Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest jeszcze jeden numer z VOD. W moim przypadku gdy wpisuję kod z ekranu w ICA - twierdzi, że nie jest to kod do mojego PVR-a, natomiast zamówienie sms-em bez problemu. W bibliotece mam na ten moment 3 filmy (Mission Impossible, Monsunowe Wesele i Zmowa Pierwszych Żon-wszystkie testowo ściągnięte po godzinie 19 i chodzą - jakość średnia. Zastanawiam się, czy to sposób na wyciąganie dodatkowej kasy od abonentów - sms (0.61 brutto) To tyle na ten moment. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 1 filmu ja juz za ten Vod dziekuje.

Po pierwsze jakosc lekko mowiac srednia,

Po drugie ten koszmarny lektor: Do tej pory canal + byl u mnie na 1 miejscu, bo jaka jedyna telewizja w kraju uwzglednial od lat potrzeby ludzi nie mogacych ogladac filmow z koszmarnym lektorem. A teraz wprowadza VOD bez napisow i kaze sobie za to placic...

Po trzecie uprawnienia do hitow tylko na dwa dni i to teraz niby w promocji po 2 zl? A potem po 13? Zeby obejrzec film spzred 10 lat? To juz N-ka lepiej to rozwiazala, tam za pakiet przebrzmialych filmow jest po prostu mieiseczna oplata i tyle.

Po czwarte jak wreszcie beda dostepne te nowosci i okaze sie ze sa tez z lektorem, to sorry , ale ja nawet dwoch zlotych nie zaplace. Mnie od lektora odrzuca.

Z tego calego Vodu wynika jedno: zostal uruchomiony tylko po to, by byl, bo jest w n-ce i chyba nikomu wcyfrze nie zalezy, by ktokolwiek go ogladal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 1 filmu ja juz za ten Vod dziekuje.

Po pierwsze jakosc lekko mowiac srednia,

Po drugie ten koszmarny lektor: Do tej pory canal + byl u mnie na 1 miejscu, bo jaka jedyna telewizja w kraju uwzglednial od lat potrzeby ludzi nie mogacych ogladac filmow z koszmarnym lektorem. A teraz wprowadza VOD bez napisow i kaze sobie za to placic...

Po trzecie uprawnienia do hitow tylko na dwa dni i to teraz niby w promocji po 2 zl? A potem po 13? Zeby obejrzec film spzred 10 lat? To juz N-ka lepiej to rozwiazala, tam za pakiet przebrzmialych filmow jest po prostu mieiseczna oplata i tyle.

Po czwarte jak wreszcie beda dostepne te nowosci i okaze sie ze sa tez z lektorem, to sorry , ale ja nawet dwoch zlotych nie zaplace. Mnie od lektora odrzuca.

Z tego calego Vodu wynika jedno: zostal uruchomiony tylko po to, by byl, bo jest w n-ce i chyba nikomu wcyfrze nie zalezy, by ktokolwiek go ogladal....

 

Popieram w 100 procentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najwazniejsze,by wszystkie kanaly byly w DD 5.1 i to zarowno w wersji oryginalnej,jak i z lektorem(tak jak na Filmbox-ie).Oczywiscie najlepiej w jakosci HD.Caly Vod to jest stworzony tylko i wylacznie na wyrwanie dodatkowej kasy i to w kazdej postaci.Zarowno w Cyfrze,N-ce jak i na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek76 zgadzam się w 100%.

 

Mam podobne zdanie na temat oglądnia filmów z lektorem.

Najgorsze jest jednak to, że na tym syfie (PVR za 20zł miesięcznie) nie można odtworzyć nagranego filmu z canal plus film hd z poprawnie działającymi napisami.

Wcześniej się opóżniały teraz przyspieszają!

