Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga angielska też domagała się lepszego zabezpieczenia contentu w PC+ i to od dawna.

Wszystkie filmy z dużych wytwórni jeśli chodzi o C+ i tak są dostępne wcześniej chociażby w TVOD - w lepszej jakości i bez śmieci na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem, że mają coś do ECP? Chodzi o to, że w przeciwieństwie do sportu, content filmowy z C+ dla ewentualnego pirata ma zerową wartość.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.04.2022 o 19:00, ircios napisał:

 

 

@bastek6wyłączą kartę dodatkową do MR. Będziesz musiał wziąć 2 umowy, albo MR w sieci. Oczywiście wtedy zdajesz moduły. 

Czy to pewne info że wyłacza karte dodatkową? Mam do czerwca dwie karty  kameleona, wiem że dzwonia w tej sprawie ale że mnie niema w kraju to rodzice nie rozmawiaja na temat kontraktu... czyli nie ma juz żadnych szans na dwie karty i dwa moduły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 23:04, jacku6 napisał:

Czy to pewne info że wyłacza karte dodatkową? Mam do czerwca dwie karty  kameleona, wiem że dzwonia w tej sprawie ale że mnie niema w kraju to rodzice nie rozmawiaja na temat kontraktu... czyli nie ma juz żadnych szans na dwie karty i dwa moduły?

Jest bierzesz dwie umowy:

jedną na bardzo atrakcyjnych warunkach obecnie pakiet extra za 15zł, lub z canalplusami za 35zł.

drugą nazwijmy na standardowych warunkach zależy co wynegocjujesz i co potrzebujesz, a i do tej możesz dobrać MR za 0zł. jeżeli teraz masz za 0.

Ja mogę powiedzieć ze wziąłem jedną umowę za 15 zł własnie pakiet extra z modułem, a drugą za 35 pakiet optimum plus MR za 0.- tu moduł musiałem zdać i wziąć dekodery, natomiast jeżeli nie chcesz MR to na dwóch umowach możesz mieć moduł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Darek z Ozimka

Użytkowałem ten moduł trzy lata w telewizorze LG 24 calowym (nie pamiętam modelu) i nie miałem z nim żadnych problemów. Przełączanie kanałów trwa trochę dłużej niż na dekoderze to samo tyczy się włączenia telewizora, po włączeniu pierw widzimy komunikat że trwa włączenie modułu CI itd... ale trwa to sekundę czy dwie więc nie ma tragedii. Szczerze to gdyby mi nie zależało na multiroomie to rozważył bym powrót do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, adix1982 napisał:

Czy przełączanie kanałów na module CAM (z telewizorem LG) faktycznie trwa dłużej? Czy jest to uciążliwe? Ma ktoś może filmik z działania takiego modułu?

W porównaniu do dekodera trwa dłużej. Ok 1,5 sekundy do 2. Zależy za jakiego na jaki TP przełączamy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest zdaje się o telewizorze a nie dekoderze. ale to chyba bez znaczenia.  Po prostu przy zmianie transpondera, polaryzacji potrzeba więcej czasu niż przy kanałach nadawanych z jednego transpondera. To opóźnienie było zawsze zauważalne nawet na kanałach FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tak że różne kanały mam dekodowane w różnym czasie. Jedne świecą po sekundzie lub dwóch a na inne trzeba dłużej czekać.

2 minuty temu, Pawel napisał:

To opóźnienie było zawsze zauważalne nawet na kanałach FTA.

Zgadza się, a do tego dochodzi jeszcze zdekodowanie sygnału jeżeli jest kodowany co też trochę trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...