Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, PawelTSW napisał:

Możesz. A czemu nie pójdziesz po prostu moduł do operatora za 0 zł? 

 

Bo mi nie chcą wymienić dekodera na moduł a nie chce mi się z nimi walczyć. chcą dać tylko dekoder nowy za 5zł i aktywacja 49. Mam do końca umowy 16 miesięcy (czyli koszt taki sam) . Półtora roku wytrzymam a potem kopnę dziadów w d..ę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz a się przekonasz jak działa takie połączenie.

W zestawie prepaid karta Cayman + moduł NC+ CI+ ECP masz miesiąc oglądania oferty Start+ wraz z 10 x C+ i C+ 4K.

Możesz doładowywać na pakiet Komfort+ w prepaid w razie czego.

Później możesz przejść na abonament ;) w razie co.

Lub sprzedać wykorzystany zestaw.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskuję miesiąc c+4K i 2 kanały C+ (resztę mam w swojej ofercie) i zyskuję spokój .Tracę tylko 50 zł bo tyle droższy jest moduł czarny. Nie będzie mi Platforma robiła łaski i nie będę błagał o moduł. Może kiedyś sie zorientują że lepiej dać klientowi wybór moduł czy dekoder zamiast na silę wciskać to czego klient nie chce

 

Edytowane przez szmatt
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szmatt dla każdej platformy sat / kablowej - moduł to zło konieczne tym bardziej w Polsce.

Choć HD Austria / Fransat / Skylink / HD+ i parę innych platform nie robi z tego problemu.

Parcie na kasę - poprawność polityczną oraz zabezpieczenie tzw. "kątętu" - przez twórców i firm od zabezpieczeń robi swoje

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tweed77 napisał:

Nic nie tracisz a się przekonasz jak działa takie połączenie.

W zestawie prepaid karta Cayman + moduł NC+ CI+ ECP masz miesiąc oglądania oferty Start+ wraz z 10 x C+ i C+ 4K.

Możesz doładowywać na pakiet Komfort+ w prepaid w razie czego.

Później możesz przejść na abonament ;) w razie co.

Lub sprzedać wykorzystany zestaw.

 

https:// :censored:

Czyli taki moduł? 

 

Czy raczej Hollex?

https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html

Edytowane przez Barti
Na forum nie zamieszczamy linków do aukcji w serwisach aukcyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tweed77 napisał:

To są te same moduły z oferty prepaid - ile taka możliwość podziała to wie wróżbita Maciej oraz NC+/PC+.

Pisali o takiej możliwości użytkownicy tego forum.

 

 

 

Tak na logikę to zgodnie z regulaminem karta powinna działać z dowolnym sprzętem operatora. A moduł to też sprzęt operatora, tylko że kupiony na moją własność.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty na ten moduł są rozbieżne. Czy to, co sprzedaje sklep Canal+ jest modułem czarnym, tzn, CI + ECP? Bo nie jest to literalnie napisane. Koszt 199,00 zł.

 

PS . wydaje mi się że jest to moduł niebieski niestety

Edytowane przez robert451
Post napisany niechlujnie, bełkotliwie. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i zmieniłem moduł na dekoder, bo mój wspaniały szajsung nie wspiera ECP... powiem tylko jedno.. takie syfu jak ten dekoder to w życiu nie widziałem.. poczynając od wyglądu, gdy sterczy na tym dysku jak porąbany.. nie wiem kto to projektował.. a na działaniu kończąc.. ma ciągły problem gdy puszczam go przez HDMI ARC.. soundbar wariuje (wszystko niby szajsunga.. od TVQ9F po soundbar Q90R.. no i dekoder..) brak słów.. wszystko śmiga.. Apple TV.. ps4.. a wystarczy że podepnę dekoder i masakra... no i ta szybkość to mega przereklamowana... rzeczywiście gdy chcę przerzucić o kilka kanałów do przodu to czuć różnice w prędkości dekodera (konwerter unicable).. ale przerzucanie kanał jeden w górę czy dół to minimalnie szybciej.. ale za to TV z modułem startuje o wiele szybciej.... chyba będę musiał zmienić ten syfiasty TV i przeprosić się z modułem na nowo...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym musiał Sky wybrać...Póki co, niestety, odpada, bo w Polsce C+ jest bez konkurencji, jeśli chodzi o jakość. Inaczej bym już dawno porzucił...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...