Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem o tym, ze VOD będzie dla wszystkich abonentów mających ich dekoder z dyskiem.

Ja natomiast jestem w posiadaniu tego dekodera tylko on był brany nie na mnie tylko na rodziców i teraz nie wiem czy będę mógł z tego dobrodziejstwa które się zwie VOD skorzystać mając wyżej wymieniony dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o tym, ze VOD będzie dla wszystkich abonentów mających ich dekoder z dyskiem.

Ja natomiast jestem w posiadaniu tego dekodera tylko on był brany nie na mnie tylko na rodziców i teraz nie wiem czy będę mógł z tego dobrodziejstwa które się zwie VOD skorzystać mając wyżej wymieniony dekoder.

 

To odpowiedź na moje pytanie z BOA dla tych co są w podobnej sytuacji

 

"Wyjaśniam, iż z usługi VOD będą mogły skorzystać osoby, które wynajmują od CYFRY+ dekoder Philips PVR HD. Jeżeli dekoder, który Pani posiada, jest przypisany do innego kontraktu, wszelkie opłaty za pobrane filmy będą naliczane na Umowie osoby która wynajęła dekoder."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma 100GB własne 70GB HBO-80GB rezerwacja jest od samego początku na takim poziomie (podobno Własne i hbo moją mieć później tylko po 50)

 

Będzie chyba mała rekonfiguracja miejsca na dysku jak informacja o aktualnej pojemności 80 GB na VOD jest prawdziwa. Trzeba znalesc miejsce na około 40 filmów sd i hd oraz na ich zwiastuny. Lepiej żeby filmy sie już zgrywały bo jak ktoś ma podłączony PVR jednym kablem oraz dużo nagrywa w dzień i w nocy to będzie miał problem a kusząca promocja 2 zł za każdy film i program do końca grudnia będzie dla niego niedostępna.

 

Mały cytat wywiadu sponsorowanego "Zaproś kino do domu!" Pani Beaty Ryczkowskiej , Dyrektora Pionu Programowego Cyfry+ z gazety telewizyjnej rekomendowanej przez platformy cyfrowe:

 

"Poprzez dekodery PVR CYFRA+ (abonenci) będą mieli dostęp do

aktualizowanej na bieżąco biblioteki ok. 40 tytułów, podzielonej na działy: premiery, hity, koncerty, seriale, dokumenty. Informacja o ofercie CYFRA+ VOD wraz z opisami i trailerami proponowanych filmów będzie dostępna na menu dekodera PVR... Do końca grudnia będzie obowiązywała specjalna promocja - każdy film i program dostępny w cenie 2 zł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie dzwoniłem na infolinię zmienić pakiet i przy okazji zapytałem się czy na jutro jest przewidywana zmiana softu w Philipsach PVR i pan powiedział że nie. Więc chyba dodadzą tylko dodatkową zakładkę lub zmienią wygląd menu ukazującego się po naciśniciu klawisza B i ot będzie całą zmiana oprogramowania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełączy się na kanał 199 z opisu wynika, że właśnie "leci" film z opisu wynika że jest to jeden z filmów który zaprezentuje nam VOD C+. Moim skromnym zdaniem wydaje mi się że filmy już się nagrywają (słychać szum twardego dysku tak samo jak przy nagrywaniu się filmów HBO DIGITAL) w czasie 1:1. Proces jak widać rozpoczęli wcześniej aby jutro już wszystko było gotowe. A My będziemy zamawiać tylko uprawnienia do tych filmów. Ale to są tylko moje głośne rozważania i stwierdzanie faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Cyfra nie radzi sobie z oprogramowaniem do Phila PVR, (do innych też nie bardzo), trzymają się schematów sprzed 10 lat (vide wygląd menu)

Dziwne że po prostu nie wzięli sprzętu od francuzów razem z oprogramowaniem i po prostu tego nie spol[beep]i.

Widać to na przykładzie softów alternatywnych i do Mediasatów jak i do Philipsów, i co tak naprawdę można z nich wyciągnąć jeżeli się chce.

Dziwna polityka firmy.

Bo z philem pvr męczą się już od jakiegoś czasu, i nie bardzo im wychodzi, praktycznie jedna aktualizacja softu przez ostatni rok. Już ze 3 razy powinni zmienić szefa działu odpowiedzialnego za oprogramowanie do dekoderów (chociaż coraz częściej przychodzi mi do głowy, że takowego działu nie ma... -siedzi sobie jedna osóbka w kantorku w C+ i se klepie i klepie i wyklepać nie może :) ).

Pozdrawiam i mam nadzieję że jak przyjdę z pracy to PVR HD mi się zaktualizuje -i wieczorkiem będę mógł się napawać Iron Manem w HD :D -co jest oczywiście życzeniem do złotej rybki, no ale pomarzyć sobie można... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...