Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to co zauwarzylem w oferta Vod za pierwszym razem zazwyczaj sie nie pobiera.Jak juz sie pobieze sa tylko tytuly i opis ze dostepny wkrotce.Czyli nie ma mozliwosci zamowienia filmu.Przez Ica mozna zamowiwc film tylko brak kodu jaki nalezy wpisac.Cos mi sie wydaje ze jeszcze troche czasu potrwa niz to cale Vod wystartuje

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie filmy z oferty są ale pisze dostępne wkrótce szajs :(
Przeciez te filmu musza sie posciagac na dysk i nie trwa to godzine:) Tyle filmow i to jeszcze w HD to napewno z 3,4 dni musza sie sciagac. Antena z podwójnym konwenterem i dwoma kablami bo inaczej nici ze sciagania:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest problem z przesyłaniem uprawnień na dekodery po złożeniu zamówienia przez ICA lub telefon. Problem rozwiązują technicy Cyfry+ na razie nie ma możliwości obejrzenia zapłaconego filmu.

Ma ktoś już zaktywowany film Lara Croft Tomb Raider gotowy do obejrzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To każdy dekoder generuje inny kod? Jeśli nie to podaj mi kod i numer sms i co trzeba wpisać żeby ściągnąć film. Jestem w pracy wrócę o 24 i chciałbym obejrzeć. Jak możesz to napisz co i jak.

Z tego co mi wiadomo to każdy tuner ma inny kod i jest to zależne od kilku czynników. Nie wiem czy będziesz miał film, bo są z tym problemy. Najszybciej będzie to działało to i tak przez ICA ;) Także, wejdź do domu/mieszkania, weź kod, wejdź w ICA, zamów i po chwili powinieneś mieć dostęp do filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pytam gdzie są wszystkie obiecane na dzisiaj filmy ? Cyfra to jednak wielka porażka. Za co się nie weźmie to zepsuje. Dobrze że mam również n-kę tam sobie dzisiaj obejrzę Iron Man. A z Vodu cyfry nieskorzystam bo jescze sobie telewizor popsuje tym dziadostwem od cyfry pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba dostepnych pozycji rośnie - obecnie mam 10, ale nadal czekam na dostepność prawdziwych hitów: Indiana ...

Ciekawe od czego to zależy, wczęsniej jeśli dobrze pamiętam te filmy na kanale 199 wgrywały się, czyżby szły od nowa albo coś dosyłają? Ktoś ma pomysł na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnych jest 6 filmow. W HD tylko Mission Impossible. Odebranie uprawnien z ICA zajelo kilka sekund. No i niespodzianka ! Film nie jest 16:9 jakies czarne pasy na gorze i dole ekranu. Nie da sie tego zmienic. Telewizor automatycznie mi sie przelacza z 1080 p na 720p. Jakosc obrazu jak w poprawnym SD. Widac, ze wiele w tej ofercie do zrobienia .... czy aby byl na to czas podczas Swiat ? :/

 

A Teraz widze ciemnosc i komunikat "Usluga nieaktywna Blad nr 1" Moje 2 zlote przepadlo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież mam ten komunikat "Usługa nieaktywna.Błąd nr 1 Proszę spróbować później." Dlatego ja narazie wstrzymuję się od zamawiania filmów. Najprawdopodobniej nie skorzystam z ich oferty wcale. Mam gdzieś i ch promocje na te filmy. Obejrzę sobie większość tych folmów w n-ce. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postanowiłem rano, że do 18.00 nie będę włączał tunera, żeby się coś chociaż ściągnęło.

Kilka minut po 18 włączyłem iiii....wielka kupa. Wszystkie pozycje "Dostępne wkrótce"

Przy pierwszym wejściu do biblioteki wyskakuje żebym sie skontaktować z Biurem...

Czekało sie na VOD tyle czasu i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niby udalo sie dostac do VOD ale juz nie mam ani jednej dostepnej pozycji a co z tym za ktore juz zaplacilem ??? Zaraz mnie ten zlom z denerwuje. Przeprowadzilem aktualizacje listy programow i teraz mam na polowie brak uprawnien co do k.... nedzy jest !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...