Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Control" to film niszowy. Dla większości raczej nie będzie atrakcyjny (ile jest w Polsce fanów JD?). Jezeli takie filmy pojawiaja się w ofercie Cyfry+ to świadczy, że ludzie dobierający repertuar myslą nie tylko w kategoriach komercyjnych. I chwała im za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, oby, oby - tylko ciekawe dlaczego dopiero teraz finalizuja jakies umowy? Co stalo na przeszkodzie by 2 lata temu te umowy juz przygotowac? Znowu wprowadzaja usluge "na kolanie" pisaną! Zreszta brak Universala i WB jako filary Premium czy HBO D to oslabia usluge. No oczywiscie zawsze Cyfra moze podpisac umowy np. z innymi wytworniami typu "Se-ma-for", "Kadr", "Tor" itd ;D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pionier uslugi VoD N miala prawo, co sie np. wiazalo z przebiciem sie przez "bariere" psychologiczna dystrybutorow filmowych.

Natomiast 2 lata temu slyszalem od wszystkowiedzacych ludzi z C+ zdania typu, ze oni wszystko juz maja i wszystko wiedza :D!

Wiec z perspektywy czasu moge napisac ze po 2 latach (jak sie domyslam bardzo ciezkiej pracy he he) takie "kwiatki" to amatorka niestety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co jak co ale żeby Universal wystawiał C+ do wiatru? W głowie się nie mieści :) No a pamięta mnie się jeszcze jak dawno temu ktoś, kiedyś, czarował jaką to ultra poważną umowę z Universalem Cyfra+ na VOD podpisała. TAKA miała być! :lol2:

No ale starczy tego okrucieństwa. Może już przestał czarować? :)

Czekamy na pozostałych gigantów z Kalifornii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Ciekawe, kto tak ferował zbyt wcześnie wyroki? :wink:

 

Nie w smak mi to trochę mówić, ale faktycznie Universal'a nie będzie w VOD Cyfry+ (troska o Canal+), no i Warner'a nie będzie- ten zarezerwowany jest dla HBO Digital, cokolwiek by to miało znaczyć... :roll:

Wiem, wiem, że zaraz posypią się tu negatywne komentarze!

Ale czekamy na jeszcze dwa inne (nie mniej ważne), studia filmowe w C+VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam dzisiaj taką odp od Cyfry na moje pytanie dlaczego po wymianie dekodera nie mogę korzystać z VOD:

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, z przykrością informuję, że na posiadanym przez Panią egzemplarzu dekodera, usługa VOD jest nieosiągalna. W przypadku dalszego zainteresowania korzystaniem z usługi, wskazana jest wymiana dekodera. Proszę o kontakt z najbliższym punktem dystrybucyjnym, celem ustalenia dostępności dekoderów i możliwości wymiany sprzętu.

 

Przepraszam za wynikłe utrudnienia. W razie pojawienia się pytań lub wątpliwości, pozostaję do dyspozycji.

 

Co byście zrobili na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w przypadku gdy rachunek został już do mnie wysłany a ja wczoraj zamówiłem film w ramach usługi VOD to ten rachunek, który dojdzie do mnie w poniedziałek za styczeń mogę zapłacić nie oglądając się na to, że powinno być +2 zł, prawda? Ewentualnie prognozę przyślą mi nową, do której będzie już doliczone te 2 zł a ta prognoza, która przyjdzie teraz na dniach będzie nie ważna, czy tak to rozliczenie rozumieć? Bo teraz nie wiem, czy płacić rachunek za styczeń czy może za czymś czekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłać za ten rachunek który dotarł bez doliczania dodatkowych opłat. Za wypożyczony film będziesz miał doliczone w następnym. Chyba, ze powstał jakiś nowy regulamin opłat w zwiazku z VOD-em (ja o takim nie słyszałem)

Witam, w przypadku gdy rachunek został już do mnie wysłany a ja wczoraj zamówiłem film w ramach usługi VOD to ten rachunek, który dojdzie do mnie w poniedziałek za styczeń mogę zapłacić nie oglądając się na to, że powinno być +2 zł, prawda? Ewentualnie prognozę przyślą mi nową, do której będzie już doliczone te 2 zł a ta prognoza, która przyjdzie teraz na dniach będzie nie ważna, czy tak to rozliczenie rozumieć? Bo teraz nie wiem, czy płacić rachunek za styczeń czy może za czymś czekać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pomysł, od czego zależy skuteczność pobierania uprawnień. Ja nie doszukałem się jakiejś prawidłowości. Na 6 filmów: 2 razy uprawnienia przyszły błyskawicznie, 2 razy po około 15 minutach, a 2 razy następnego dnia (zrezygnowałem po kiklunastu próbach pobrania). Tak długie czekanie jest denerwujące. Cz wam też znikają opisy filmów: u mnie raz są, raz ich nie ma. Druga sprawa to naliczanie opłaty i od kiedy liczy się czas dostępu - powinno to być liczone od momentu pobrania uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...