Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie chce ponosić niepotrzebnych kosztów @pasjonat Takie prawa biznesu.

Proszę Cię bardzo. Kilkaset tysięcy minimum wyłóż z własnej kieszeni na zakup urządzeń, idź i rób, wymień urządzenia, wymień nadajniki na masztach w ramach pracy charytatywnej :)

Czasem jak czytam Twoje komentarze to wprost nie dowierzam że potrafisz takie rzeczy pisać jak piszesz. Zupełny brak łączenia kropek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek79 ja też czekam na oficjalną informacje kiedy start tego kanału CTV9, mam nadzieję, że już niebawem pojawi się informacja o starcie CTV9 i ramówka na pierwsze dni nadawania tego kanału. Zastanawiam się co z 2 nie zapełnionymi slotami na Muxu 8 czy będzie konkurs na obsadzenie tych wolnych miejsc i czy rzeczywiście ostatecznie drugi kanał od Red Media RCTV serialowo - filmowy został odrzucony na 100% czy nadawca się będzie się odwoływał od decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rezerwacji na MUX8

19 stycznia 2024

Udostępnij

 

Udostępnij na portalu TwitterOtwórz w nowym oknie

 

Udostępnij na portalu FacebookOtwórz w nowym oknie

 

Udostępnij na portalu LinkedinOtwórz w nowym oknie

 

Udostępnij przez e-mail

 

Drukuj

Dnia 18 grudnia 2023 r. do Prezesa UKE wpłynął wniosek Emitel S.A. z siedzibą w Warszawie, w sprawie zmiany decyzji Prezesa UKE nr DZC.WRT.5157.17.2015.37 z 2 października 2015 r., utrzymanej w mocy decyzją Prezesa UKE Nr DZC.WRT.5157.17.2015 (DZC.WRT.514.91.2016.5) z dnia 12 maja 2016 r., zmienionej następnie decyzjami nr DZC.WRT.514.23.2017.58 z dnia 26 marca 2018 r., nr DZC.WRT.514.20.2019.13 z dnia 30 kwietnia 2019 r. oraz nr DC.WRT.514.100.2022.24 z dnia 7 kwietnia 2023 r., dokonującej rezerwacji częstotliwości na rzecz tej Spółki z zakresu 174-230 MHz na obszarze całego kraju, polegającej na zmianie warunków programowych oraz standardu emisji.

Stosownie do art. 1141 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne zainteresowanych wypowiedzeniem się co do tej zmiany prosimy o składanie stanowisk na piśmie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej na adres ul. Giełdowa 7/9, 01-211 Warszawa – z dopiskiem: „Stanowisko dotyczące zmiany rezerwacji na MUX8”, lub za pomocą Platformy Usług Elektronicznych UKE pod adresem https://pue.uke.gov.pl w formie dokumentu typu PDF, WORD lub utworzonego w innym edytorze tekstu (z zasadami tworzenia dostępnych dokumentów mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie) - w terminie 30 dni od daty publikacji niniejszej informacji.

Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Komunikacji Elektronicznej

Osoba odpowiedzialna:Konrad Bródka

Osoba publikująca informację:Przemysław Poznański

Data publikacji:19.01.2024 16:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Umiesz czytać? Musi przejść ścieżkę formalną. Teraz będą konsultacje. 

Rzecz jadna jak zawsze z pokręconymi zasadami. Osobiście mam uraz do UKE za odrzuconą opinie w konsultacjach do MUX4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję tak jak wszyscy na tym forum aby potwierdziło się to oczym my wszyscy myślimy czyli o podniesieniu tego Multipleksu niezależnie jaki numer by miał do HD i przejściu na nowy standard DVB-T2 co by zakończyło patologie SD( mydła  ekronowego) na Multipleksach ogólnopolskich 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej że i ten MUX przejdzie na DVB-T2/HEVC ale dopiero po zakończeniu migracji ostatniego MUX-a z pasma UHF czyli MUX3 TVP. Tego chcą i nadawcy tego MUX-a i sam Emitel. :-)

Tylko wygląda na to że nie stanie się to na co wszyscy czekamy czyli przeniesienie tego MUX-a na pasmo UHF do MUX5. Nie rozumiem tego skoro konsultacje na Konferencji 2023 końcowo wyszyły że pasmo 600 MHz UHF zostaje dla NTC? :-( Nie wiem na co czeka UKE i KRRiTV z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że do końca roku ten MUX będzie w DVB-T2  i będziemy mieć wreszcie lepszą jakość. Przy okazji powinni ogarnąć polaryzacje jakościowo sygnałową tego MUX-u by każdy mogł bezproblemowo odbierać, ponieważ nie uszukujmy dużo osób nadal ma z nim problemy  czyli brak sygnału w jego lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać harmonogram przełączenia MUX8 na DVB-T2/HEVC. Będzie dzielony na pół tak jak to było w przypadku przełączenia MUX3 na DVB-T2/HEVC czy tak jak w przypadku MUX1, MUX2, MUX4 będą województwami przełączone (tzn. dany miesiąc - kilka województw) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...