak? :shock::shock:

 

Każdy, powtarzam każdy (i nie jest to dziwne) odbiornik z wolnego rynku będzie miał lepszą jakość obrazu i dźwięku niż obojętnie jaki dekoder platformy. O funkcjonalnościach już nie mówiąc...

 

2 tygodnie temu zakupiłem za 260 zł nowy odbiornik Cryptobox 600HD. Po podłączeniu ewidentnie widać różnicę w jakości obrazu i dźwięku. Od razu rzuciła się ostrość i nasycenie barw. A to odbiornik za mniej niż 300 zł! To weź teraz podłącz dekoder za 2 tyś, tysiąc czy nawet 700-800 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej. Oprogramowanie dekodera dla platformy musi ogarnąć wiele dodatkowych rzeczy narzucanych przez dostawcę usług jak VOD czy inne [beep]ołki wyświetlane na ekranie :) Poza tym tak jest z każdym sprzętem, telefony z nakładką operatora lub producenta działają wolniej niż te z czystym androidem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...