Skocz do zawartości

STOP POPizacji radia


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wszędzie jest grany pop.

Próbuję przekonać moją córkę do muzyki rockowej, innych gatunków muzycznych niż popowa papka, niestety z  marnym skutkiem.

Dzieciaki są tym wszędzie  "karmione".

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawop napisał:

Strasznie bezczelny ten apel. Jak można komuś narzucać co ma nadawać?
.

Aha. A radio może narzucać nam swoje w y p o c i n y? Zawsze myślałem,że radio powinno grać dla ludzi, a nie dla własnej kieszeni.:smile: Widocznie czasy się zmieniły. Niestety.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, WinExpert napisał:

Czy Wy też macie że nawet jak odetniecie się od muzyki komercyjnej to ją wszędzie słyszycie? Ja słucham teraz rocka, ale muzyka pop prześladuje mnie coraz bardziej. Wchodzę do sklepu - leci RMF z wiadomo czym, w autobusie RMF, u fryzjera RMF, w drodze z przystanku do domu jest budowa gdzie robotnicy lubią na full włączyć VOXa (a on teraz też gra pop), w barze RMF FM, w drugim za to nie lepiej - Radio Zet... Jadę do kuzyna to tam oczywiście na imprezie musieli rozstawić radio z nastawionym 92,6 MHz (Radio Zet), raz też puszczali Radio Plus i Eskę... 

Wczoraj w sklepie jak zawsze leciało RMF FM, trafiłem na finał Jesiennej Kumulacji i... została przeprowadzona w sposób tak żenujący, że nie idzie tego opowiedzieć. Kto w ogóle zatrudnia prezenterów? I jak mogą nazywać się radiem nr. 1 w Polsce???

Dramat.

A, i polecam jeszcze zajrzenie do tego tematu (co prawda jest z 2017, ale pokazuje że w tym radiu nigdy nic się nie zmienia - wiecznie ta sama żenada): https://f.kafeteria.pl/temat-6866386-rmf-fm-najgorsze-radio-jakie-istnieje/

 

Dlatego ja wiecznie chodzę ze słuchawkami na uszach i słucham tego, co ja chce, a nie tego co ktoś mi narzuca (w autobusie, tramwaju etc.). Wyłączam tylko na chwilę, gdy podchodzę do kasy w sklepie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. A radio może narzucać nam swoje w y p o c i n y? Zawsze myślałem,że radio powinno grać dla ludzi, a nie dla własnej kieszeni. Widocznie czasy się zmieniły. Niestety.
No i grają dla ludzi, większość słucha właśnie takiej muzyki. Przypominam, że radio, tak ja i TV ma na siebie zarabiać. Stacja gra to, co uważa za słuszne. Ty jako słuchacz możesz zmienić stacje.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop. Człowieku. Jeżeli duże stacje narzucają taką muzę, to ludzie chcąc nie chcąc muszą tego słuchać czy im się to podoba czy nie. :grin:
Chyba przeceniacie znaczenie radia. Gra, żeby coś leciało w tle, jak ktoś chce czegoś konkretnego posłuchać, to na pewno nie korzysta z radia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:

 jak ktoś chce czegoś konkretnego posłuchać, to na pewno nie korzysta z radia.

Zgadzam sie. U mnie w aucie nie słucha się radia. Dobra playlista z Tidala/Spotify i tak można jechać na koniec świata ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co jest durną  moda?

Mi tez ojciec mówił , ze czego ja słucham,  a to byl 2 Pac,  NWA,  Ice Cube , DR.Dre , Notorious B.I.G itd.

Teraz moja 10letnia córka jest wtajemniczana w to na czym jej ojciec się wychował. Nawet jest tym zaciekawiona.

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, djclassic napisał:
Pawop. Człowieku. Jeżeli duże stacje narzucają taką muzę, to ludzie chcąc nie chcąc muszą tego słuchać czy im się to podoba czy nie. :grin:

Chyba przeceniacie znaczenie radia. Gra, żeby coś leciało w tle

No właśnie.:grin: Jak tak każdy będzie myślał, to faktycznie radio jeszcze bardziej zejdzie na psy. Wyobraź sobie, że ja od radia oczekuję więcej niż tylko to, żeby sobie grało.:grin: A twór Tidal czy Spotify mnie nie rusza.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cie trochę poprawie , bo to nie rap , tylko "trap" 
To ani rap ani trap tylko crap!
Jak słyszę, tą żenującą polską muzykę, jakieś zmodulowane głosy jak z kosmosu i prostackie teksty, to już rozumiem moich rodziców kiedyś, gdy słuchało się techno itp lupanki. Niestety wszystkie dzieci 10+ tego słuchają i ryją im mózgi, zaniżając poziom dobrej muzyki, bo teraz każdy goguś z YT może być pseudo gwiazdą. Od kilku ładnych lat nie ma nic ciekawego w muzyce, ja zatrzymałem się na latach 80 i 90,wtedy jeszcze coś sensownego grali, dlatego też miło wracamy do tamtych lat i miło posłuchać takich stacji jak Radio Park czy Muzyczne Radio...
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lakiman napisał:

, że większość słucha jednak  muzyki pop.. ;-)

Nie interesuje mnie większość. Ja i otoczenie w jakim się wychowałem to od małolata była muzyka z USA.

Wu Tang i czarne brzmienia. Programy Bogny Świątkowskiej to było kiedyś coś.

Co do popu to polecam Britney Spears , Backstreet Boys oraz N Sync 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...