Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Od kilku juz dni, ba nawet tygodni, przeglądając to forum, czytając masę postów, (przeczytałem tez cały regulamin :D ) zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie : Użytkownik o nicku felik3 napisał 867 postów...

Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze praktycznie wszystkie jego posty są nieczytelne a jesli już jakikolwiek jest, są to tylko i wyłącznie posty cytowane z nieczęstym podaniem źródła, nie wiem dlaczego tak sie stało ze dopiero po napisaniu 867 postu dostal on tak zaszczytna rangę jak Zbanowany czy mozna by o tym napisać gdzieś na forum ?

Myślę ze to bardzo ciekawy przypadek i może moderatorzy albo nawet i sam Mr.Orbita, wyjaśnili by wszystkim nowym użytkownikom dlaczego tak późno (bo ze zasłużenie nie mamy najmniejszych wątpliwości ) dostał on tak zaszczytna rangę ? :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten wątek od początku do końca i mimo, że jestem nowym użytkownikiem, muszę dać tu swój komentarz.

 

Mam doświadczenie w pisaniu na forum dyskusyjnym, sam aktywnie działam w jednym (nie będę podawać, jakie to forum) i mimo, że ono ma prawie 120 tysięcy postów, to nie ma tam czegoś takiego, jak rangi. Z takim czymś po raz pierwszy spotykam się tutaj. Wyjątkiem są oczywiście statusy Administratora i Moderatora.

Każde forum ma takich użytkowników, którzy tylko nabijają bezsensowne posty. Tego się po prostu nie uniknie. I trzeba się z tym pogodzić, a Administracja najlepiej powinna wiedzieć, co w takiej sytuacji robić z takimi forumowiczami.

Jeśli już miałbym sugerować, jak nazwać poszczególne rangi, to najciekawszą propozycję przedstawił Romar7 (post z końca stycznia 2007 roku). Myślę, że są to najtrafniejsze określenia dla konkretnego statusu.

 

Aż się dziwiłem, że kiedyś istniało forum dyskusyjne Medialink.pl. :shock: Przynajmniej ja go sobie nie przypominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odpowiem na ślepo: dostałby rangę i tyle, miałby do wyboru czy chce być domyślenie pokazany jako Mod czy jako Przyjaciel. Moderatorzy należą do dwóch grup: Mod i Użytkowników zarejestrowanych, Admin do trzech, Przyjaciel do dwóch, VIP do dwóch.

 

Tak na ślepo strzelam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Peter Parker

To ja mam pomysł taki - stworzenie trzech otwartych grup: n, CP i Cyfra+. Byłyby to grupy posiadaczy danej platformy - wtedy mielibyśmy przynajmniej częściowy obraz tego, jakie jest rozłożenie "sił" na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jestem prawie pewien, że można być członkiem dwóch i więcej takich otwartych grup. A co z kablem? Zrobić grupę "Kabel" (w sumie lepiej "Kablówka" lub "Telewizja kablowa" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od razu mówię, że nikt mnie na nic nie nie namawiał (znając życie pewnie będą takie przypuszczenia, ach Ci ludzie :P ) i to jest moja osobista prośba.

Peter Parker przeprowadził Formuła 1 SAT Kurier Cup 2008 i co jakiś czas męczył się z liczeniem punktów do tego typowania. Do tego prowadzi jeszcze nTypowanie 2008 już prawie rok czasu. Co tydzień szukać wyniki, liczyć i punkty i szukać kolejnych zdarzeń do typowania na kolejny tydzień. Wiem z własnego doświadczenia, że nie zawsze jest na to czas, a swoje trzeba zrobić i naprawdę wkłada się do tego trochę pracy. Natomiast osoby, które sobie po prostu typują (oddają typy raz w tygodniu) zgarniają rangę (nie mam absolutnie nic do tych osób, a nawet jestem za tym, aby je mieli). Na pewno jest trochę irytujące to tak jakby on sam rozdawał rangi, nic z tego nie mają mimo, że wkładają sporo pracy w funkcjonowanie tego typowania.

Dlatego proszę Mr. Orbito o przyznanie odpowiedniej rangi prowadzącemu typowanie Peterowi Parkerowi (zabrzmiało jak człowiek-pająk :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...