Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, paw98 napisał(a):

Witam, zamierzamy ze znajomymi wykupić subskrypcje viaplay. Proszę o informację czy to działa na takiej samej zasadzie jak Spotify family? Ja robię konto , a później zapraszam 6 profili i wychodzi płatność 34/6 czyli 6 zł i czy jest to w 100 %legalne i nie dostanę bana ?

Zapomnij o 6 urządzeniach. Tu tylko na dwa podzielisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PawelTSW napisał(a):

Nikogo nie zaprosisz, tylko dasz im swój login i hasło

Tzn, to właśnie miałem na myśli, że dam im login i hasło tak jak w Spotify. Czyli nie mogę dać loginu i hasła 4 5 czy 6 osobom ? Maksymalnie jednej tak? Ja i jeszcze jedna osoba ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Haha w całej Europie wywaliło transmisję na 6 minut przed końcem, ale to są platfusy :D

Straming to przyszłość!! :D

Czekam na obrońców ;)

PS. Rozumiem gdyby to były ich początki.

Znajdź w słowniku co znaczy słowo przyszłość? 

 

Czemu Polsat i Canal+ się przenoszą na stream? Polsat Box Go nadaje tak 1lige w całości. W wielu krajach prawa ma Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tyrla napisał(a):

Zniknął pakiet roczny do wyboru na stronie Viaplay.I sypie błędami.

Pakiet roczny wrócił, podobnie komunikat o błędzie kanałów TV. Plus nowe niespodzianki.

 

viaplay-err3.jpg

 

viaplay-err.jpg

 

viaplay-err2.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PawelTSW napisał(a):

To skoro przyszłość to czemu już nadają tylko w internecie? Niech zrobią bezawaryjny kanał satelitarny :D

Chwal ich dalej :) może jeszcze powiesz, że to nie ich wina że nagle jest ciemność? :D

Tego czyja jest wina nie wiesz. Nie ma bezawaryjnych kanałów TV, po drugie TV byłaby droższa bo pewnie premium czyli jakiś pakiet plus dopiero do tego Eleven, Canal+ jakieś 200 zł miesięcznie i nie wszystkie mecze.

 

 

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się teraz nie wypowiadaj o innych, bo mowa jest o Viaplay które kuleje, a Ty wyskakujesz że c+ czy eleven tamto :D

Wywaliło transmisję? Wywaliło.
Nawaliło Viaplay? Nawaliło.

Czego nie rozumiesz? Nie kompromituj się bo ich nie da się bronić w tej sytuacji.

W nosie to mam kogo to wina, płacę, wymagam. Włączam i ma działać.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lacroix napisał(a):

Tego czyja jest wina nie wiesz. Nie ma bezawaryjnych kanałów TV, po drugie TV byłaby droższa bo pewnie premium czyli jakiś pakiet plus dopiero do tego Eleven, Canal+ jakieś 200 zł miesięcznie i nie wszystkie mecze.

 

 

Za to Ty wszystko wiesz. 😂🤣

Szczególnie to ile kosztuje pakiet kanałów z C+ i Eleven. 200zł? Chyba w Twoim alternatywnym świecie. 🤣😂

  • Popieram 5
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam mecz Bournemouth- Crystal Palace. Tym razem znośna jakość.

Świadczy to o tym, że niepotrzebnie podnoszą rozdzielczość do full HD bez poprawy bitrate.

Może u kogoś to lepiej wygląda? według mnie pogarsza to tylko jakość obrazu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Simi90 said:

Dla mnie bardzo dużą robotę robi podniesienie do 1080p nawet z tym niskim bitratem. Różnica przeze mnie zauważalna od razu względem 720p - w meczu też występuje rozmazanie przez te 5 Mb/s, ale studio świetnie wygląda.

Na czym oglądasz że nie widzisz różnicy w jakości na gorsze przy tak niskim bitrate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał(a):

To skoro przyszłość to czemu już nadają tylko w internecie? Niech zrobią bezawaryjny kanał satelitarny :D

Chwal ich dalej :) może jeszcze powiesz, że to nie ich wina że nagle jest ciemność? :D

Są tacy co tak powiedzą mało tego  powiedza że u nich działało😂 Nie dalej jak ze dwa dni temu był taki co twierdził że miał tylko jedna awarie🤣 Z tego co pisał to na Bundeslidze. A KSW mu zapewne działało gdy wszystki innym wywaliło na głównej walce. Kolejny dowód że tego typu transmisje to powinien być dodatek a nie główne nadawanie. Do czasu az tego nie dopracują. Ale taki Viaplay to może tego nigdy nie ogarnie. Bo usługi w innych karajach mają już dość długo a  ztego co piszecie tam też były problemy. Tak swoją droga to nie ma się z czego cieszyć tu trzeba płakać że tak nam przyszło oglądać PL.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...