Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lucius masz rację tak naprawdę wszystko śmiga bez problemu zgrały mi się wszystkie tytuły. Nic tylko wypożyczać i oglądać.

Te parę osób które narzekaly to albo konkurencja albo małolaty. We wcześnijszym poscie pisałem że młodzi ludzie muszą mieć wszystko teraz nie fatygując się przeczytania kilku postów. Cyfra nie odstawiła bubla z vod a sam tuner zdecydowanie po zmianie softu sybciej chodzi.Ludzie nie narzekajcie bo jesteście śmieszni i słuchajcie starszych. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem filmy przez ICA i już z godzinę czekam, a uprawnień nadal brak - ich pobieranie każdorazowo kończy się niepowodzeniem.

 

No i niestety - chyba dziś nici z oglądania, prawie 2h i filmy nadal niedostępne, po wysłaniu sms'a na ten sam film otrzymałem informację, że już go zamówiłem - a uprawnień brak. Ech...

Spróbuj puscić smsa ja tak zrobilem i za 20 sekund mialem uprawnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz prawie wszystkie pozycje dostepne, kilka obejrzalem, ale wszystkie z lektorem...

Sorry ale mnie to wkurza, od lat nie ogladam "otwartych" stacji wlasnie ze wzgledu na lektora i dlatego mnie to wkurza.

Czy dodanie tych napisow to naprawde taki problem??

ok, 2 zl za to mozna dac, ale jak zaplace 13 zl i dostane film w 2.0 z polskim lektorem to osobiscie pojade do ich siedziby zrobic awanture.

I mam 32 lata, wiec prosze sobie darowac komentarze, ze tylko malolaty marudza i wszytstko jest ok. Tak sie sklada , ze mialem CP, mam N-ke( oddalem wlasnie przez lektora ja dziecku), i od samego poczatku, tj. od 13 lat canal + i potem cyfre. Moze nie pamietacie, ale nawet za czasow, kiedy sygnal canal + lecial z normalnej anteny naziemnej, a bylo to ponad 10 lat temu, canal + jako jedyna stacja puszczal hity z napisami, to byl wybrany seans kilka dni po premierze. I za to canal + zawsze bede cenil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę zamówić przez ICA :( mam komunikat "żałujemy ale nie możesz skorzystać z usługi cyfra+ vod" :brawo: dekoder mam oczywiście PVR :)

 

Mi to zamawianie przez ICA przebiega pomyślnie bez komunikatów żadnych ale problem jest w tym że nie mogę pobrać uprawnień po naciśnięciu "B" w pilocie, bo pokazuje się po 30 sekundach komunikat iż uprawnienia nie mogły zostac pobrane nie wiem co jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa dni temu mialem to samo. Z 4 filmow zamowionych przez ICA w ciagu godziny nie poslzy uprawnienia do zadnego. zadzwonilem na podany telefon, mily konsultant przy mnie kazal mi powchodzic na pobieranie uprawnien , i recznie powysylal, i szybko sie pobraly. Tak wiec chyba lepiej dzwonic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od wczoraj wszystkie i obiektywnie stwierdzam, że porównując z n (też posiadam) na chwilę obecnę wybieram z cyfry te filmy, ze względu na cenę. Jednak cała duża różnica na dzień dzisiejszy, to dużo lepsze oprogramowanie w n recorderze, łatwiejszy zakup, (przycisk na pilocie). Mam nadzieję, że cyfra zrobi coś z tym odbiornikiem by był szybszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym na to nie liczył. To jest Cyfra, oni mają wiadomo jakie programowania w dekoderach, nie udoskonalają ich, a tylko "opóźniają w rozwoju". W rzeczywistości wszystkie modele są lepsze.

 

Co do zamawianie drogą internetową przez dekoder, na razie to nie jest planowane z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj obejrzałem Indianę i aktywacja i sam film poszedł bez problemu (jedynie ten brak napisów). Chcąc skorzystać z promocji wybrałem kolejny film WSZYSTKO ZA ŻYCIE. Aktywacja poszła również bez problemu w niecałą minutę od złożenia zamówienia przez ICA. Jednak mocno się zdziwiłem gdy po 5 minutach filmu okazało się że mam tylko tyle nagrane na dysku. I tu moje pytanie do znawców tematu. Czy jest szansa na dogranie tego filmu na dysku jeszcze raz czy ponieważ jest on widoczny jako dostępny nie będzie już uzupełniony. Olewam te 2 złote ale trochę strach wypożyczać kolejne tytuły bo nie wiadomo ile jest nagrane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwi ci co już coś obejrzeli.

Nie dość, że mało co sie ściągnęlo, ta już wtopiłem już 4PLN.

Przy próbie obejrzenia opłaconego pojawia sie komunikat "Błąd odczytu z dysku" - ponoć się coś żle ściągnęło. Z tym że zwiastun chodzi bezproblemowo (to małe okienko z fragmentem filmu).

Dysk zapełniony w 44% procentach (nagrania własne z HBO digi nie korzystam)

Jedyne rozwiązanie jakie znalazła 0801066066 - wymiana dekodera.

Ma ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie... :D

Ja nic nie wiem, wszak jest dłuuuugi weekend. Ostatnio Canal+ prowadził negocjacje dot. przedłużenia kontraktów filmowych z wytwórniami: Universal i Fox, a przy okazji podjęto temat dystrybucji VOD, jeszcze bez żadnych doniesień w tym temacie!

 

A seriale??? Koło lutego??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa u was VOD? Dzisiaj aktywowałem sobie 2 filmy i nie mogę ich obejrzeć. Pojawia się komunikat: "Błąd odczytu z dysku. Spróbuj ponownie później">

 

Dodam jeszcze, że wczoraj obejrzałem bez problemu "Sierociniec", a dzisiaj już nie mogę, chociaż uprawnienia jeszcze mam. Pojawia się ten komunikat o błędzie odczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zglaszam się pierwszy: Mam całą kolekcję. Wczoraj brakowało mi jednego filmu, dziś jest komplet. Jeśli zamawiacie przez ICA to musicie uzbroić się w cierpliwość. Czasami trzeba ponawiać odebranie uprawnień kilka razy. Znacznie szybciej trwa ściaganie uprawnień przy zamawianiu telefonicznym (dosłownie sekundy), ale dzisiaj był spory problem żeby się dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...