Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja napisze tak jak niektorzy wyzej.W cyfrze trzyma mnie tylko sport bo na film to ciezko liczyc.Wczoraj chcialem ogladnac na VOD to nie jest kraj dla starcyh ludzi w HD a tu lektor i brak mozliwosci wybrania napisow.Miala byc wspaniala usluga kino w domu czy jakos tak a film HD z lektorem .Sorki lekkie nieporozuminie.Jestem abonentem prawie 7 lat i trace powoli cierpliwosc.Tak jak pisalem gdyby nie najlepsza oferta sportowa juz dawno bym zrezygnowal.Ten caly Vod to jest tak samo wielkie [beep]o jak HBO Digital.Po tym darmowym okresie chyba nikt rozsadny nie zaplaci za to 15 zl choc patrzac na ostatnie poczynania cyfra vide 12 zlotych za francuskie kanalay wszystkiego mozna sie spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie którzy mają sześć postów na forum nie wypowiadaja się tak kategorycznie (pozwy sądowe itp). Widzę tu masę ludzi ktorzy nie mają pojęcia o tv sat a postanawiają się wypowiadać. Ja sam na tym forum nie jestem taki aktywny w pisaniu ale w przeciwieństwie do tych małolatów najpierw czytam co napisali tutaj madrzejsi ode mnie a dopiero póżniej komentuję. Dzisiejsza młodzież woli pisać byle co i mieć tylko pretensje. Ludzie nie kompromitujcie sie najpierw czytajcie wątek a pożniej coś piszcie ,,kochane dzieci". Pozdrawiam i żecze wesołych świąt :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ludzie którzy mają sześć postów na forum nie wypowiadaja się tak kategorycznie (pozwy sądowe itp). Widzę tu masę ludzi ktorzy nie mają pojęcia o tv sat a postanawiają się wypowiadać. Ja sam na tym forum nie jestem taki aktywny w pisaniu ale w przeciwieństwie do tych małolatów najpierw czytam co napisali tutaj madrzejsi ode mnie a dopiero póżniej komentuję. Dzisiejsza młodzież woli pisać byle co i mieć tylko pretensje. Ludzie nie kompromitujcie sie najpierw czytajcie wątek a pożniej coś piszcie ,,kochane dzieci". Pozdrawiam i żecze wesołych świąt :oops:

 

Sam jestes malolatem. Czy ty nie rozumiesz, ze normalny, pracujacy czlowiek, majacy rodzine ma zwykle malo czasu na odpoczynek przy TV i nie obchodzi go to, ze ma 300 kanalow, tylko to by miec dobre kanaly Premium bez lektora i taki sam dobrej jakosci VOD? Zeby odpoczac i zrelaksowac sie po dniu pracy bez nerwow? I mam prawo byc wkurzony, bo Przeboj kinowy z lektorem w Hd to dla mnie kpina, nie po to place platformie swoje pieniadze. Jak bede chcial lektora , zaczne ogladac N-ke na Nbox recorderze , ktory oddalem dziecku wlasnie dlatego: bo tam wszystko bylo tylko z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes malolatem. Czy ty nie rozumiesz, ze normalny, pracujacy czlowiek, majacy rodzine ma zwykle malo czasu na odpoczynek przy TV i nie obchodzi go to, ze ma 300 kanalow, tylko to by miec dobre kanaly Premium bez lektora i taki sam dobrej jakosci VOD? Zeby odpoczac i zrelaksowac sie po dniu pracy bez nerwow? I mam prawo byc wkurzony, bo Przeboj kinowy z lektorem w Hd to dla mnie kpina, nie po to place platformie swoje pieniadze. Jak bede chcial lektora , zaczne ogladac N-ke na Nbox recorderze , ktory oddalem dziecku wlasnie dlatego: bo tam wszystko bylo tylko z lektorem.

 

Mam 40 lat zrelaksowany karierowiczu i dorobkiewiczu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi odpowiedz , ile tak naprawde w normalny dzien normalny , pracujacy czlowiek ma czasu na tv? Doba ma 24h, 6-7 na sen, 10-na prace i dojazd, z 3-4 dla rodziny dziecka itp, . Wychodzi, ze max 3 godziny, jesli nic nie wypadnie... W Weekend tez tzreba zwykle troche czasu spedzic z rodzina itp. .

Dlatego mnie interesuje wylacznie produkt najwyzszej jakosci, bo inny marnuje moj czas, ktorego duzo nie mam.

I nie jestem karierowiczem, tylko normalnym czlowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnei dekoder sie włączył w dzień, pewnie cos pobierał, ale niepokojąco długo się nie wyłączał, buczał sobie jednostajnie. Okazało się, że zwiesił się, nie reagował na przyciski, musiałem go zresetować przez wyciąganie wtyczki. To są jakieś jaja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie te posty.Zwalniac dyscyplinarnie za to,ze ktos czegos nie potrafi NIE MOZNA :lol2: Mozna jedynie takich ludzi przesunac do innej pracy,lub nie przedluzyc umowy,o ile jest ona na czas okreslony.Normalny czlowiek w tym kraju srednio pracuje 8 godzin,bo takie mamy prawo.Wiecej paracuja tylko ludzie wyskiwani(najczescie za marne grosze),lub karierowicze,wiec nie sadze ze nalezy sie oburzac takimi stwierdzeniami poprzednikow.Owszem usluga powinna funkcjonowac poprawnie.Jesli ktos lubi niech ma mozliwosc ogladania DD 5.1 w wersji oryginalnej,ja natomiast wole tak jak robi filmbox-tj z lektorem i w 5.1.Uwazam zreszta,ze najlepszy bylby dubbing,ale to juz inny temat :oops: Ja mam 32 lata,pracuje i mam rodzine i male dziecko,a w tygodniu znajdzie sie ze 4-5 godz wolnego czasu,nie mowiac o weekendach :) Jak ktos ma Cyfre tylko dla sportu to tez nieco dziwne,lepiej juz zakupic Premiere.Polski komentarz i tak jest beznadziejny,a do sportu zbyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu coś się u mnie ruszyło doszkoło kilka filmów ok 6 lub 7. Najistotniejsze, ze sa dwa o które mi chodziło czyli Indiana.... oraz Sierociniec zamówiłem je telefonicznie pobranie uprawnień zajęło dokładnie kilka sekund sam byłem zaskoczony ze tak szybko.

