Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, blaugrana18 napisał(a):
Nie ma teraz meczy ligowych to i serwery lepiej chodzą.

Przecież w soboty o 21 czy 23 już rzadko kto gra w ligach. Kiedyś potrafiło wykrzaczyc ok. północy na walce wieczoru, teraz było bezproblemowo przez cały wieczór a Main event na pewno cieszył się sporym zainteresowaniem.
Poprawiają się, oni głupi nie są i wiedza, że jakby działali tak jak w pierwszym sezonie czy po starcie PL w sierpniu to sporo ludzi zrezygnuje.
Jeszcze tylko poza brakiem awaryjności niech ogarną jakość, a przede wszystkim bitrate. Po oglądaniu mundialu w 4K jak włączyłem ostatnio mecz Championship w tej ich "najlepszej jakości do oglądania sportu" to miaoem wrażenie, że cofnalem się o 10 lat.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blaugrana18 napisał(a):

Nie ma teraz meczy ligowych to i serwery lepiej chodzą. Zobaczymy jak będzie gdy wrócą i oby było jak wczoraj bez problemów a walka wieczoru to żenada.  5h czekania i na koniec oglądać klapę.  Wcześniejsze walki były bardziej atrakcyjniejsze.

Jak widać nie ma znaczenia czy są mecze czy nie. Kilka gal oglądalem bez problemów gdy lecialy równocześnie mecze Bundesligi a wczorajsza gala nie do obejrzenia od 3 walki od końca, ciągłe buforowanie w aplikacji na LG. Za to poprzez strone www Viaplay wszystko wtedy leciało bez zakłoceń, tylko jakość znacznie gorsza, mimo wybrania ustawienia najlepszej jakości wideo.

 

Z twittera wiem, że nie tylko ja miałem problem z buforowaniem transmisji na aplikacji na tv.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też pisałem że skoro u mnie działa to u innych też powinno. Jak widać po Viaplay, nigdy nie wiesz czy będzie u ciebie działać czy nie. A samo LG ma kilka wersji systemu webOS i to że u kogoś działało normalnie nie znaczy że na innej wersji nie mogły wystąpić kłopoty. Bo ewidentnie problem leży w aplikacji, skoro przez www na tym samym necie śmiga i do tego bez przycinek dźwieku, które na tv mam od samego początku przy transmisjach live na Viaplay.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja dostępna jest na coraz większej gamie urządzeń oferowanych przez operatorów.

Niedawno znalazła się w urządzeniach 4K od Canal+ a obecnie można się zalogować na przystawce 4K od UPC.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Być może tutaj jest w stanie ktoś mi pomóc, bo już zaczyna brakować mi sił do aplikacji Viaplay. Kupiłem niedawno telewizor LGC21 z tego roku i zainstalowałem sobie aplikacje Viaplay. Jakież było moje zdziwienie kiedy wchodzę w aplikacje, chce odpalić mecz i mieli mi przez 5 minut i po chwili wyskakuje mi błąd 5001. Dzieje się tak od miesiąca czyli odkąd mam telewizor. Pisałem do Viaplay to cały czas się wykręcaja, że sprawa jest u techników i pracują nad tym, tyle ze takie odpowiedzi są od miesiąca. Robiłem reset routera, przywracalem do ustawień fabrycznych telewizor, odinstalowywałem i instalowałem na nowo aplikacje i nadal jest to samo. Napisałem do LG i dali mi kilka porad jak to zrobić czyli zmienić serwer DNS i inne cudawianki i dalej nic. 
 

Dlatego piszę tutaj, być może ktoś z Was miał podobny problem i jakoś sobie z nim poradził. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tyrla napisał(a):

No ale wtedy nie było jeszcze gal w PPV, tylko w głównym Polsacie emoji6.png

No tak tylko ile tu było wpisów że na przejściu do Viaplay KSW tylko zyskał😂 Jak widać  publike to nie koniecznie zyskała. Może i finansowo owszem bo podobno Polsat ich dobrze kroił🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...