Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Odktycie na miarę Nobla🤣 Różnica jest taka że w C+ paczka C+ jest najtańsza a w Viaplay Usługa ta będzie najdroższa😂

Na tę chwilę, podstawowy pakiet C+ w usłudze C+ online kosztuje 49zł. Owszem, jest mnóstwo promocji, co nie zmienia faktu, że jest to cena bazowa. 

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, salva napisał(a):

Tzn, kto zapowiadał, prócz tweeta Wilkowicza, który coś tam palnął, by potem wielokrotnie powtarzać, że nie jest w Viaplay od spraw technicznych, a jak ktoś ma pytania, niech uderza do działów za to odpowiedzialnych. W tekście z czerwca tego roku nie widzę żadnych deklaracji dotyczących 4K. Raczej wymijające, marketingowe pierdu - pierdu. 

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość streamingu ma ogromne znaczenie dla fanów sportu, gdzie każda sekunda może zadecydować o wyniku. Dlatego cały czas udoskonalamy nasze transmisje, m.in. coraz większa liczba meczów jest transmitowanych w jakości full HD (1080p). Ponadto większość naszych filmów i wiele seriali oferujemy w jakości Full HD (1080p) z Dolby Audio, ale nie zamierzamy na tym poprzestać. Jeżeli zaczniemy oferować transmisje sportowe w jakości 4K z pewnością poinformujemy o tym naszych klientów z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy jednak pamiętać, że tego typu transmisje wymagają od posiadaczy praw i ich partnerów produkcyjnych użycia specjalnego sprzętu, co nie zawsze jest możliwe - przekonuje w rozmowie z wirtualnemedia_pl biuro prasowe Viaplay.

Sport swoją drogą, ale produkcji filmowych nie oglądają równocześnie setki tys. klientów więc tutaj mają chyba większe pole do popisu. A było zapowiadane jak najbardziej przez "biuro prasowe Viaplay".

 

Cytat

Czy treści w 4K to na razie eksperyment? - Viaplay nieustannie rozwija swoje portfolio produkcji filmowych, seriali oraz reality shows. Staramy się zapewnić naszym widzom rozrywkę najwyższej jakości, dlatego większość naszych filmów i wiele seriali jest dostępnych w rozdzielczości Full HD, a ostatnimi czasy na platformie zostaną udostępnione również produkcje Viaplay Originals w jakości 4k. Sukcesywnie rozwijamy nasze portfolio także o produkcje lokalne, takie jak film Tomasza Koneckiego „Klątwa”, serial „Morderczynie” lub program „Powerwomen Polska” z udziałem m.in. Kayah. Każda z tych produkcji będzie miała swoją premierę już w najbliższych miesiącach. Więcej informacji na temat lokalnych produkcji Viaplay Originals udzielimy już wkrótce - informuje wirtualnemedia_pl biuro prasowe Viaplay.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-promocja-4k-cena-jak-zamowic

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vigoo napisał(a):

Czy wczoraj były jakieś problemy techniczne, bo na głównej podczas meczu Aston Villa - Liverpool przez jakiś czas wisiał komunikat?

Z dżwiękiem na pewno były problemy, trochę oglądałem, to nie było przez jakiś czas głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Ale się wkurzyłem specjalnie dla Viaplay aneksowalem umowę z c+ a dziś dowiedziałem się że mogłabym jeszcze 6 miesięcy dostać za free od T-mobile.
Aneksu z c+ już nie wypowiem bo 14 dni już minęło. :D

Poczekaj..masz internet w Orange IPTV?

Może kiedyś tam też zawita Viaplay z promocją. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lakiman napisał(a):

Poczekaj..masz internet w Orange IPTV?

Może kiedyś tam też zawita Viaplay z promocją. 😉

Teraz to już mi nic nie da bo mam viaplay od c+ na dwa lata :D (14 dni od aneksu z c+ już niestety minęło). jeśli chodzi o internet to mam światłowód od orange ale chętnie zmieniłbym go na magentowy jak tylko będzie u mnie dostępny. miło że viaplay dołącza do t mobile szkoda że dla mnie o jakiś tydzień za późno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu mnie skrytykuje, ale 19 zł to wcale nie jest taka dobra cena, tym bardziej przy umowie na 2 lata. Oferta filmowo- serialowa jest beznadziejna, Bundesliga i F1 mnie nie interesują, czyli tak naprawdę płacę 19 zł za max jeden mecz w kolejce Premier League, a nie zawsze ten hit mnie interesuje albo nakłada się na spotkanie Barcy czy Legii. Do tego najważniejsza, dla mnie, sprawa czyli kiepska jakość. To prawie 2 razy więcej niż u Ciebie w UPC. Nie ukrywam, zazdroszczę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...