Właśnie oglądam indianę....jakość przyzwoita choć jak na HD to nie powala na canale + HD wygląda to ciekawiej

Myślę ze z czasem bedzie coraz mniej powodów do narzekań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder dalej szaleje, coś tam pobiera, ale dziwne bo nie mam jeszcze żadnego materiału HD. Czy to możliwe np. z racji tego, że mam tą mniejszą, starszą antenę Cyfry+ (wsyzstkie kanały oprócz Filmboxa HD chodzą ok na niej). Czy ktoś z Was ma też tę antenę, a pobrało mu film w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Cisek wyciagnoles wtyczke z sieci ... i tak pozbyles sie przynajmniej jednego filmu na kilka dni.

Wgralo sie juz 18 filmow z 27 pozycji, tez w HD. Od wczoraj w dekoderach mozna wylaczyc pilotem tylko obraz. Dekoder i dysk twardy tak jak sluchac pracuje non stop i to bardzo intensywnie. Poniewaz wydaje sie, ze dosyl filmow odbywa sie w czasie rzeczywistym z konalu 26 i 34 operacja wyciagniecia wtyczki z sieci niweczy wgranie co najmniej jednego filmu.

Nie polecal bym nagrywanie wlasnych audycji w tym heroicznym czasie wcisniecia w ciagu jednej doby 27 fimow VOD na dysk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje one będą lecialy zapętlone przez cały czas aż do uzupełnienia całej biblioteki. Przecież ludzie oglądają też telewizję, mają własne zaprogramowane nagrania, ktore pewnie mają priorytet. Co do wtyczki - dokaldnie to był twardy reset przez dłuższe przytrzymanie przycisku. Poważnie dekoder nie reagował na żadne komendy i od kilku godzin szumiał bez żadnej przerwy. W tym momencie faktycznie szumi, pobiera, co godzine albo dwie słychać, że się na moment wyłącza i rozpoczyna nowy film, wcześniej kilka godzin szumiał bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie.Czy jak są transferowne w nocy filmy na HBO Digital to mogę pobrać uprawnienia do zamówionego filmu. Bo o trzeciej w nocy zamówiłem film To nie jest kraj dla starych ludzi i kiedy chciałem pobrać uprawnienia to wyskoczył mi komunikat skontaktuj sie z CTA spróbuj ponownie później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę czasu (to cud!) i ja, ażeby opisać moje (co prawda krótkie doświadczenia), z VOD:)

Zamówiłem na razie Indiana Jones HD i To nie jest kraj dla starych ludzi HD... Pierwszy tytuł obejrzałem po łebkach, bo mało mnie interesują przygody tamtego bohatera...Oceniłem jakość obrazu i dźwięku 5.1, w obydwu przypadkach egzamin zdany z dużym plusem! Faktycznie i słusznie rzuca się inwektywami w stronę operatora za brak napisów, który powoduje lekkie rozdrażnienie zainteresowanych! Ale co nie ma dziś, będzie jutro:P

Kolejny film- "To nie jest kraj..." oprócz dużej merytorycznej wartości, zaskoczył mnie również dobrym dźwiękiem i obrazem HD :] Mały minus...tak, tak za brak napisów! Ale dla mnie, to mały problem, acz nie umniejszam Waszych racji, że takowe być powinny...

Samo zamawianie przebiegło nadzwyczaj szybko, w ilości kilku sekund, odkąd wysłałem sms-y i odebrałem uprawnienia! Czas na ICA, jeszcze przyjdzie, przy zamawianiu kolejnych pozycji, ale czasowo zdążę dopiero w weekend.

Także, chyba znowu jestem jakimś nadzwyczaj osobliwym wyjątkiem, któremu wszystko działa dobrze z nowym softem, z nowym VOD-em...

Natomiast wszystkie komentarze, zatrważające w jakości i ilości negatywnych opinii pod adresem Cyfry+ przyjmuję z dużym przymróżeniem oka. Wszak, krecia robota jest już znana dosyć dobrze, kiedy to "pewne osoby" z paroma postami na koncie próbują poddawać rzetelnej ocenie swoje przygody z usługami danej platformy. Ci bywają inspirowani "od góry", lub sami się poczuwają do tej roli. Ale czego się nie robi, by oczerniać konkurencję...Takie zarzuty można stawiać obydwu stronom (Cyfra+ i n)... :) Nie mniej, wprost nie oskarżam tu Kogokolwiek :wink:

 

Kolejne testy przedemną, po świętach...Natomiast na pełną satysfakcję z VOD przyjdzie mi czekać i tak jeszcze do 2009 r. kiedy umowy z kolejnymi dużymi wytwórniami zaczną obowiązywać i doczekamy się napisów...

Póki co, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem filmy przez ICA i już z godzinę czekam, a uprawnień nadal brak - ich pobieranie każdorazowo kończy się niepowodzeniem.

 

No i niestety - chyba dziś nici z oglądania, prawie 2h i filmy nadal niedostępne, po wysłaniu sms'a na ten sam film otrzymałem informację, że już go zamówiłem - a uprawnień brak. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...