Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie startuje, bo się pogodził już dawno z pewną porażką. O ile się nie mylę już podejmował próby znalezienia się w DVB-T, naturalnie bezskutecznie. Na tym kanale i tak nic ciekawego nie ma, to taki kolejny denny TV Puls, jedynie o jakiś większy pluralizm się rozchodzi a jego właśnie brak. Red Carpet TV może podzielić los tej stacji. 

Edytowane przez piotr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzisiaj się wyjaśni czy Red Media Group, Red Carpet Tv dostanie nadawanie z chociażby jednym kanałem np RCTV kanałem filmowo- serialowym na Mux 8 DVBT, jestem ciekaw czy jeśli dostaną zgodę na nadawane to jak długo potrwa proces, czy uda się tak zrobić z dalszymi krokami i pozwoleniami od UKE i KRRitv by najpóóżniej po 20.stycznia.2024 kanał od Red Media Group pojawił się w naziemnej tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co oni czekają z przeniesieniem tego Mux-8 na pasmo UHF na częstotliwości Mux-5 a najlepiej Mux-4 który powinien wrócić do puli wolnych częstotliwości. Wtedy całe pasmo VHF dla DAB+ i eter jest w miarę uporządkowany. Ludzie nie muszą wtedy kombinować z antenami na VHF i UHF.  Niby takie proste a stoi w miejscu.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja co do MUX8 nie jest łatwa. Ma obowiązującą rezerwację do 2030 roku. Żadna ze stron nie będzie zainteresowana do ponoszenia niepotrzebnych kosztów w związku z jakąkolwiek zmianą, czy to przejście na nowy standard, czy przeniesienie na pasmo UHF. Tutaj musi dojść do jakiegoś konsensusu między Emitel a nadawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja co do MUX8 nie jest łatwa. Ma obowiązującą rezerwację do 2030 roku. Żadna ze stron nie będzie zainteresowana do ponoszenia niepotrzebnych kosztów w związku z jakąkolwiek zmianą, czy to przejście na nowy standard, czy przeniesienie na pasmo UHF. Tutaj musi dojść do jakiegoś konsensusu między Emitel a nadawcami.
Jedyna najlepsza opcja to wykorzystanie nadajników do DAB+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marek79 napisał(a):

@vigooNiedługo pewnie następny kanał dostanie koncesję  :)  

Albo po Świętach, albo po Nowym Roku dadzą na zapowiedzi.

Chyba nie dostanie, ostatnio napisał mi prezes KRRiT, gdy napisałem mu o sytuacji prawicowych stacji TV w NTC, że jest jedno wolne miejsce na MUX8 i nie ma problemu by ktoś wystartował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jaki numer będzie miał ten nowy kanał TV9 Dziewiątka na slocie skoro Wydarzenia 24 będą miały nr 49 to może ten nowy kanał będzie miał 47 lub 48 i czy jest szansa najpózniej po 10.02.2024r wystartuje ten nowy kanał i co z drugim kanałem od Red Media Group bo sprzeczne są informacje, jedni piszą, że nie dostał zgody a drudzy że dostał zgodę na nadawanie a inni że zgoda dopiero zostanie wydana i więc jak jest naprawdę w tej kwestii?

 

W kwestii na rozpisanie konkursu na 3 miejsce to ciekawe czy MWE jednak zmieni zdanie i będzie chciał wystartować albo czy wystartuje jakiś kanał muzyczny w konkursie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...