Skocz do zawartości

STOP POPizacji radia


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jedno. Każdy może słuchać czego chce, i każdego gust powinien być uszanowany. Tymczasem najwięksi gracze zaspokajają tylko gusta słuchaczy popu... I to nie tylko radio. Mojemu znajomemu ciągle YouTube podpowiadało Sanah i Męskie Granie mimo, że ciągle klikał Nie interesuje mnie to. 

Ja też niestety miałem taki przypadek.

Jedynie na Spotify moje preferencje zostały uszanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie interesuje mnie większość. Ja i otoczenie w jakim się wychowałem to od małolata była muzyka z USA.

Wu Tang i czarne brzmienia. Programy Bogny Świątkowskiej to było kiedyś coś.

Co do popu to polecam Britney Spears , Backstreet Boys oraz N Sync 👍

Chyba nie zajarzyłeś o co kaman, była mowa ale o polskim "rapie". Aż ciężko mi przez gardło przechodzi nazywanie tego czegoś rapem, to jakaś profanacja, albo jakiś nowy gatunek muzyczny a'la rapopolo :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
36 minut temu, BiL napisał:

@Sentence Obecnie nie ma w Polsce stacji radiowej, której mógłbym słuchać z przyjemnością.

 

Pytanie co lubisz, bo spośród wielu stacji internetowych na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja jako były słuchacz Trójki, słucham namiętnie Radia 357 bo bardzo przypomina dawną Trójkę a dodatkowo nie ma reklam czy rozmów z politykami. Ktoś inny może polubieć Radio Nowy Świat albo jeśli lubi muzykę rockowa to np. Rock Radio. Możliwości jest mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, stacje rockowe na całym świecie się zamykają, np. Antena Rock: https://youtu.be/txAQ0Ut6RHs ... Niedługo zostanie nam tylko słuchanie popu. Już rocka mogę słuchać w spokoju tylko na Spotify, inne serwisy mi wciskają muzykę znaną z radia

Dzisiaj mój znajomy wyłapał awarię w Chwa[beep]ie - wszystkie stacje radiowe nadawane z tego obiektu przed 7:30 zaczęły znikać i pojawiać się w eterze, a po 7:30 całkowicie znikły. Niestety w Łodzi na EC-4 wszystko nadal działa. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...