Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To n wprowadziła konieczność łączenia dekoderów i wiadomo jak skończyli. :) Tak że nc+ powinna mocno przemyśleć rozwiązania MR. :)

 

n wprowadziła i to był bardzo dobry pomysł, aczkolwiek irytujący. Podłączenie przez wifi wszystkich dekoderów do tej samej siedzi jest jeszcze lepszym rozwiązaniem. W kwestii multiroom jeszcze bardziej irytujący jest CP, a do tego kasują więcej za MR przy niskich pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To n wprowadziła konieczność łączenia dekoderów i wiadomo jak skończyli. :) Tak że nc+ powinna mocno przemyśleć rozwiązania MR. :)

 

n wprowadziła i to był bardzo dobry pomysł, aczkolwiek irytujący. Podłączenie przez wifi wszystkich dekoderów do tej samej siedzi jest jeszcze lepszym rozwiązaniem. W kwestii multiroom jeszcze bardziej irytujący jest CP, a do tego kasują więcej za MR przy niskich pakietach.

 

Multiroom rodem z cyfry plus ( czyli dostępny jeszcze na kartach cameleon ) jest najlepszym rozwiązaniem. W tym kierunku powinna pójść nc+

W CP dekodery nie są łączone żadnym kablem czy wifi. Jedynym mankamentem jest przekładanie co jakiś czas karty z głównego dekodera do pozoztałych.

Przy nowych dekoderach nc+ ( premiumbox czy wifibox ) można zastosować takie rozwiązanie jak w dawnej cyfrze. Skoro oba dekodery są w systemie NAGRA, to chyba nie potrzebują łączenia w sieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przed chwila wziołem oferte z premiumboxsem i multiroomem, a nie wiecie jaki dekoder daja do muliroomu, pani powiedziela ze box ale wszystko ma koncowke boxxx???

Powinieneś dostać WiFi box+

 

@Be89. Nie ważne, że wydłużyli czas. To jest najgorsze rozwiązanie jakie może być. Już lepszym rozwiązaniem jest MR po WiFi od ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest wyposażenie dekoderów w wifi, wtedy żadne kable nie są potrzebne. VPN-y to już bardziej skomplikowana sprawa, na pewno nie spowodują dzielenia umów na taką skalę jaka jest w tej chwili a jednocześnie nie utrudnia życia uczciwym wobec nc+ abonentom.

Witam

 

Przed chwila wziołem oferte z premiumboxsem i multiroomem, a nie wiecie jaki dekoder daja do muliroomu, pani powiedziela ze box ale wszystko ma koncowke boxxx???

Dają wifiboksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przed chwila woziłem oferte z Premiumboxsem i multiroomem, a nie wiecie jaki dekoder daja do muliroomu, pani powiedziela ze box ale wszystko ma koncowke boxxx???

 

Jest szansa dostaniesz Box 5800S czyli dekoder po "n", ostatnio słyszę o takich przypadkach. Gratuluję zakupu przez internet/ infolinię i braku możliwości wyboru dekodera do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa dostaniesz Box 5800S czyli dekoder po "n", ostatnio słyszę o takich przypadkach. Gratuluję zakupu przez internet/ infolinię i braku możliwości wyboru dekodera do MR.

 

 

Dekoder ten został oficjalnie wycofany z dystrybucji z dniem 9 grudnia :), więc raczej szanse są nikłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejstruj sie do ica i sam zrob reaktywacje jezeli juz minelo 2 godz

 

Mineły już 3 godziny i nadal nie działają kanały. Może przez słabą jakość sygnału bo jest w okolicach 40%? Na razie podłączyłem dekoder do starej anteny 60cm.

Próbowałem się zarejestrować na tym ica ale jest komunikat "Podałeś błędny numer pesel lub numer abonenta", a wpisuje na pewno dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejstruj sie do ica i sam zrob reaktywacje jezeli juz minelo 2 godz

 

Mineły już 3 godziny i nadal nie działają kanały. Może przez słabą jakość sygnału bo jest w okolicach 40%? Na razie podłączyłem dekoder do starej anteny 60cm.

Próbowałem się zarejestrować na tym ica ale jest komunikat "Podałeś błędny numer pesel lub numer abonenta", a wpisuje na pewno dobrze.

 

Witam, to mój pierwszy post na tym forum.

Uprawnienia najlepiej ustawić tuner na kanał 11 - TVP HD i poczekać kwadrans do 30min - tak słyszałem.

Co do logowania do ICA to jeśli masz numer abonenta zakończony -1 tzn np. XXXXXXX-1 to przy logowaniu wpisz bez końcówki -1

 

Powodzenia i udanego odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...