 

Krótko mówiąć abonent płaci haracz a nie może sobie obejrzeć filmu z napisami o wybranej przez siebie porze. A cyfra dba o użytkownika PVR-a wysyłając mu raz na rok upgrade softu :/

 

olewanie klienta to mało powiedziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nic nie śmiga - na wszystkich filmach usługa dostępna wkrótce :/ Dzwoniłem do nich, po 50 minutach słuchania :censored: melodyjki, konsultant nie wiedział o co chodzi, coś tam mruczał ze oni dopiero te filmy wysyłają i że to wszystko na razie jest w fazie testów dlatego taka promocja cenowa. Ponadto poruszyłem sprawę dekodera PVR i ich wadliwego nowego softu przez który dekoder chodzi jeszcze gorzej niż do tej pory. Technicy C+ kazali mi go wymienić w salonie, tylko problem w tym, że nowych dekoderów nie ma i nie będzie do lutego. Chciałem od nich rabat na użytkowanie wadliwego produktu, to mi koleś powiedział, że mogę wziąć sobie zwykły dekoder SD, a ten mój wadliwy i tak komuś dadzą, bo ludzie na nie czekają. Tak się dba o starego abonenta, z pięcioletnim stażem, w Cyfrze +. Dzisiaj powiedziałem sobie dość takiego takiego traktowania, w styczniu kończy mi się umowa na czas określony i sp... :censored: z tej platformy. Jutro biorę n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje pozew sadowy do Cyfry. Zaplacilem 2 zlote i teraz mam film " dostepny wkrotce " . Serio ... moge zrozumiec problemy techniczne ... ale nie rozumie tak zwanej "buty " Cyfry . Zadnych komunikatow , wyjasnien , przeprosin . Nawet nie wylaczyli reklam VOD-u na swojej glownej stronie. ... Lekcewazenie klienta moze odbic sie im jak bumerang...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, a zeby bylo smiesznie raz film z canal + nagral mi sie z napisami dobrze, czyli to na 100% wina tego softu...

Gdybym ja pracowal nad tym u mnie w firmie i przez rok nie potrafil naprawic tak prostej rzeczy wylecialbym dyscyplinarnie...

 

Czyli reasunujac: na cyfrze mamy teraz dwa Vod-y z lektorem i HBO, ktore przeciez od kilku lat czesciowo bylo z napisami w wersji HD rowniez tylko z lektorem...

Totalne olewanie abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje pozew sadowy do Cyfry. Zaplacilem 2 zlote i teraz mam film " dostepny wkrotce " . Serio ... moge zrozumiec problemy techniczne ... ale nie rozumie tak zwanej "buty " Cyfry . Zadnych komunikatow , wyjasnien , przeprosin . Nawet nie wylaczyli reklam VOD-u na swojej glownej stronie. ... Lekcewazenie klienta moze odbic sie im jak bumerang...

 

Chcesz się procesować o 2 zł :lol: ?

 

A tak zupełnie na poważnie. Panowie wyluzujmy. Żadna platforma w Polsce nie jest idealna i nie ma się czym denerwować. U mnie się nie ściągnął żaden film, ale dzięki temu miałem okazję posprzątać w domu itp. Wszyscy zapowiadają niewiadomo co, a wychodzi jak wychodzi, do każdej informacji trzeba podchodzić z dystansem, bo tylko niepotrzebnie sobie nerwy psujemy.

 

Wesołych Świat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim dystansem ? Do tej dziadowskiej platformy nic nie dociera. Fuszerka goni fuszerkę a abonament ciągle rośnie.Totalne olewanie abonenta, niekompetencja ludzi którzy siedzą tam przy telefonach i [beep]zą tylko w stołki,beznadziejny dekoder PVR HD, nieumiejętność wprowadzenia nowej usługi. Czuję się przy cyfrze jakbym cofną się w czasie przynajmniej o 20 lat. Zyczę tej zacofanej i beznadziejnej platformie aby potraciła prawa do transmisji lig europejskich i NBA wtedy z czystym sumieniem powiem jej żegnaj i do niezobaczenia. Bo jedynie sport powstrzymuje mnie od rezygnacji z tego czegoś co się nazywa cyfrą. Sorry za nerwy ale już niemogę. Ta cyfra doprowadza mnie już do skrajnego wyczerpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wy jesteście nienormalni, jedena piszę pozew za 2 zloty a drugi to by pozwalniał wsystkich jak by mogł, a jeszcze tydzien temu to nie mieliście wogóle tej usługi i jakos żyliście a teraz :woot: nie no na mózg wam padło , idzcie na spacer lub na basem na uspokojenie nerwów. no naprawdę szok z wami :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest aktywnych 13 pozycji, ale ściągnę dopiero po świętach. Po tym co czytam, nie chcę się denerwować w czasie świąt. I myślę, ze lepiej zająć się rodziną niż wkurzać się na pracowników Cyfry i podwyżkę abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...